Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi


Poniedziałek 15.06 – 03:30/04:00* (rano) – Bethesda

Poniedziałek 15.06 – 18:30 – Microsoft

Poniedziałek 15.06 – 22:00 – Electronic Arts

Wtorek 16.06 – 00:00 (z poniedziałku na wtorek) – Ubisoft

Wtorek 16.06 – 03:00 (rano) – Sony

Wtorek 16.06 – 18:00 – Nintendo (Digital Event)

Wtorek 16.06 – 19:00 – Square Enix

Środa 17.06 – 02:00 (rano) – PC Gaming Show


 


 


  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konferencja to jest być albo nie być dla PS4 w moim domu :D Przynajmniej w tym roku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał szansę Xbone, niech mile zaskoczą jakimś masakratorem  :P

 

Do tego Nintendo na E3 nie będzie z przypadku. Postanowili stanąć w szranki z Sony i Microsoftem, więc powinno być grubo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo wyskoczy z nową konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź mega wypasionego tytułu z mega grafiką:

 

-"pfff i tak będzie dałngrejd ... "

 

Ale znajdą się, też osoby, które te zapowiedzi łykną i będą pisały o dowgrade'ie, ale dopiero przed, lub w trakcie premiery danego tytułu :

 

-"to nie wygląda tak jak na zapowiedziach z przed 2 lat na E3 2015, preorder anulowany!!!!1111jedenjedenEinsoneone"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na zapowiedź tego RPGa od Guerrilla Games i oczywiście o remaster trylogii Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Bethesda... Chciałbym usłyszeć od nich, chociaż słówko na temat Fallout 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam wyczekuje w końcu jakiś konkretnych informacji na temat nowego mass effecta, może trailer, bo na gameplay nie liczę. 

 

 

Aaaa i zapomniałem dodać, przygotujcie sie na sporą dawkę:

 

kotlet+schabowy+g%C5%82%C3%B3wne.JPG

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by świetnie zobaczyć Gran Turismo 7, myślę że jest na to szansa.

Czekam również na jakieś wieści nad czym pracuje Rockstar, choć nie widzę w rozpisce ich konferencji ale pewnie zapowiadając nową grę podłączą się do konferencji Sony albo Microsoftu - liczę od nich na kolejną odsłonę Red Dead Rademption.

Wiem że na jakieś konkrety na temat TLoU 2 jeszcze za wcześnie bo Niegrzeczne Psy pewnie całe moce przerobowe rzuciły na Uncharted ale nie ukrywam że czekam na sequel.

Elektronicy zapewne zapowiedzą nowego Battlefielda, czekam na konkrety na temat Mass Effect 4.

Z kolei Ubisoft to kolejny Assassin i stawiam na Watch Dogs 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 jak to E3 powinno znowu w tym roku być trochę gorzej niż w roku poprzednim o co niestety trudno no ale jak wiemy co rok impreza jest coraz gorsza więc passa powinna być podtrzymana. Ta impreza od dobrych 5 lat już niema żadnej rangi. Mógłby xbox doj.... grami bo strasznie sie chwalą. Ciekawe czy te plotki o battletoads się sprawdzą. Na Sony jak wiadomo niema co liczyć jak co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łudzę się, że Sony zaleje zapowiedziami nowych exów wreszcie i zacznie się to co było mniej więcej pomiędzy 2010 a 2012 gdy exów wychodziło tyle, że ciężko było je wszystkie na bieżąco ogrywać :D a skończy się pewnie na potoku indorów jak rok temu, dwa lata :D może chociaż MS się wysili i zagrozi monopolowi Sony a to w końcu rozrusza Sony z tego marazmu wywołanego pierwszym sukcesem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna szansa na wybudzenie Sony z letargu to jakieś intensywne ruchy ze strony M$. Konkurencja jest motorem napędowym rozwoju rynku. Sony wygrało znacznie pierwszą turę next genowej rozgrywki i skończyło się tak, że mamy stagnację. Jedyny ex Sony, który pozamiatał rynek to BB i raczej nie zapowiada się na żadnego killera, przynajmiej do czasu Uncharted 4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna szansa na wybudzenie Sony z letargu to jakieś intensywne ruchy ze strony M$. Konkurencja jest motorem napędowym rozwoju rynku. Sony wygrało znacznie pierwszą turę next genowej rozgrywki i skończyło się tak, że mamy stagnację. Jedyny ex Sony, który pozamiatał rynek to BB i raczej nie zapowiada się na żadnego killera, przynajmiej do czasu Uncharted 4 

