Skocz do zawartości
Laptok

Divinity: Grzech pierworodny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Dopiero teraz się dowiedziałem, dzięki wielkie.

 

Btw. Nie sądziłem, że wypuszczają tego kotleta w wersji pudełkowej. W takim razie rozstrzał cenowy jest ogromny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sadziłem na początku, ze to bedzie hack'a'slash, zwłaszcza, ze wiele lat temu ogrywałem Divinity. ^^

Pograłem wczoraj trochę i bardzo przyjemna gierka. Na podstawie tych kilku godzin, to dla mnie rozrywka wygladała następująco:

- 55% eksploracji,

- 35% konwersacji,

- 15% sama walka.

Fajnie, ze nie jesteśmy w żaden sposób prowadzeni za rączkę poprzez zaznaczenie questu i bieganie z pkt. A do B.

Tytuł zdecydowanie nie dla wszystkich, osoby które preferują spamowanie kilku przycisków mogą tutaj przysnąć ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczekam z 2 mies, az pojawi sie wiecej uzywek i biere  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w poniedziałek, narazie rozegrane 10h i jestem zauroczony tą grą. Jak wczoraj zacząłem o 12, to skończyłem o 22.. "Jeszcze tylko tam zajrzę i kończę", "ostatnia próba i spadam". Gram na trybie taktyk i walka jest calkiem trudna, niejedną walkę powtarzalem po 3 razy, by wygrać lub by nikt z moich towarzyszy nie umarł. Jest lepiej, niż oczekiwałem, a oczekiwałem od tej gry wiele.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na weekend, zobaczymy czy da się w to grać :)

Wygląda jak diablo i to mnie przyciąga choć gameplay inny. Każdy grę poleca widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to dalej? Jak wrażenia na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PC dawno dawno temu ale dzisiaj dostałem od dziołchy wersję na Ps4. Więc pewnie bardziej przysiądę i podzielę się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam od premiery. Po >25h na liczniku dobijam do ok 30%. Ponieważ walka odbywa się w systemie turowym jest stricte taktyczna. Jest sporo kombinacji, przez co nie ma jedynej słusznej drogi do zwycięstwa. Np przeciwników stojących w kałuży możemy sparaliżować błyskawicą, a gościa, który stoi obok beczki z olejem, możemy najpierw spowolnić (po rozbiciu beczki), a następnie podpalić, kiedy potraktujemy plamę oleju fireballem ;) Co prawda, z początku skupiamy się na eksploracji i skompletowaniu drużyny, przez co walki są krótkie i tak jakby ukierunkowane na zapoznanie się z mechaniką gry, ale im dalej w las, tym ciekawiej. W szczególności walki z "bossami" mogą dać w kość, nie dość, że potrwać mogą >20m, to w dodatku jeden głupi błąd niweczy misterny plan. Oczywiście polecam grać na wyższym poziomie niż normal :)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam od premiery. Po >25h na liczniku dobijam do ok 30%. Ponieważ walka odbywa się w systemie turowym jest stricte taktyczna. Jest sporo kombinacji, przez co nie ma jedynej słusznej drogi do zwycięstwa. Np przeciwników stojących w kałuży możemy sparaliżować błyskawicą, a gościa, który stoi obok beczki z olejem, możemy najpierw spowolnić (po rozbiciu beczki), a następnie podpalić, kiedy potraktujemy plamę oleju fireballem ;) Co prawda, z początku skupiamy się na eksploracji i skompletowaniu drużyny, przez co walki są krótkie i tak jakby ukierunkowane na zapoznanie się z mechaniką gry, ale im dalej w las, tym ciekawiej. W szczególności walki z "bossami" mogą dać w kość, nie dość, że potrwać mogą >20m, to w dodatku jeden głupi błąd niweczy misterny plan. Oczywiście polecam grać na wyższym poziomie niż normal :)

No tak, Ale już taki normal wymagający :) Chociaż z każdym następnym levelem postaci gra trochę traci na poziomie trudności, albo to wina tego że siedzę już 10h w pierwszej lokacji.

Najlepsze jest to że każde zadanie W grze nie ma oczywistego rozwiązania trzeba kombinować :)

Jakimi postaciami gracie ? Jakie buildy polecacie ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram solo to pocinam obecnie Skrytobójcą + Łowca. Dzięki temu bez problemu koszę przeciwników zanim się zbliżą a później dobijam. Jest to taki wg. mnie easy mode na każdym poziomie. No i jest wysysanie życia + leczenie.

 

Natomiast jak gram z dziołchą w coopie to cioram Kapłanem a ona Czarodziejem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klasyka gatunku: 2x mag + skrytobójca/łucznik + tank z dwuręczną kosą i czarną magią :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dotarł do świątyni źródła ? Ja nie mogę otworzyć kamiennej bramy z 4 żywiołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy możecie podpowiedzieć, jakimi klasami gracie solo i ewentualnie dlaczego wybraliście te klasy?
Wczoraj zakupiłem grę i muszę powiedzieć, że miałem dylemat przy ich wyborze  dla swoich bohaterów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio ;D w samouczku masz podane też mechaniki gry. Jak je zignorujesz to podczas walki możesz sam się zabić ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dla tych co grają/grali. Jestem w mieście po samouczku i niechybnie będę musiał się wybrać poza miasto na bitki. W którą stronę najlepiej najpierw się wybrać, żeby moby były na zbliżonym lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję najpierw zrobić questy w mieście. Zajmuje to jakieś 4-6 godzin i wtedy wyjść jedynym otwartym wyjściem. Dzięki temu mobki będą miały około 4 poziom tak jak Ty po zrobieniu questów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz skorzystać z mapek dostępnych w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×