Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu pokazali drugi rok z rzędu FIFA15? Tylko te kobiece skórki mnie trochę zmyliły, ale nawet cycki się nie ruszają. 2/10. Nie kupuję. Brawo EA. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czemu pokazali drugi rok z rzędu FIFA15? Tylko te kobiece skórki mnie trochę zmyliły, ale nawet cycki się nie ruszają. 2/10. Nie kupuję. Brawo EA. 

 

To Ty juz grales? Dzieki za recenzje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy nie zapowiadaja jakiejs wielkiej rewolucji wiec moze to dobrze. To co pokazali na konfie w sumie nie głupie, bardziej zbalansowane formacje, proces budowania skilla... poczekamy zobaczymy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Would EA continue down the fast paced, arcade track, or would they finally go back and do the fundamental football work which has been sorely missed for a number of years now. I'm pleased to say that they've clearly done the latter, and as a fan of FIFA as a simulation, I couldn't be happier with the teams vision for this game, the execution of it, and how the new gameplay changes combine with features both new and old to create a FIFA which as as close to balanced, as I've ever played.

 

No to ja sie juz powoli nakręcam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co ten kolo opisal, to EA spelnia wzsystkie moje zachcianki :) Mniejszy pace, zawodnicy lepiej przecinaja podania i w koncu wystawiaja nogi. Jaram się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie meczu można będzie podglądać kobiety w szatni i pod prysznicem, a po wykupieniu specjalnego abonamentu potrzymać za piersi pod warunkiem że kupimy dodatkowo oculus rift.

Tak na poważnie to jedynie ten tekst daję jakąś nadzieje na dobrą piłkę bo na samym pokazie oprócz Pele to nic nie pokazali. Samo gdybanie i domysły. Kopara nie miała prawa nikomu opaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy pace, lepszy drybling? Słyszę o tym co rok w czerwcu. Grafika nieruszona. Straszne jest to jak ta gra mogłaby wyglądać gdyby naprawdę rok po roku kolesie z EA ostro pracowali zamiast wymyślać kolejne hasła reklamowe. Jak to brzmi w tym roku? Football is beautiful czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy pace, lepszy drybling? Słyszę o tym co rok w czerwcu. Grafika nieruszona. Straszne jest to jak ta gra mogłaby wyglądać gdyby naprawdę rok po roku kolesie z EA ostro pracowali zamiast wymyślać kolejne hasła reklamowe. Jak to brzmi w tym roku? Football is beautiful czy jakoś tak?

Tylko po co oni mają to robić skoro tego sprzedaje się tyle że właśnie nic nie trzeba robić. Lud to zawsze kupi, zawsze. Najbardziej mnie śmieszą te trailery a tam jakieś strzałki, trajektorie piłki, jakieś wykresy. To głupoty które w rzeczywistości nie mają żadnego przełożenia no ale trzeba coś gawiedzi zaprezentować że to już jest to i tak co rok.  Nie dziwił bym się jakby się tymi kobietami nawet lepiej grało. W końcu jak gdzieś przeczytałem pracowali nad tym od chyba półtora roku więc jest to możliwe że więcej pokopali w gameplayu kobiet niż mężczyzn choć też może byc tak że tylko zrobią kopiuj wklej bo jak mówiłem na początku skoro tego tyle się sprzedaję to po co ryzykować i zmieniać gameplay.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko zalezy kto czego oczekuje, rewolucji czy ewolucji. Skoro gra sie sprzedaje w milionach egzemplarzy oznacza ze jednak jest na nią popyt i nie ma potrzeby robienia rewolucji, logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawy rok, bo z dotychczasowych materiałów wynika, że KONAMI przgotowało wiele zmian w PES16, a EA odgrzało kotleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawy rok, bo z dotychczasowych materiałów wynika, że KONAMI przgotowało wiele zmian w PES16, a EA odgrzało kotleta.

Te wnioski o kotletach to na podstawie screenshota wysnules? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami co roku robi rewolucję a i tak dalej jest kupa, muszę was zmartwic ale PES jest martwy od dobrych 8 lat, to już nie wróci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawy rok, bo z dotychczasowych materiałów wynika, że KONAMI przgotowało wiele zmian w PES16, a EA odgrzało kotleta.

