Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

"Nowy NFS da graczom m.in. bogate opcje personalizacji, niesamowity realizm miejskiej jazdy i wciągającą fabułę w otwartym mrocznym świecie."

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z gangami mi się podobał, szkoda, że Carbon ostatecznie nie został dokończony wedle pierwszego zamysłu. :/ Cóż data odnotowana i czekamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to będzie w stylu Undergrounda. To jest chyba jedyna opcja aby zastanowił się nad kupnem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-35942-need_for_speed__underground_3_tuz_za_rogiem_.html

 

Co prawda to jedynie małe droczenie się z fanami, ale jednak coraz więcej wskazuje na nowego Undergrounda. Z jednej strony świetnie, bo na to czekałem tyle lat, a z drugiej jest strach, że to najzwyczajniej w świecie spieprzą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje że będzie powtórka z rozrywki z MW2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uprawiajmy czarnowidztwa  :) Jeśli faktycznie będzie to seria Underground to mam nadzieję, że panowie się przyłożą wiedząc jak wiele fanów pragnęło powrotu legendarnej serii. Przy okazji każdej premiery nowego NFS"a każdy po cichu liczył, że może teraz, może w tym roku. Rzeczywistość była jednak okrutna. Teraz jest bardzo blisko, jeśli nie najbliżej od lat. Czekamy  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie stricte powrotu do Underground, jeśli nazwa zostanie to gra na pewno zmieni się zupełnie, tak jak Most Wanted.

Era spojlerow od samolotów i zderzaków jak u pługa już się skończyła wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że skończyła się era tuningu wizualnego, który mógłby być w grze zawarty. Dla mnie nie musi być pseudo-otwarty świat jak w U2, bo to strata czasu tak jeździć bez celu. U1 w nowej odsłonie zupełnie by spełnił moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na połączenie Rivals i DriveClub - tj. super grafika, dynamika i przyjemny, arcadowy model jazdy z Rivals + brak otwartego świata i brak tak uciążliwej policji z DriveClub. I byłoby super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i brak tak uciążliwej policji z DriveClub. I byłoby super :)

 

:shok: gram już ze 3 miechy i jeszcze mnie nie gonili... :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Hype jest :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą opcje tuningowania jak w starych undergroundach to przeżyje policje.... przeżyje noc i przeżyje ciągle padający deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko tego nie schrzanili.. Nie jestem tak wielkim fanem czesci nfsow spod znaku skrzydla od airbusa na klapie bagaznika, ale mam ochote na nfsa ktory nie bedzie mnie nudzil po 3 wyscigach.. Ostatni przy ktorym sie naprawde dobrze bawilem to nowy hot pursuit, pozniej rownia pochyla.. Po rivalsa boje sie siegac :/ mieszanka most wanted, underground 2 i hot pursuit i bedzie dobrze.. Szkoda ze takie durne czasy, w ciul dlc, mikro platnosci i z dlugo wyczekiwanej udanej gry z serii zrobi sie gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.. Ea i wszystko w temacie.. Pomimo swietnego DC (sony dajcie w koncu promo na sp!!) jakos tak nie ma w co grac z samochodowek, ok jest ten pc ale bez kiery jakos nie mam do niego zapalu.. A w takiego nfsa jakiego mam w glowie w zwiazku z ta czescia to gralbym dluzej niz bansai w wiedzmina.. Niestety, patrzac na restarty serii ea (mam na mysli battlefronta np) to juz sie boje ze gowno wyjdzie i bedzie trzeba dla samochodowek siegnac po kloca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodze bardzo ostroznie. Zero zgrzewania  sie jak biała na święta.

 

Pokaza rozgrywke, wyjdzie gra, beda oceny sie zobaczy.

 

Mysle ze po czesci to wina wieku.... inaczej odbieralo sie ponad dekade temu Undergroundy a inaczej odbiera sie teraz gry... a arcadowa odnoga NFS dla mnie osobiscie skonczyla sie na NFS MW 2005.

pozniejsze bawily mniej lub wcale.

HP 2010 bylo dobre, calkiem niezly byl tez Rivals niestety po osiagnieciu 98% w karierze rajdowca jak usiadlem do pracy policjanta to gra wydala mi sie plaskim grindem i zupelnie mnie tym odepchnela a skonczyc to trzeba bedzie bo wstyd tak zosawic rogrzebane.

 

Chcialbym aby EA zrobilo dobrego arcadowego NFSa - z sountrakiem na miare tych z Undergroundow czy MW 2005. Jak bedzie czas pokaze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z Undergroundów to był majstersztyk. Ja po dzisiejszej zapowiedzi jestem sceptycznie nastawiony, troszkę się zawiodłem. Teraz nic tylko czekać na E3 i więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby poszli w stronę arcade. Burnout to były wyścigi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

15 czerwca mają pokazać próbkę personalizacji :-) czy to może być ten NFS na którego czekali gracze od premiery Undergrounda 2? Oby tylko mikropłatności wszystkiego nie popsuły

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca mają pokazać próbkę personalizacji :-) czy to może być ten NFS na którego czekali gracze od premiery Undergrounda 2? Oby tylko mikropłatności wszystkiego nie popsuły

 

A bylo info o mikro platnosciach? z tego co pamietam to Rivals takowych nie mialo mialo za to jakies paczki wozow ktore nikogo oraz DLC ktore wszystko odblokowywalo (powinno sie nazywac latwa platynka minimum jazdy).

We wczesniejszych tez nie przypominam sobie mikroplatnosci a raczej DLC w stylu ulatwiacze / wozy.

 

Wiec spokojnie - na E3 chyba cos  pokaza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bylo info o mikro platnosciach? z tego co pamietam to Rivals takowych nie mialo mialo za to jakies paczki wozow ktore nikogo oraz DLC ktore wszystko odblokowywalo (powinno sie nazywac latwa platynka minimum jazdy).

We wczesniejszych tez nie przypominam sobie mikroplatnosci a raczej DLC w stylu ulatwiacze / wozy.

 

Wiec spokojnie - na E3 chyba cos  pokaza...

Nie było info o mikropłatnościach, jednak jest to idealna gra, w której może być ich mnóstwo :-D

Ale rację masz - we wcześniejszych częściach raczej były paczki samochodów oraz ułatwiacze/przyspieszacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed to już dla mnie marka, która może zniknąć. Ktoś może w to zagra, ale chyba już z jakiegoś sentymentu. Osobiście z takich arcadówek to wolę DriveCluba, który i tak grą arcade do końca nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy to sentyment, czy po prostu ta gra jest znakomita. Zainstalowałem sobie Undergrounda 2 na PC, podpiąłem pada od PS3... i mam niesamowitą radość z rozgrywki  :)

Nie ma to jak pojeździć sobie po Bayview, potuningować samochody oraz posłuchać GENIALNEJ muzyki z gry.

Edytowane przez kubaork
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to sentyment, czy po prostu ta gra jest znakomita. Zainstalowałem sobie Undergrounda 2 na PC, podpiąłem pada od PS3... i mam niesamowitą radość z rozgrywki  :)

Nie ma to jak pojeździć sobie po Bayview, potuningować samochody oraz posłuchać GENIALNEJ muzyki z gry.

 

Dokładnie tak. Chciałbym, żeby nowy NFS właśnie taki był. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×