Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Kickstarter jest niemożliwy. Potrzebowaliby milionów. Już sama kasa dla Del Toro i Reedusa ledwo by starczyła, nawet z udanego kickstartera.

 

Nowa firma z nowym tytułem? Nie w tym klimacie, w jakim obecnie znajduje się branża. Konami nie jest jedyną firmą, która odwraca się od tradycyjnych konsol. Nikt już nie wrzuci tylu milionów w tak niepewny tytuł. Szczególnie znając specyfikę pracy Kojimy, który wydawać podczas developingu lubi. Nikt, oprócz producentów konsol, którym życie tradycyjnie znanych nam gier bardzo leży na rękę.

 

Tylko Sony i Microsoft mogą uratować ten tytuł, pod "błogosławieństwem" Konami jako pośrednikiem. Dokładnie tak jak z Bayo 2 i Segą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- Prawdopodobnie nowe IP od Sony Bend (ci od Uncharted na Vitę), survival horror, podobny do TLoU

 

Mógłbyś dać jakieś linki do tego projektu bo nie zaciekawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki spróbuję znaleźć, ale to głównie tweety i nic więcej. Sam Yoshida (szef studiów Sony) opisał projekt słowem "Panika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam ze rockstar podepnie się pod sony lub ms i zapowie red dead redemption 2. Gra już jest w produkcji a to jest dobry moment żeby naglosnic sprawę a jak wiemy rockstar nie chwali się skrawkiem tego co zrobił jak ubisoft tylko siedzi cicho aż będą mieli dobry materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby R* zapowiedział RDR2 to by przyćmiło resztę prezentacji  ;)  Osobiście bardzo czekam na moment kiedy w końcu tytuł ujrzy światło dzienne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czasu nie ma zbyt wiele a licze ze pare przeciekow jeszcze sie pojawi, dlatego zakladam swoja tiare, popijam napoj imbirowy i powroze z utartego kłącza imbiru.

Zeby nikogo moim wrozeniem nie denerwowac umieszczam wszystko w spoilerze. Ostrzegam - nie chcesz czytac wrozb starego piernika - nie otwieraj spoilera, zeby nie bylo ze nie ostrzegalem.

 

Wrozenia i wizje bywaja czesto niepelne pourywane, dlatego owo wrozenie  bedzie wielce chaotyczne.

E3 Sony

50% szans ze zaczna jakims, suchym zartem nt. MS a osoba go wygladaszajaca bedzie zażenowana jego poziomem.

Potem jakas zajawka, i gadajace glowy beda chwalic sie tym jaka to marka PS jest mocna, pozniej przejda do skupienia sie na tym jak to poszerzaja wachlarz uslug - bedzie troche o PS Vue (TV-streaming), troche o PS-Now, troche wiecej o Spotify. Nastepie wspomna o tym ze wspolpraca z Amazon Instant Video, Hulu, Netflixem, NBA game time, MLB.tv jest dobra i rosnie w sile zeby dostarczac wiecej i lepiej.

Pozniej indyki

Pozniej powiedza ze maja cos niesamowitego i beda mowic o No Mans Sky (moze podadza date premiery lub chocciaz przyblizona)

potem musowo pare slow o remasterach oraz ze te oferuja tym dla ktorych PS4 jest pierwsza konsole mozliwosc zapoznania sie z tytulami, a potem info ze z innymi mozna bedzie sie zapoznac dzieki rosnacej ofercie PS Now

Potem powiedza o tym jak to sprzedaz  cyfrowa rosnie w sile jak ich statystyki pokazuja ze gracze chca cyfrakow i wspomna ze cyfra to przyszlosc.

