Skocz do zawartości
TeraJacek

E-Papsy - Czyli nasza walka z nałogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bawełna to tylko Japońska Muji, inne dają zawsze jakieś dziwne posmaki.

Co do Bluemistów to są w porządku, nie są jakieś mega rewelacyjne ale też nie odrzucają, na dłuższy kontakt są okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem wczoraj muji i drut khantal 3,5mm w e-dymie. Dziś skrecilem RDA i bez porównania! Już na pewno nie się do Occ. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym sam robil swoje grzalki, bo te kupne czesto padaja (mam volimizer) ale srednio wiem jak sie zabrac do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne poradniki na pewnym "zielonym forum".

Chociaż przyznam ze są łatwiejsze parowniki niż ten Volimizer do tego celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro urodzinowe promocje w edymie. Dodatkowo teraz dają 20% rabatu na nieprzecenione rzeczy także można coś kupić taniej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-dym to cud ze uszedl z życiem po ostatniej aferze i "promocji" ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś się wywlekli. Teraz ma być 24h czasu na zakup promocyjnych artykułów więc nie powinno być takich kwiatków jak ostatnio.

Z tą bazą zawalili. Dla mnie tyle dobrze że wyciekła z okresu w którym nie miałem konta u nich jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zestawik do pogoni za chmurą

post-598-0-97782500-1448451713_thumb.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam czegoś innego. Jak ktoś Znajdzie fajnego modzika to pisać, bo patrzę a wybór wielki. ( mam volimizer a la długopis i siada w nim wsZystko od baterii począwszy)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno Suboxa Mini i mogę polecić. Regulacja napięcia do 50W, a chmurki całkiem fajne wychodzą.

Jak coś to jutro promocja w e-dymie. Mają być ciekawe przeceny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam czegoś innego. Jak ktoś Znajdzie fajnego modzika to pisać, bo patrzę a wybór wielki. ( mam volimizer a la długopis i siada w nim wsZystko od baterii począwszy)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

 

Jeśli nie zależy Ci na czasie to popatrz sobie na Fasttechu, tam masz tego od pierona, to taki Chińskie elektroniczne allegro.

Paczka idzie około tygodnia/dwóch, przesyłka darmoszka, a ceny są często połowę tańsze niż w naszych sklepach, zresztą wszystkie sklepy typu E-Dym tam się własnie wyposażają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy chmura z naszych urządzeń nie wpływa źle na elektronike w konsoli czy tv. Wapuje teraz na takim setupie, że dosłownie 3 buchy i w pokoju robi się siwo, a zimno żeby okno otwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie związki są w mgiełce czy parze wodnej ale podejrzewam że nic szkodliwego nie ma co mogłoby się osadzać tak jak w dymie tytoniowym.

W pracy mamy białe ściany które po dwóch latach e-palenia dwóch osób nadal są białe, przed malowaniem przy dwóch zwykłych palaczach były po prostu żółte.

Myślę że nie ma się czego obawiać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, jak paliłem analogi wszystko było pokryte żółtym nalotem, okna, zasłony, ekran tv i nic się nie działo z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za Suboxa płaciłem 199zł+30zl akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za Suboxa płaciłem 199zł+30zl akumulator.

 

 ale bez tanka tak? gdzie jezeli mozna wiedziec?

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subox Mini to jest cały zestaw czyli KBOX i Subtank. Sprzedawca na Allegro zastosował ciekawy myk na tych co się nie znają, bo jak napisał że subox mini to nie wiem po co dodaje "+Subtank".

https://e-dym.pl/pl/nowosci/1185-subox-mini-starter-kit-bialy.html brałem stąd z 20% rabatu. Jak chcesz to poluj u nich w edymie dzisiaj bo mają być ciekawe promocje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty Bolec (Kaktus) by Pink Fury... zakochałem się  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

ZOLTY_KAKTUS-600x600.jpg?e82882

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna nazwa, ale sklepu nie kojarze. Jakies opinie?

Niektóre maja fajne ceny, pytanie jak ze smakami. Ostatnio zaś zacząłem popalac bo zmienilem robote, w biurze nie mozna wapowac i chcialbym cos co mnie zainteresuje :)

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te liquidy są dostępne w różnych sklepach. Ja kupuję w LIQUIDO, ale w większości sklepów internetowych są chyba dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest w końcu u mnie...

 

12434326_950630818359162_1119368123_n.jp

 

Jest kozak, co tu dużo mówić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj bawi się w mieszanie aromatów? Ja od dłuższego czasu jade na samogonach bo raz, że dużo taniej wychodzi a dwa- można umieszać preparat który deklasuje większość gotowców. Niestety nieprosta to sprawa, wymaga trochę czasu i metody prób i błędów. Jakby ktoś miał swoje ulubione przepisy to dawajcie.

Kilka odemnie

Vanilla Bean Ice Cream (TPA) 12% + Musk Candy (TPA) 1% - chyba najlepsza rzecz jak do tej pory

Gruszka (Inawera) 20 kropli + Cinamon (TPA) 1-2 kropli

Vanilla Bean Ice Cream (TPA) 10% + Raspberry (TPA) 6%

RY69 (Atmos Lab, może być też RY Double od TPA) 10% + Acetyl Pyrazine (TPA) 2 krople + Fresh Creme (FA) 4 krople

Jeszcze z samodzielnych aromatów z czystym sumieniem mogę polecić

Red Cloud (Aqua) 7%- rewelacyjna truskawkowa sisha

Gold Dukat (Inawera) 20 kropli

No i Grape Ape (Mom and Pop) 15%- masakryczne ciemne winogrono, niestety niedostępne już w Polsce, ale jak ktoś kupuje w zagranicznych sklepach albo ma kogoś w stanach to naprawde warto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ktoś by polecił jakiegoś modzika? miałem już kupować 3 miechy temu ale zmieniłem baterie, niestety znowu poszla i przymierzam się do czegoś większego

 

wiem tylko ze Subox mini jest godny bo wiele osób poleca, tylko ze nie jest to taka tania sprawa :) - jakieś inne typy? Prosiłbym o pomoc, chcialbym coś niedroższego niż 200-300 zł max w zestawie.

 

dzieki

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×