Skocz do zawartości
kill

Resident Evil Zero - HD Remaster

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie jakaś gra, której się przyda odgrzanie :)

 

Niestety przyjdzie nam trochę poczekać. Planowana data wydania to początek 2016 w Japonii. O reszcie świata póki co nie wiadomo.

 

1268675409456605031.jpg

 

 

1268675409251269479.jpg

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :). Tym bardziej że jest dość duży odsetek graczy, którzy od początku siedzą na platformach Sony i nie mieli styczności z GameCube.

Ja bawiłem się w to na GC, ale tak dawno że z przyjemnością sobie powtórzę. Oby tylko nie zaszaleli z ceną, bo wtedy nie będę powtarzał ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :). Tym bardziej że jest dość duży odsetek graczy, którzy od początku siedzą na platformach Sony i nie mieli styczności z GameCube.

Ja bawiłem się w to na GC, ale tak dawno że z przyjemnością sobie powtórzę. Oby tylko nie zaszaleli z ceną, bo wtedy nie będę powtarzał ;) .

U mnie podobnie tez go liznąłem na GC ale musiałem się pozbyć konsolki i nigdy nie skończyłem. To pierwszy kotlet którym nie gardzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że po udanej sprzedaży RE HD Remaster, to będzie kwestia czasu, kiedy wydają Zero.

Miałem okazję pograć w tą odsłonę, ale nigdy jej nie ukończyłem, to tym bardziej jaram się na tego kotleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odświeżają tylko wersje z GC :( mogliby też łapać się za te części które nie pojawiły się u Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem.na emu dolphin. Gra bdb dla fana re napewno warta kupna ale do 1 wg mnie nie ma startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna wiadomosc , jedyny resident  ktorego nie ogralem i odrazu sie trafi sie okazja ogrania go na ps4 - szkoda ze bedzie nam dane troche na niego poczekac no i mam nadzieje ze w porownaniu do resident evil remastered hd bedzie wersja pudelkowa w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie maiłem okazji ograć chyba dlatego, że gra ukazała się tylko na konsolach Nintendo. Chociaż taki remaster jest spoko to ciągle myślę, że Capcom leci z nami w kulki z nic nie mówieniem na temat remasterów RE2 i RE3... Plis Capcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą część więc wezmę na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem.na emu dolphin. Gra bdb dla fana re napewno warta kupna ale do 1 wg mnie nie ma startu.

Ja grałem na Gacku i dla mnie też jedynka lepsza. Zero pewnie ogram, ale nie w premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą trochę na łatwiznę. Zamiast zrobić Remake 2 i 3 to odświeżają starsze tytuły. No ale w końcu RE jakiego znamy :) Więc tym bardziej powinien wyjść w wersji odświeżonej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3h premiera, a tu cisza..czy tylko ja czekam z wywieszonym jezorem?;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmyłka na stronce było, że będzie po polsku 22 stycznia... Widzę, że już jest na PSS ale nie PL. Tzn. że nie będzie po polsku? Można grać na dwóch na kanapie? albo online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmyłka na stronce było, że będzie po polsku 22 stycznia... Widzę, że już jest na PSS ale nie PL. Tzn. że nie będzie po polsku? Można grać na dwóch na kanapie? albo online?

nie, nie i nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to nie miało dla mnie znaczenia czy sa napisy PL. Dzisiaj brak takiej opcji wyklucza zakup danej gry

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to nie miało dla mnie znaczenia czy sa napisy PL. Dzisiaj brak takiej opcji wyklucza zakup danej gry

 

Kiedyś to grało się w Residenty w oryginalnej wersji językowej i nie było problemów :)

To jedna z tych pozycji, na której wychowałem swoje podstawy gamingowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UvFa584.jpg

 

 

 

bardzo przyjemna platynka

Edytowane przez Kazuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UvFa584.jpg

 

 

 

bardzo przyjemna platynka

zgadza sie :) ja dzisiaj rowniez z platynka na koncie bede tylko harda skoncze

chociaz mialem moment wkurwienia gdzie lecialem przejscie na range s bez sejwa leczenia itd a na koncu gry jak juz bylem w drodze do ostatniego bossa wyskoczyla zaba i zabila mnie na insta killa ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z tą ropuchą, o krok od śmierci i restartu, ale na szczęście zdążyłem się wyrwać. Ogólnie trofea lepsze i bardziej przemyślane niż w Remake'u, jedynie Leech Hunter (konkretnie zabicie wszystkich przeciwników) było wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z tą ropuchą, o krok od śmierci i restartu, ale na szczęście zdążyłem się wyrwać. Ogólnie trofea lepsze i bardziej przemyślane niż w Remake'u, jedynie Leech Hunter (konkretnie zabicie wszystkich przeciwników) było wkurzające.

 

no mi sie zabicie wszystkich przeciwnikow udalo sie na  mega farcie na czerwonym hp i z nożem w dłoni

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym w to miejsce coś a'la Tofu z RE2 - umiejętne lawirowanie między przeciwnikami bez zabijania ich zawsze dawało mi więcej frajdy. Niestety uniki w tej grze to jakaś padaka, lokacje są ciasne, a stwory szybkie i zbyt gęsto rozsiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać teraz czy jak jeszcze bardziej stanieje, ile godzin zajmuje rozgrywka. Zastanawiam się czy brać teraz Zombi za trzy dyszki czy RE 0 za siedem dyszek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×