I tak kupie FIFE dla karteczek... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wnioski o kotletach to na podstawie screenshota wysnules? :biggrin:

Ironia zbędna. Odpowiadając na Twoje pytanie. Na podstawie oficjalnych informacji oraz materiałów promocyjnych obu producentów. Oficjalny trailer PES16 pokazuje, że KONAMI pracowało nie tylko nad gameplayem, ale położyło duży nacisk na dopracowanie trybu MyClub. Wiedzą, że bez rozbudowanego trybu mogącego konkurować z Ultimate Team nie mają, co liczyć na wysoką sprzedaż.

Dla grających dobrze się stanie jeśli KONAMI nadrobi dystans do EA, bo nic tak nie motywuje producentów do cięższej pracy jak naciskająca konkurencja.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia zbędna. Odpowiadając na Twoje pytanie. Na podstawie oficjalnych informacji oraz materiałów promocyjnych obu producentów. Oficjalny trailer PES16 pokazuje, że KONAMI pracowało nie tylko nad gameplayem, ale położyło duży nacisk na dopracowanie trybu MyClub. Wiedzą, że bez rozbudowanego trybu mogącego konkurować z Ultimate Team nie mają, co liczyć na wysoką sprzedaż.Dla grających dobrze się stanie jeśli KONAMI nadrobi dystans do EA, bo nic tak nie motywuje producentów do cięższej pracy jak naciskająca konkurencja.

Ja w obu przypadkach, patrzac na same trailery, nie dopatrzylem sie szczegolnych zmian.

Roznica poki co jest taka, ze EA napisalo, nad czym konkretnie pracowali i w 16tke gral juz koles z futheada, ktory potwierdzil zmiany i uznal je za pozytywne.

Takze nie rozumiem tego tekstu o kotlecie. Zbalansowana fifa bez rewolucji i nowych silnikow moze byc naprawde swietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up futhead.com żeje z produktu EA dlatego do opinii ludzi związanych z tym portalem podchodzę sceptycznie. Jak co roku info na którym będzie można w pełni polegać będzie pochodzić od pierwszych graczy.

Ja nie jestem fanem ani FIFA, ani PES'a. Nikt mi nie płaci za grę. To ja, by pograć muszę zapłacić. Lubię płacić za dobre dlatego dla mnie będzie lepiej jeśli oba tytuły będą na tyle dobre, że warto będzie kupić oba.

Edytowane przez PESsimist
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami nie nadrobi dystansu. Za bardzo zostali w tyle i teraz miotają się bez żadnego pomysłu. Od 3-4 lat czytam jak to wreszcie PES stanie się godnym konkurentem (na tym forum jest taki jeden pan który zapewnia o tym co roku), a potem tylko ból i rozczarowanie.

 

Problemem Pesa jest to, że FIFA stoi na naprawdę topowym poziomie jako gra.

 

Problemem Fify jest to że EA znając wartość swojego produktu po prostu spoczęło na laurach. Stworzyli bardzo dobry gameplay, wymyślili jedną z najgenialniejszych marketingowo rzeczy czyli UT, są w posiadaniu licencji na prawie wszystko. Dążyć do doskonałości mogą jedynie poprzez fotorealistyczną grafikę i stabilne serwery. Na jedno i drugie ich stać - jednego i drugiego im sie po prostu NIE CHCE.

 

I to mnie boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up futhead.com żeje z produktu EA dlatego do opinii ludzi związanych z tym portalem podchodzę sceptycznie. Jak co roku info na którym będzie można w pełni polegać będzie pochodzić od pierwszych graczy.Ja nie jestem fanem ani FIFA, ani PES'a. Nikt mi nie płaci za grę. To ja, by pograć muszę zapłacić. Lubię płacić za dobre dlatego dla mnie będzie lepiej jeśli oba tytuły będą na tyle dobre, że warto będzie kupić oba.

Ja co roku od jakiegos czasu kupuje i pesa i fife. Do 15tki pes ekspresowo ladowal w kiblu (allegro). W 15tke musialem pograc kilka miesiecy, zeby do mnie dotarlo jak zacofana jest ta gra.

