Skocz do zawartości
Laptok

Divinity: Grzech pierworodny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

- kooperacja na split-screenie (!)

- w pełni udźwiękowione, zremasterowane dialogi

- godziny nowej zawartości - zadań, stylów walki, lokacji, zmian w craftingu

- polska wersja jeszcze niepotwierdzona

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17922865,Divinity__Grzech_pierworodny_rowniez_dla_PS4_i_Xboksa.html

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Split screen czy jak w diablo? Bo split screen to chyba ekran na pół. Podobno posiadacze gry PC mają za free na ps4, można przycebulaczyc xD Jak będzie PL to instant buy mimo, że nie wiem co to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super. Na PC nie przeszedłem, bo odzwyczaiłem się od grania na lapku, ale miałem okazję trochę pograć. Jak dla mnie instant buy, mam nadzieję, że będzie więcej tego typu portów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej niż zadowolony...na PC pograłem krótko ponieważ tak maksymalnie z 20 godzin. Jednak gra jest warta polecenie i przełożenia na konsole. Oczywiście jeżeli będzie przeniesiona z szacunkiem i nie zostanie przy tym ogłupiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko brak informacji.. Dziwne bo za miesiąc wychodzi :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc za dużo nie muszą dawać informacji. Podali główne zmiany i tyle. Ta gierka już swoje leży w panteonie kultowych erpegów więc nie ma co dodawać. Oby przełożyli dobrze sterowanie i będzie zacnie. Divinity: Original Sin to jeden z tych tytułów gdzie większość graczy odbije się jak piłeczka. Wszystko z powodu poziomu wejścia do świata. Gra na masę godzin która nie prowadzi za rączkę. Chcesz rozwiązać questa to musisz wyczytać w notatniku gdzie iść i co zrobić. Zero strzałek prowadzących za rękę itp itd. Czekam z niecierpliwością mimo że nie kupię na premierę ponieważ coś czuje, że zawołają za ten tytuł dobre 249zł. Mimo że gra warta każdych pieniędzy to jednak w porównaniu do wersji PC którą miałem za free od kumpla a na starcie kosztowała tylko 149zł...to trochę za dużo.

 

Dodamy jeszcze do tego Wasteland które też ma wyjść na Ps4 i mamy mega zestaw dla fana erpegów.

Coś czuje że nawet na konsole to będzie taki prawdziwy tytuł dla którego kupuje się platformę. Kupiona raz starcza na tyle godzin, że nie ma się czasu na inne tytuły. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie naprawdę fajnie. Gra zebrała świetne recenzje na PC i teraz będziemy mogli w nią zagrać na konsoli. Ciekawe czy będzie pełna polska lokalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No kurde jestem kupiony. Tak powinno się robić gry coopowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już niedługo, mój hypetrain się rozpędza i wyprzedził Fallouta 4, a w temacie tak cicho?

W dniu premiery wyruszam na łowy, zgarniam Divintiy z półki sklepowej i wsiąkam na 2 tygodnie w świat magii i przygody - Rivellonu.

Czy ktoś podziela mój entuzjazm? Czy będzie dostępny, poza kanapowym co-opem, online co-op?

Niestety polskie będą tylko napisy, ale dobre i to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to się różni od diablo? :)

Zastanawiam się na kupnem i wolę grę podobną do diablo niż do baldurs gate czy pillars of eternity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo...gra nie prowadzi za rączkę itp itd. Ba! nie ma nawet strzałki która mówi Ci gdzie iść i co robić. Wsio musisz wyciągać z prostych rozmów z innymi postaciami. Przy czym często nawet nie masz podkreślonych ważnych wiadomości. Jest to gra o wiele bardziej wymagająca niż Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to do Diablo było tej grze daleko pod względem rozgrywki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 też taka turówka jest?

Bo na filmikach na PS4 wyglądało to na slashera niż na turówkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 też taka turówka jest?

Bo na filmikach na PS4 wyglądało to na slashera niż na turówkę 

Tak, to turówka. Dodatkowo słyszałem, że walki w grze jest mało i główny nacisk jest na fabułę. No i to żaden symulator kuriera, jak Elder Scrolls Online, tutaj gra wyrzuca cię na środku oceanu i zostawia na pastwę losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobowa cisza, a dziś premiera. Ja już nie mogę się doczekać wieczora :) Oceny 8-9/10 ale to było do przewidzenia - "A splendid RPG that test your skill and your brain"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Mnie odstraszyła na razie cena. Ja rozumiem, że to jest pecetowa GOTY z 2014 roku i w ogóle wypas rpg, ale jednak odgrzewany kotlecik. 249 plnów (na X'ie) to jednak spora przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×