Skocz do zawartości
TeraJacek

E-Papsy - Czyli nasza walka z nałogiem

Rekomendowane odpowiedzi

No i lipa, chciałem sobie poszukać jakiegoś boxa mechanicznego a tu większość sklepów pozamykane :/ Jeszcze od maja ma wejść akcyza na płyny z nikotyną. Jakbym napisał co mi się ciśnie na usta to by się chyba nawet testoviron zarumienił. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak to już będzie. Mam wrażenie, że lobby tytoniowe ma coś wspólnego z tymi zmianami w prawie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hejo, skusilem sie na boxa takiego https://www.fasttech.com/products/3032/10018663/7078603-authentic-wismec-predator-228w-tc-vw-apv-box-mod
(228W, podobno "bezpieczne" ladowanie przez usb, funkca powerbanka)


jest to moj pierwszy mod i stoje przed wyborem tanka i baterii. 

Jesli chodzi o tanka to rozważam kupno smoka tfv8. Nigdy nie skrecalem grzalek i nie wiem czy mi sie bedzie chcialo a w tfv8 sa tez gotowe grzalki dlatego bedzie chyba optymalny, plusem jest tez tank 6ml. Zancie moze cos o podobnych parametrach w nizszej cenie?

Baterie 2x18650 - co polecicie?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterie polecam Sony VTC5. Mam je we wszystkich modach i działają poprawnie. W e-dymie dostaniesz oryginalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulatory najlepiej Sony VTC5 (sam posiadam) albo jakieś Samsungi czy LG, wszelkiej maści Efesty czy AWR sobie odpuść raczej.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od listopada w swoje urodziny zrobiłem sobie prezent i uznałem, że na 30-ke trzeba coś zmienić i zakupiłem takie cos, żadne tam smoki jak u Was. Oczywiście na starcie dałem się zruchać bo kupiłem to w sklepie za 150 a na allegro chodzą po 69 tylko, że mają mniejszą pojemność tanka. Nazywa się ego Aio czy jakoś tak, nie pamiętam parametrów baterii ale na 3 dni wystarczy. Do tego zasmakowałem w olejkach liqueen o smaku Smoothie Mango, zaczynałem od 24 i teraz jestem na 11 i to jest mój smak. 10ml to koszt 18 zł ale wystarczy mi na jakieś 5-6 dni, do tego zmiana grzałki co ok 2 tygodnie

Śmierdziucha jeszcze od czasu jaram ale nie za swoje 😎😂3ffc860df39ab52be81e35efb6a3fe85.jpg

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja planuję produkcję wlasnego liquidu bo wychodzi dużo taniej. Litr glikolu, litr gliceryny, aromaty i no właśnie... Nikotyna. Można ją gdzieś dostać w płynie skondensowana czy trzeba kupić bazę 36mg? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz powoli będzie problem z kupieniem czegokolwiek do robienia własnych liquidów oprócz aromatów, o płynnej nikotynie oficjalnie do kupienia raczej zapomnij.

Masz jeszcze bazy 36mg do kupienia, ale moim zdaniem to bez sensu, trzeba rozrabiać i jest z tym trochę roboty, ja tam od razu kupuje domyślną, gotową bazę np. 6mg i tylko dodaje aromaty.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nakupiłem we wrześniu przed wejściem ustawy bazy 18 mg i teraz sobie rozrabiam z glikolem i gliceryną, które może bezproblemowo kupić na znanym portalu aukcyjnym i w wielu sklepach.

U naszych zagranicznych przyjaciół, którzy produkują większość rzeczy które mamy w domu można bezproblemowo kupić czystą nikotynę jeśli ma się firmę. Tylko jej mieszanie to bardzo ryzykowna zabawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się nabyć za 250 zł z 15 paczkami wkładów na firmę. 

 

IVB5UA3.jpg

 

1SEE7yq.jpg

 

9Y6Cl1b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Udało mi się nabyć za 250 zł z 15 paczkami wkładów na firmę. 
 
IVB5UA3.jpg
 
1SEE7yq.jpg
 
9Y6Cl1b.jpg
Paliłem to, od szwagra i szczerze... to okrutny szajs ale to były akurat wkłady w wersji light. Może kiedyś się skusze jak zasmakuje jakiegoś normalnego.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×