Skocz do zawartości
pablos_83

Aaru’s Awakening

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest straszna, graficznie mnie totalnie odrzuciła, a sterowanie według mnie bardzo nieprecyzyjne. Gra nawet nie miała ocen na poziomie 70 procent pozytywnych, wiec nie wiem jakim cudem trafiła do Plusa.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie, jeżeli chodzi o Tower of guns też jakaś masakra, strzelanie znudziło mi się po 10 minutach i gra potrafiła chrupnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Sony kończą się indyki do plusa.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest straszna, graficznie mnie totalnie odrzuciła, a sterowanie według mnie bardzo nieprecyzyjne. Gra nawet nie miała ocen na poziomie 70 procent pozytywnych, wiec nie wiem jakim cudem trafiła do Plusa.

Pewnie gier które na premierę trafiają do plusa nie dotyczy ten wymóg bo oceny nie przewidzą ;) Czyli szkoda nawet pobierać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gier które na premierę trafiają do plusa nie dotyczy ten wymóg bo oceny nie przewidzą ;) Czyli szkoda nawet pobierać..

Gdyby Plus nie był wymagany do grania online (czytaj zobywania trofeów online) to dawno bym tego gówna nie przedłużał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat plus sam w sobie jest genialną subskrypcją ale dla posiadacza trzech platform. Dla osoby z samym PS4 może być lekko rozczarowywujący. Ale to już nie ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×