 

 mi tam the order 1886 podszedł i chętnie bym przywitał część 2 :D

   problem w tym, że 2 exy na rok to zdecydowanie za mało...  przynajmniej 5 gier AAA od sony powinno być co rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mi tam the order 1886 podszedł i chętnie bym przywitał część 2 :biggrin:

   problem w tym, że 2 exy na rok to zdecydowanie za mało...  przynajmniej 5 gier AAA od sony powinno być co rok...

 

Jasne, zgadza się. Ja w ordera jeszcze nie grałem, ale mam zamiar. I liczę, że będę się świetnie bawił. Nie jest to jednak typowy system seller. Nie sądzę, że znalazło się dużo ludzi, którzy kupili ps4 dla tej gry. Natomiast Bloodborne taką grą jest i podejrzewam, że Uncharted 4 też będzie.  :biggrin: Szkoda tylko, że tych gier jest tak mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zobaczyć gameplay takie gier jak Mirrors EDGE 2 czy Rainbow six, a tak po cichu liczę na jakąś dużą zapowiedź mmo na ps4 bo to jest to czego mi brakuje na konsole od Sony . ( chodzi coś na styl wowa a nie the elder scroll )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wnioskując z różnych plotek, informacji insajderskich itd E3 od Sony prezentuje się tak:

 

- Ni No Kuni 2, ex na PS4.

- Prawdopodobnie nowe IP od Sony Bend (ci od Uncharted na Vitę), survival horror, podobny do TLoU

- Nowe IP od Guerilla Games, dinozauro-roboty, opcjonalny coop, czerwono włosa protagonistka

- Wreszcie Last Guardian, którego powtórne przedstawienie zostało już kilkakrotnie przesunięte. Tym razem jednak kilka źródeł sugeruje prezencję na E3.

- Nowy trailer do Street Fighter V, już potwierdzone.

- Nowe IP od Media Molecule. Bardzo, bardzo prawdopodobne. Ponoć zachwycający koncept z rewolucyjną technologią. Zapewne ma związek z Morpheusem.

 

 

Tegoroczne E3 będzie bombastyczne. Zapowiedź Fallout 4, gameplay z Doom 4 (wreszcie!!!), KH 3, FF XV, rzekome TLG, Mafia 3, Hitman, gameplay z Deus Ex.

 

Jedyna łyżka dziegciu - brak obecności Zeldy U. A na to właśnie najbardziej czekałem.

Edytowane przez Patapon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Guardian? Dobre, dobre :biggrin: może wreszcie ogłoszą, że oficjalnie dali sobie spokój z tym projektem widmo...

Ja obstawiam, że prócz paru zapowiedzi nowych IP, będzie standardowo - czyli kotlet, kotlet w HD z dodatkami, indyk, indyk i indyk remaster ;)

Ale coś o nowym Deus Ex'ie bym chętnie zobaczył, bo bardzo czekam na kolejną część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na publiczne seppuku prezesa Konami i oddanie firmy w ręce Hideo, żeby spokojnie dokończył Silent Hills ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na działanie Sony/MS, którzy sfinansują projekt, jeżeli będzie exem. Były takie przypadki (Bayonetta 2), więc jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej nowa firma, kick-starter i jedynie zmiana nazwy projektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedno, byle Kojima i Del Toro brali w tym udział. Dawno nie napaliłem się tak na żadną grę i dawno nie poczułem takiego rozczarowania skasowaniem projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×