Skocz do zawartości
pablos_83

Madden NFL 16

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie ukrywam panowie ze gra doprowadzila mnie dzis do szalu...

"send the raven" to moja zgroza od paru dobrych prob nie moge nic poradzic. eh a kontrakty leca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moment na all-pro? o co w nim chodzi? może już to przeszedłem to podpowiem taktykę

 

BTW. Jak potrzebujecie dobrego i taniego FS to polecam Tre Bostona... gościu jest fenomenalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaah! udalo sie... nie weim po ilu probach ale jednak.

 

masz 2 minuty na odzyskanie pilki i wygranie meczu w 4 kwarcie.. masarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem sobie to i to jest na poziomie pro... zależy jaki masz DL i LB ale ja na pro blitzuje pierwsze 2 próby i w 3 zone cov przeważnie się sprawdza. 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak zdobywacie kaske ?sa jakies latwe sposoby? albo kontkarky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa... głównie z solo challange, im wyższy poziom trudności tym więcej wpada... sprzedałem też puntera 87 overall za 13k + mam dodatkowych zawodników z paczek za preorder. Dużo wpadło mi coinsów ze style master set (10k za każdy styl)

Kontrakty ostatnio musiałem kupić bo tak to starczyło to co w journey contracts plus było kilka solo challange pod kontrakty (250, 500, 250)

 

Jak nie masz hajsu ani kontraktów to pograj draft champions nawet z konsolą... 3 mecze, wpada trochę gotówki kilku srebrnych zawodników i 1 karta draft champion

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porady, a jak uzykasc wiecej pkt np w tych punktach stylu, long pass itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na początku sporo paczek kupiłem + te z preordera więc miałem trochę tych zawodników

zależy od stylu ale np long pass to OL WR i QB chyba dają najwięcej (najlepiej złote)

są też karty brązowe i srebrne z podbitymi stylami ale teraz chodzą drogo bo się ludzie zorientowali

 

poza tym po każdym wygranym meczu stylowym dostajesz zawodnika z podbitym danym stylem: po pierwszym +8, po drugim + 12 po trzecim + 15 więc wystarczy mieć startowo coś koło 50 żeby przejść całą serię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaka ta gra byłaby piękna. Gdybym tylko umiał w nią grać... ;d Człowiek przy sobocie myśli sobie, że relaksacyjnie ogarnie jakieś versusy na spokoju, a tu szybko do parteru, bez oporu 0:3 i cytując klasyka Panie, idź Pan w ..., no. Już nawet nie gniewam się, że oczywiście drużyny wszystkich trzech rywali w najniższej lidze miały pewnie OVR +90, ale jeden kolo to przegiął. Typ wiedział co zagram jeszcze zanim ja sam wiedziałem. ;D Co wymyśliłem do kogo gram - dokładnie w tym samym momencie adjust z jego strony i już pół defensywy przesuwało się w stronę mojego picka. Piękne to było. Frustrujące jak cholera też. ;d Dobrze, że soccer za pasem, bo muszę odreagować. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, jaki mieliscie lvl jak zaczeliscie wygrywac mecze all-madden zeby dostac historyczne karty zawodnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem jeden mecz na all-madden w zeszłym roku, miałem overall 85. Ale tu dużo zależy od szcześcia, to jest konsola więc może być tak że raz pójdzie gładko raz będzie mega ciężko. W tym roku jeszcze na all-madden nie grałem, robię ostatni string all-pro journey i zostaną mi dwa na all-madden. Później gauntlet ale tam już powinienem wejść z kilkoma kartami elite

 

@MayheM_ dużo grasz dołem? czy tylko podania?

 

BTW w weekly jest moment za który można dostać 250 kontraktów i quick sell

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W playbooku którego używam nie ma tej formacji... ale jest za to sporo ciekawych zagrywek biegowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do All-Madden, w tym roku grałem raz, wygrałem w sumie łatwo, a miałem 82 na ratingu w ówczesnym momencie. Ale tak jak padło, to trochę loteria bo np. jakiś event z Journey vs Packers męczyłem i męczyłem, a poziom AI był niższy. ;d Generalnie w tych pojedynkach z konsolą dobrze wiedzieć coś o rywalu, styl, ewentualnie aspekt personalny. Np wspomniane Green Bay. Eddie Lacy - 3/4 snapów było pod jego ground game i naprawdę mnie chłopak zabiegał zanim się ogarnąłem.

