Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza close beta do ktorej dostalem klucz i to od ea heh.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak komuś uda się pobrać, ja też dzisiaj dostałem kod ale nie mam jeszcze jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,jakby ktoś miał zbędny kodzik to będe bardzo wdzięczny. ;) Eeee sory Pany miałem w spamie kod  :P

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem zmuszony do zrobienia niecnego czynu, niestety.

Zamienię kod z PS4 na PC :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem zmuszony do zrobienia niecnego czynu, niestety.

Zamienię kod z PS4 na PC :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Beta jest tylko na konsole.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila i wklepałem kod ale nigdzie nie widzę opcji dodania bety do kolejki pobierania na PS4.

U mnie normalnie sie pobiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy GTLD-KNN8-M448

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem tak:

 

+

Grafika

Tuning

Modele samochodów

 

-

Model jazdy

Hamulec ręczny 

Gra dla dzieci w wieku 5-10 lat

 

Myślałem że gorszego modelu jazdy niż w  the crew nie spotkam, ale jednak się myliłem.... w tej grze jest tragiczny model jazdy + hamulec ręczny który działa tak idiotycznie, że nawet nie wiem jak to pisać....

Podczas używania hamulca r.  samochód  opada chyba na sanki do holowania, bo zachowuje się tak nie realnie że jpd.

 

Dzięki Ea za dostęp do bety :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kod nieprawidłowy lub utracił ważność" :( Ktoś wie co z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytam grzecznie raz jeszcze o kod jeśli komuś nie potrzebny, ale tym razem proszę o PW ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko kilka słów. Jeśli ktoś oczekuje niemal symulacji jazdy, zachowań aut, stumienia powietrza, bla bla bla to chyba nigdy nie grał w serię NFS :)  To nie gra na seniorów, naburmuszonych 40 latków, "filozofów" itp. Tu od zawsze była konwencja "yo man", fury, czasem wiejski tunnig, wyścigi wariackie, gliny i takie tam...Menu świetnie pomyślane, wstawki filmowe w "kampanii" - mistrzostwo świata, full HD filmy przechodzące w grę, aktorzy rewelacja, naturalni, muza? jak chyba zawsze w NFS - rewelacja! Mapa jak Google maps ;) obrotomierz, telefony, sms, zrzuty ekranu, garaż...pograłem chwile ale jak dla mnie jest ok, grafa otoczenia trzyma poziom, kałuże, światła miasta, uszkodzenia pojazdu, ale chyba auto nie tak graficznie dopracowane jak w DC, chyba...nie wyciągam wniosków, nie oceniam, pogram ile wlezie i zadecyduje czy kupić full wersje. Posta będę uaktualniał jak pogram dłużej.

 

Muza mnie rozwala, przejście z filmu z grę też. Kiedy dostajemy sms, odczyt/odsłuch, można też bezpośrednio na mapę nanieść miejsce gdzie mamy dojechać (np. w treści sms nazwa ulicy, jedno kliknięci i już zaznaczone na mapie). Pierwsze auto wybrałem Hondę Civic 2000, dopiero zobaczyłem, że kierownica po prawej, kilka widoków kamery ale na 99% nie ma z wewnątrz auta. Punkty "rozwoju" wpadają za czystą jazdę, szybko, także za...demolkę. Acha, można się "teleportować" do np. wyścigu, zaznaczamy go na mapie i wybieramy czy "jazda" tam czy "teleport".

 

Policja, to co w NFS lubimy :) Szybcy i wściekli, tylko ich trąć i zaraz pościg, z czasem coraz ich więcej nas goni. Aresztowanie i sporo (sporo na początku gry, kiedy mamy mało gotówki) płacimy za wyjście. Grafa non no coraz bardziej mnie przekonuje, mżący deszczyk, szyby i karoseria auta w kroplach. Ręczny BARDZO mi pasuje ;) ustawia auto dokładnie o 180 stopni, oczywiście można kontrować itp. BARDZO zróżnicowane miasto, budynki, reklamy, zaparkowane auta. Ścięty hydrant (jakby z plastiku), owszem - tyska wodą (słaby jej efekt) - to info dla czepialskich w stylu "za mało przechodnióFFF" :) Tak serio to po najechaniu na tryskającą wodę z hydrantu, wylewa się ona nam pod autem, nieźle.

 

Na początku gry wybierajcie SOLO podczas wejścia do gry z jej menu! Wybrałem inną opcję, chyba sieciową i grę mi ścięło, może przypadek.

 

Eventy, wyzwania dziennie, drifft, collectibles, staty gracza, zrzuty ekranu, w Crew Play 8 znajomych można zaprosić albo dołączyć do innych.

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 gb... ale kloc.

W każdym razie - czy potrzebuje PS+ do grania? Wiem, że pełniak będzie online-only i mocno na multiplayer nastawiony. Skończył mi się we wrześniu i nie miałem zbytnio po co przedłużać.
Btw - czy jest jakieś czasowe/ilościowe ograniczenie czy można ciurać do 5 paźa bez przerwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA źle kody wyslalo ;totalnie na odwrót. Ogram na xbox one w tym czasie, ale wolalbym ps4 :S bo musialem specialnie godla kupowac ;D na bete ;D mam nadzieje, że warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kodzik też ok. Chwilkę pograłem, tak na szybko - samochód ma tendencję do pływania, jest bardziej arcadeowo niż w Driveclub. Jeżeli chodzi o oprawę to DC również może spać spokojnie bo gra na pewno nie wygląda tak dobrze jak na wrzucanych jakiś czas temu screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga się i ściąga a ja już nie mogę się doczekać :)

Jestem ciekaw jak to wszystko wygląda i chodzi, choć i tak kupuję na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×