Potem moze jakis pare gier o ktorych wiadomo ze sa multiplatformowe i ze wyjda

Oraz oczywiscie U4 byc moze jeszcze jakis jeden nowy EX blizej nieokreslony.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku jaram się E3. Bo lubię. Lubie siedzieć w nocy oglądać streama, czytać komentarze graczy a na następy dzień oglądać gify z neogafu. Zakładając, że powtórzy się sytuacja z poprzednich e3, to Sony rzuci jakimś nowym The Last Guardianem albo Agentem i internet wybuchnie i będzie czekał, czekał i czekał i się nie doczeka. Co do tych tytułów to tegoroczne "iii tri" to ostatnia szansa abym był tymi tytułami zainteresowany. Później to już gameover.

Co do MS to zapewne znowu wyskoczą z jakąś żenującą akcją i będzie z czego się śmiać, w sumie co roku wyskakują z czymś z czego powstają genialne gify...

Nintendo tym razem nie pochwali się wynikami sprzedaży...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być przynajmniej trzy nowe zapowiedzi gier first party od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać E3...takiego festiwalu fanbojstwa z każdej strony jak podczas tych targów to nie ma nigdzie. Jednak to nic ponieważ będzie masę wspaniałych zapowiedzi. Tytułu które będą nam spędzać sen z powiem zostaną zapowiedziane na 2015/2016 rok....po czym jak zwykle przeniesione na 2017/2018, zaliczą downgrade i całkowitą zmianę koncepcji. 

 

A na serio...na konferencje Sony nie czekam ponieważ będzie jak zwykle. Coś pokażą, pokrzyczą że eks i na koniec "please be excited".

Natomiast konferencja MS mnie już bardziej ciekawi ale tylko z jednego powodu...Silent Hills.

 

Jeżeli plotka okaże się prawdą i będzie to ex na XO to nie mogę się doczekać "butt hurtu" graczy.

 

A skoro to temat do wróżenia itp itd to mam nadzieje że w końcu zobaczymy jakiegoś bardzo fajnego rpg'a oraz że nie będzie to E3 Remaster gdzie będą szczuli nas kolejnymi odgrzewanymi kotletami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to samo z konferencją Sony. Pokażą jakieś emocjonujące exy, nakręcą hype, a wyjdzie z tego jakiś średniak lub złamane obietnice.

 

Brakuje mi jakichś dobry platformerów w 3d, mogliby czymś konkretnym pozamiatać  :P

 

original.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash ;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.

Natomiast konferencja MS mnie już bardziej ciekawi ale tylko z jednego powodu...Silent Hills.

 

Jeżeli plotka okaże się prawdą i będzie to ex na XO to nie mogę się doczekać "butt hurtu" graczy.

 

 



tylko plotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam szansa jest zawsze, ale wątpię. Tak samo jak z obniżką ceny, PS4 cały czas znika ze sklepowych półek z prędkością światła, a więc nie ma szans.

Moim zdaniem dużo bardziej prawdopodobny jest slim model Xboxa One, może z dyskiem 1 TB. W każdym razie Xbox One cały czas dostaje ostro w tyłek nawet w USA i UK (o całej reszcie śwaiata nawet nie wspominając, bo tam NIE ISTNIEJE), a więc M$ musi coś zrobić, aby sromotnie nie przegrać tej generacji.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc M$ musi coś zrobić, aby sromotnie nie przegrać tej generacji.