 

@raadecki - 70/30% niebo/ziemia. W neutralu zdecydowanie shortpass. Biegam głównie małe odległości, ewentualnie jak mam jakiś korytarz dla QB, a od kiedy zaopatrzyłem się w Mariotę TOTW mogę biegać ile chce. ;D No i w RZ przy pierwszej próbie zazwyczaj próbuje coś po ziemi. ;-)

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki masz teraz skład? Mariota TOTW jak ostatnio patrzyłem chodził po ponad 120k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, 83ovr - z topek to właśnie mam na stanie TOTW Mariota, ale kupiony za nie więcej niż 30.000 także poleciał po cenie, bo faktycznie zaraz po wydaniu chodził i po 150+. No i Odella mam, w końcu. ;D Reszta same budżetówki. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł kolejny elite z elite journey, tym razem 87 MLB z Browns (nie pamiętam nazwiska)... zostało mi chyba 6 momentsów do ukończenia all-pro... i zaczynam all-madden tam będą double elite journey packi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do ostatniego wyzwania All-pro nazywa się Old vs New... jest cieżko. Z tego co wyczytałem w necie to jest najtrudniejsze wyzwanie w całej grze

 

EDIT: Zostało mi 20 journey moments

 

Ostatnio skład zasiliło trzech elitów: 87 Dansby MLB, 87 CB z Cheefs i 86 RG z Dallas plus w paczce wpadł Randal Cobb

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem journey, po odkryciu sposobu z quick toss i punt block man nie było ciężko

 

Aktualnie skład wygląda tak: http://www.muthead.com/16/lineups/301486-isuckatmadden. Na solos mam Manninga do online pewnie Mariota ale jeszcze nie mam schematu off bo playbook Broncos nie ma żadnych option plays więc do online pewnie wrócę do Eagles

Jakby ktoś chciał Winstona 90 overall to mogę się wymienić

 

Zaczynam Gauntlety w drodze po 99 overall beastmode

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli tą zagrywkę Quick Toss ze Strong Close którą wrzuciłeś. W ataku vs konsola gram tylko to, zmieniając tylko stronę w zależności od tego gdzie aktualnie jest piłka. W obronie gram punt return man sterując returnerem tak żeby szybko zdobyć sack. Przeszedłem tak cały all-madden moments bez większego problemu. Obecnie robię gauntlety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich zdobywałem głównie z paczek w elite journey. Wczoraj natomiast odkryłem w Warehouse sety w których 7 graczy silver da się zamienić na 1 golda lub elite. Zamieniłem prawie wszystkich graczy silver jakich miałem i wpadł TOTW RE Cox 91 overall 24 hours only i jakiś 86 LE z Bengals. Dodatkowo zrobiłem cały set Ravens i dostałem 90 overall LG Captain oraz skończyłem all-madden gauntlet i w gamechanger packu wpadł Wagner 88 MLB z Seahawkes którego sprzedałem za 65k.

 

Nie wiem jeszcze co z tymi trzema elitami z wczoraj zrobić bo ich wartość oscyluje w okolicach 200k łącznie

 

aktualny skład przedstawia się tak: http://www.muthead.com/16/lineups/301486-isuckatmadden

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli tą zagrywkę Quick Toss ze Strong Close którą wrzuciłeś. W ataku vs konsola gram tylko to, zmieniając tylko stronę w zależności od tego gdzie aktualnie jest piłka. W obronie gram punt return man sterując returnerem tak żeby szybko zdobyć sack. Przeszedłem tak cały all-madden moments bez większego problemu. Obecnie robię gauntlety

Gwoli wyjaśnienia - przy puncie nie ma takiego określenia jak sack. Używamy tutaj normalnie słowa 'tackle'.

Sack jest tylko i wyłącznie po obaleniu rozgrywającego, który znajduje się w kieszeni:)

Poluję na jakieś promo Maddena to odgryze Ci się jakoś Grecja, bo ostatnie nasze spotkanie to była Twoja dominacja:)

W ogóle może jeszcze raz spróbujemy jakaś mini ligę zrobić. Jedraz też Maddena ma więc jednego więcej jest.

Edytowane przez Baptizia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia - przy puncie nie ma takiego określenia jak sack. Używamy tutaj normalnie słowa 'tackle'.

Sack jest tylko i wyłącznie po obaleniu rozgrywającego, który znajduje się w kieszeni:)

Poluję na jakieś promo Maddena to odgryze Ci się jakoś Grecja, bo ostatnie nasze spotkanie to była Twoja dominacja:)

W ogóle może jeszcze raz spróbujemy jakaś mini ligę zrobić. Jedraz też Maddena ma więc jednego więcej jest.

Punt blocjk man to formacja ze special teams... Konsola tra normalną zagrywkę a ja returnerem atakuję konsolowego QB... To jest jak najbardziej sack. Przy punt nie ma QB więc nie ma kogo sackować.

Grecja... Wyłącz autokorektę :). A gra jest mega miodna... Zostało mi 1,5 gauntleta do zrobienia na poziomie rookie i pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×