Skocz do zawartości
pablos_83

Tony Hawk's Pro Skater 5

Rekomendowane odpowiedzi

Tu wygląda jakby wsadzał sobie deskę nie powiem gdzie

thps5_warehouse_tony_3_copy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem grafiki ;)

 

1082406228.jpg

 

True nex-gen experience....   :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tony wygląda jakby miał nowotwór niestety...

Czego mu osobiście nie życzę ani nikomu innemu.

 

 

Zrobiliby jakiego remastera dwójki albo trójki a nie się wygłupiają śmieszki z jakimś nowym tytułem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to bardzo wczesna wersja?

Nie mówcie, żebyście nie pograli w dobrego Tonyego w starym stylu z poprawioną oczywiście grafiką :)

Ja trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to bardzo wczesna wersja?

Nie mówcie, żebyście nie pograli w dobrego Tonyego w starym stylu z poprawioną oczywiście grafiką :)

Ja trzymam kciuki.

 

Ja bym pograł bardzo chętnie. Do dzisiaj ma w pamięci THPS2  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grywalność i OST był jak w starych częściach to grafikę mam w dupie ;) Ale zapomniałem, że takich gier już nie ma, więc rewelacja się nie zapowiada, ale poczkekajmy do jakiś pierwszych wrazen/trailerow etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THPS2 był świetny.

Wybitnie wciągająca gra.

Wszystkie GAPy nawet zaliczyłem. Odnotowywałem każde po kolei jak dzisiejsze trofea :)

Mimo ogromnego sentymentu jednak seria SKATE w moim mniemaniu przebiła THPS.

Głównie sterowaniem [które w Tonym wydawało mi się perfekcyjne].

Jednak czesanie trików instynktownie machając gałkami niczym nogi skatera... fajna sprawa, którą zapewne docenią ludzie spędzający wolne chwile w skateparku.

Do tego otwarte miasto i masa spotów. Czysty Real :)

 

Trzymam kciuki za nowego THPS, jednak z wystęsknieniem wypatruję Skate4 :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym zobaczył next-genowego Skejta. Mimo, że nie lubię deski i mdli mnie jak widzę skejcika w rurach tak jednak gry z jazdą na desce mi się bardzo podobają ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolę wspomnienia gry THPS 2 i setki  spędzonych godzin na robieniu gapów itp. Gra stara się imitować część drugą ale, wydaje mi się że, grono które uwielbia/ ło tamtą część już dorosło.  Po pojawieniu się skate 2 i 3 lider jest tylko jeden, z resztą mam nadzieję że, na PS4 ogłoszą wypuszczenie Skate 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to marnie wygląda , mineło już wiele lat od jedynki więc litości być nie może . Ja nie wiem dali by remastera Skate co się tam dzieje czy dziwiejsza młodziez totalnie deskę odpuściła i nie ma rynku ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje z deska mialem malo wspolnego. 

Czy dzieciaki odpuscily nie sadze, choc jest to duuza mniejsza grupa teraz przechodzac obok skateparkow u mnie w okolicy ktos zazwyczaj jezdzi ale tloku nie ma zazwyczaj mala ekipa 4-5 osob 2 kreci filmy reszta jezdzi potem sie zmieniaja. 

 

THPS2 to jedyna czesc w ktora gralem do tego na PC - nie bylem zbyt dobry w tej grze. Ale fun z ewolucji na desce mialem ogromny, soundtrack bardzo dobry (gdzie te czasy.... teraz jakies jazdy z licencjami na muzyke). 

 

Nie czekalem i przestalem sledzic doniesienia o grach z deskorolka w roli glownej. Tutaj nie wiem co z tego wyjdzie. Nie oceniam zazwyczaj grafy po skompresowanych filmikach na YT bo roznie z tym bywa i mozna skreslic calkiem fajny tytul. 

Ale tutaj porownujac to do innych filmikow z gier na PS4 (film obok filmu) to no nie wyglada to dobrze. Jest plasko, gra swiatla cienia prawie nie istnieje, jest okropnie surowo. 

 

Tym ktorzy czekaja, jesli sa tacy zycze zeby gameplay + soundtrack byl na tyle dobry zeby mieli fun z gry. 

Ale zalecam ostroznosc, bo obawiam sie ze tutaj zamiast otrzymac hit moze to byc kit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THPS2 co to byla za gra, bylo to 15 lat temu i do tej pory sciezka dzwiekowa robi na mnie wrazenie. Nie da sie zapomniec czesania trickow przy last resort czy supermanie :)

Nostalgia wziela gore i kupilem THPS HD na PS3, wlasna playlista wlasnie z THPS2 i ogien (teraz wystarczy odpalic spotify). Mimo, iz to nie bylo juz to samo platyne pyknalem z przyjemnoscia. Niestety aktualnie zero hype'u na THPS5, po cichu licze, ze gra zaskoczy, ale bardziej obstawiam mocnego sredniaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×