Porównaj sobie świąteczny line-up M$ i $oony 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to w kwietniu i w maju Sony sromotnie przegrało z MIcrosoftem w sprzedaży konsol. Tej generacji raczej nie przegrają z zapasem ponad 20% rynku, ale może się okazać, że Xbox dogoni na czworakach PS4 jeśli Sony nadal będzie tak olewczo podchodzić do Plusa i forsować w grach 1080p kosztem 60 klatek. To są dwie największe bolączki tej konsoli i na tym powinni się skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby microsoft nadgonił. To E3 będzie jednym z najważniejszych. W zasadzie po tym E3 jesli ktoś się jeszcze nie zdecydował na konsole to te targi dają mu odpowiedz w co inwestować. Oby te buńczuczne zapowiedzi microsoftu okazały się prawdą i żeby znokautowali sony na E3 wtedy od razu pozbywam się konsoli sony i przechodzę do microsoftu. Wziąłem ps4 dla bloodborna i ogólnego przywiązania do ich eksów wypuszczanych z zatrważająca ilością. Niestety to się już skończyło Sony to już dużo słabsza firma i o takiej ilości eksów co wcześniej możemy zapomnieć. Trzeba po prostu pierwszy raz trzymać kciuki za microsoft żeby to niebyły tylko zapowiedzi tylko żeby rzeczywiście wgnietli w ziemię Sony swoją ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby microsoft nadgonił. To E3 będzie jednym z najważniejszych. W zasadzie po tym E3 jesli ktoś się jeszcze nie zdecydował na konsole to te targi dają mu odpowiedz w co inwestować. Oby te buńczuczne zapowiedzi microsoftu okazały się prawdą i żeby znokautowali sony na E3 wtedy od razu pozbywam się konsoli sony i przechodzę do microsoftu. Wziąłem ps4 dla bloodborna i ogólnego przywiązania do ich eksów wypuszczanych z zatrważająca ilością. Niestety to się już skończyło Sony to już dużo słabsza firma i o takiej ilości eksów co wcześniej możemy zapomnieć. Trzeba po prostu pierwszy raz trzymać kciuki za microsoft żeby to niebyły tylko zapowiedzi tylko żeby rzeczywiście wgnietli w ziemię Sony swoją ofertą.

 

Widac ze troche Ciebie Sony rozczarowalo. Ale pamietaj trawa jest zawsze bardziej zielona u siasiada.

Tez trzymam kciuki za MS ale oni sa w daleko za Sony w sprzedazy wiec musza gonic, stawac na rzesach i robic wszystko zeby zmotywowac ludzi do wyboru ich konsoli, tymbardziej ze na wlasnym gruncie przegrywaja (jeden czy  2 miesiace lepszej sprzedazy wiosny nie czyni). 

Za to absolutnie sie nie zgodze ze targi beda dla niezdecydowanych.... pamietaj takie targi to wydarzenie  dla graczy dla tych co sledza newsy, wiedza co w branzy slychac. Co co mieli kupoic zakladam w duzej mierze juz kupili.

Czesc zostala przy poprzedniej generacji ale juz wybrala ktora konsole kupic, wiec smiem twierdzic ze tych niezdecydowanych nie ma za wielu.... do tego wez pod uwage ze sporo osob po prostu ma znikoma swiadomosc, graja costam, sprzet kupia, gre raz na pol roku... takie osoby moze, moze przeczytaja jakies newsy ale z pewnoscia nie beda ogladaly calych konferencji... Ja konfy obejrze z opoznieniem ale obejrze po to zeby móc wyrobic sobie wlasna opinie, a oceniac cos przez pryzmat newsow i tego co maja do powiedzenia media growe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, Sony nie rozpieszcza z exami.... ale też w zasadzie są w innej sytuacji: na ps3 musieli wspomóc konsolę masą exów - bo to było coś co mogło zaważyć na tym, czy ktoś kupił X360 czy ps3 i jeszcze część dewów narzekała , że ps3 jest trudne programistycznie ....  teraz i tak generalnie ludzie wybierają PS4, gier jest cała masa od zewnętrznych devów bo pod spodem zwykłe x86... 

 

aczkolwiek nadal mam nadzieję, że w końcu będzie wysyp exów bo te gry zawsze najbardziej lubiłem :D 

 

dla mnie E3 nic nie zmieni jeśli chodzi o nastawienie do konsol... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole konsolami, ale jak wydajność DX12 okaże się prawdą, to pecety zamiotą... Jedyna nadzieja w mocnych exach. 

