Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PS4 i Xo i Forze mam wszystkie :24_stuck_out_tongue: ale nie można grać ciągle w to samo. NFS'a gram od części 2 i lubię tą serie.

Za tego NFS'a dałem 200zł :1_grinning: i nie ogrywam z ea access :24_stuck_out_tongue:

 

Rivals był dużo lepszy, szybkie bryki to dali miejscówki z długimi prostymi a nie jak w NFS:Drift wszędzie ciasno itd

W tym nowym nfsie nie wiem po co ta policja jak ona nic nam nie może zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, helganin napisał:

Mam PS4 i Xo i Forze mam wszystkie :24_stuck_out_tongue: ale nie można grać ciągle w to samo. NFS'a gram od części 2 i lubię tą serie.

Za tego NFS'a dałem 200zł :1_grinning: i nie ogrywam z ea access :24_stuck_out_tongue:

 

Rivals był dużo lepszy, szybkie bryki to dali miejscówki z długimi prostymi a nie jak w NFS:Drift wszędzie ciasno itd

W tym nowym nfsie nie wiem po co ta policja jak ona nic nam nie może zrobić. 

 

Powiem tak, Twoj wybor - jak kupujesz gry. Ja w wypadku takiej opcji jak EA Access bym czekal. 

Rivals byl tez troche pol na pol, mam platyne, ale gra usilnie zachecala do przelaczania miedzy kariera sciganta i policjanta a jak postanowilem ze przejde ta gdzie sie scigam jako pierwsza... i tak tez zrobilem pozniejsza kariera policjanta mi nie lezala, ukonczylem bo ukonczylem, ale gdzies w 2/3 juz decydowanie bez zapalu, raczej z podejsciem niechaj to sie skonczy. 

 

Ja z NFS jestem od czesci pierwszej, ale pominalem sporo odslon. Dla mnie podium dzierza NFS-U, NFS-U2 i MFS-MW (2205), kupilem pozniej Carbon i to jedne z gorzej wydanych pieniedzy. 

 

Co do grania w to samo, zalezy od gracza rozumiem ze jakas gra moze sie przejesc. Choc ja mam tak z wyscigami (nie tyczy sie zbytnio innych typow gier) ze jesli mi wejdzie to potrafie w nic innego nie grac. Tak bylo z GT5 (pol roku, przerwa i potem gralem dalej ze 3 razy w tygodniu), NFS Shift. Tak pewnie bedzie z Forza Horizon 3 (moze siegne po dodaki a to zawsze jakas nowosc). 

 

Tak czy inaczej nowemu NFS dam szanse w Origin Access (choc obstawiam ze porzuce ta gre i nie ukoncze).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał ale nie wszystko jest dopracowane według mnie. Ghost Games uczy się dopiero na NFS i eksperymentuje, w końcu może zrobią coś bardzo dobrego :)

Wkurza mnie strasznie ta linia gdzie mamy jechać podczas wyścigu, irytująco pokazuje aby jechać pod prąd, słabo niekiedy widoczna przy 350km/h no i cały czas trzeba zerkać na mapę. Grałem w gorsze wyścigi niż to, gdyby nie ta ciasnota i te drifty to była by niezła gra, a no i te filmiki :shit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Gra ma potencjał ale nie wszystko jest dopracowane według mnie. Ghost Games uczy się dopiero na NFS i eksperymentuje, w końcu może zrobią coś bardzo dobrego :)

Wkurza mnie strasznie ta linia gdzie mamy jechać podczas wyścigu, irytująco pokazuje aby jechać pod prąd, słabo niekiedy widoczna przy 350km/h no i cały czas trzeba zerkać na mapę. Grałem w gorsze wyścigi niż to, gdyby nie ta ciasnota i te drifty to była by niezła gra, a no i te filmiki :shit:

 

No co filmikow to sie zgadzamy. Co do gry bede musial po prostu zagrac bo wszystko co pamietam to z bety gdzie mozna bylo 25% gry ukonczyc i wtedy - moja opninia byla taka - no tylko po taniosci bo nic mnie do tej gry nie przekonalo.

 

Niemniej sentyment do serii mam inaczej pewnie nie siegnalbym po Rivals :) a i tego NFSa sproboje odpalic, z tym ze jesli mi nie podejdzie to bez zalu oleje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×