To E3 będzie bardzo ważne, może nawet zadecydować o przyszłości marki xbox - jeżeli im się nie uda pokazać dobrych gier, to gracze zostaną przy sony, a niezdecydowani kupią ps4 lub mocnego pc.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że M$ się otrząsnął po początkowej zapaści i zaczyna odrabiać stratę do Sony. Liczę, że dzięki temu Japończycy się w końcu ogarną. Konkurencja w branży nam konsumentom może wyjść tylko na dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nigdy nie występowało stricte na e3 także nie liczyłbym na jakiś pokaz na evencie . Sam nie wiem spodziewam się tony podrasowanych filmików z pc jeżeli chodzi o multiplatformy , Xbox może się z dobrej strony pokazać tak czuję ( rare podobno pichci Perfect Dark ) , Sony musi dowalić gameplayami z gier Guerilli bo coś mi się obiło że szykują dwie , pokaz u4 na miare tego z Nepalu , Last Guardian to ostatnia szansa żeby coś z tego było , jakiś vision trailer Gran Turismo , God of War ?

Jak zawsze e3 zajawka konkretNa , w miarę możliwości oglądnę wszystkie trzy konfy :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze troche Ciebie Sony rozczarowalo. 

Rozczarowało tylko jeśli chodzi o exy. Sama konsola jest bardzo dobra. Całe szczęście że developerzy third party dostarczają gry to mam co robić. Teraz cisnę wiedzmina a za chwilę batman więc na chwilę obecną jestem zadowolony jesli chodzi o granie. Ale no włąsnie konsole ja np kupuję tylko dla exów. Tu jestem propozycją Sony po prostu zażenowany porównując do poprzednich generacji. Po prostu czuję się oszukany. Zazdroszczę ci bo z tego co chyba pisałeś to nie masz jeszcze konsoli więc to E3 jest własnie dla ciebie. Ja bym chciał aby Sony doj... na E3 exami aby nie pozbywac się ich konsoli ale sami widzimy jaka jest aktualnie sytuacja w sony. Za to o microsofcie ostatnimi czasy mogę mieć tylko dobrą opinię. Niech się sony stara bo ja nie jestem fanatycznym fanbojem przywiązanym do marki. Biorę po prostu konsolę gdzie są bardziej mnie interesujące exy i musi ich być więcej niż u konkurencji. Na razie microsoft robi wszystko aby mnie przyciągnąć. Po E3 wszystko będzie wiadome.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowało tylko jeśli chodzi o exy. Sama konsola jest bardzo dobra. Całe szczęście że developerzy third party dostarczają gry to mam co robić. Teraz cisnę wiedzmina a za chwilę batman więc na chwilę obecną jestem zadowolony jesli chodzi o granie. Ale no włąsnie konsole ja np kupuję tylko dla exów. Tu jestem propozycją Sony po prostu zażenowany porównując do poprzednich generacji. Po prostu czuję się oszukany. Zazdroszczę ci bo z tego co chyba pisałeś to nie masz jeszcze konsoli więc to E3 jest własnie dla ciebie. Ja bym chciał aby Sony doj... na E3 exami aby nie pozbywac się ich konsoli ale sami widzimy jaka jest aktualnie sytuacja w sony. Za to o microsofcie ostatnimi czasy mogę mieć tylko dobrą opinię. Niech się sony stara bo ja nie jestem fanatycznym fanbojem przywiązanym do marki. Biorę po prostu konsolę gdzie są bardziej mnie interesujące exy i musi ich być więcej niż u konkurencji. Na razie microsoft robi wszystko aby mnie przyciągnąć. Po E3 wszystko będzie wiadome.

Zgadzam się z kolegą .Pamiętam jak Sony miało tyle wspaniałych gier na wyłączność to teraz to bieda .Dostaliśmy The order 1886 który okazał się niewypałem na 4 godziny żenada .Jezeli nic nie zapowiedzą konkretnego a zapowiedzą kolejny remaster to żegnam się z ps4....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×