Kazdy ma swoje widzimisie, gusta i gusciki i na chwile obecna do mnie bardziej przemawia fifka. Ten gosc z futheada czesto krytykowal fife i rozmawial o najbardziej irytujacych bledach w aktualnej edycji i poprzednich, takze chyba mozna jego slowa potraktowac serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jimmyyy8 ja niestety wróżyć nie umiem dlatego nie wiem, co wydarzy się w przyszłości. W przeszłości byłem świadkiem upadku kilku gigantów (vide Nokia), których przez lata dzieliła od konkurencji gigantyczna przepaść. Byłem też świadkiem kilku zmartwychwstań (vide Apple). Trzymając się jednak tematu przypomnę, że niecałą dekadę temu w podobnym tonie, co Ty pisano o produkcie EA i nie bezzasadnie. Wówczas, to PES był na topie. Wystarczy, że producent przestanie wyczuwać potrzeby targetu do którego kieruje swój produkt i w krótkim okresie czasu leży. Szczególnie, że stworzenie gry od poddstaw wymaga często lat. Do tego jednak jest potrzebna bardziej wrażliwa na głosy klienta konkurencja.

Ja widzę ruch w obozie KONAMI i to w dobrym kierunku. W tym roku kupiłem PES'a zbyt późno, by mocniej wejść w tryb MyClub, ale gameplay w stosunku do kilku wcześniejszych edycji jest imo znacząco lepszy. Nudny odnosząc do FIFA, ale to z powodu przyjęcia innej filozofii. Ludzie narzekają często na niskie wyniki bramkowe, ale co jest za to odpowiedzialne? Niski skill gracza. W FIFA pada sporo bramek, ale nigdy nie można być pewnym ile jest w pełni naszą zasługą.

Jestem bardzo ciekawy jak się będzie sytuacja rozwijać i ostatecznie którą filozofię bardziej polubią gracze. FIFA Arcade czy PES Skill. Może EA faktycznie pójdzie troszkę bardziej w kierunku skill'a, a KONAMI, by urozmaicić gameplay skręci troszkę w kierunku arcade? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co ten kolo opisal, to EA spelnia wzsystkie moje zachcianki :) Mniejszy pace, zawodnicy lepiej przecinaja podania i w koncu wystawiaja nogi. Jaram się :)

 

Luz. Problem tylko w tym, że nawet jak gra jest mega gniotem to grasz w nią cały pełny roczek :) Nieważne jaka ta Fifa by nie była Mati pocina jak "gupi". F 15 to tragedia gamepleyowa. Ta gra czy będzie dobra czy nie i tak sprzeda się. Dobitnie pokazała to 15 stka jako gniot i najgorsza gra serii od 2008 roku :) Tak narzekasz na Pes 2015 a, nie widzisz syfu jakim jest F 15 :)

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz. Problem tylko w tym, że nawet jak gra jest mega gniotem to grasz w nią cały pełny roczek :) Nieważne jaka ta Fifa by nie była Mati pocina jak "gupi". F 15 to tragedia gamepleyowa. Ta gra czy będzie dobra czy nie i tak sprzeda się. Dobitnie pokazała to 15 stka jako gniot i najgorsza gra serii od 2008 roku :) Tak narzekasz na Pes 2015 a, nie widzisz syfu jakim jest F 15 :)

Wniosek taki, ze fifa mi odpowiada. Ty za to co roku dluzej sie nakrecasz na kazdego pesa, niz w niego grasz ; D

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14. FIFA stoi w miejscu, bo zamiast opowiadać o nowościach, przynudzano Pelem

EA uznało, że świat zapomniał już o paściarskim Academy of Champions, które 6 lat temu Pele współtworzył wraz z Ubisoftem. Zaprosiło go, by wraz z Davidem Rutterem poprzynudzał o FIFA 16, na którą już chyba nie ma pomysłu, bo o istotnych zmianach nie powiedziano nic. Za to Pele wbił szpileczkę Amerykanom, mówiąc, że futbol amerykański nie niesie takich emocji jak piłka nożna. Musiało boleć.

A jak zażartował dziennikarz Jim Sterling na Twitterze kilka godzin temu: "Gdzieś w LA przypadkowy człowiek z EA wciąż siedzi obok Pele i rozmawiają o futbolu".

 

 

 

 

 

 

 

 

100000% się zgadzam, fifka dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym pomysłem było by dodanie paczek do marketu gdzie mamy gwarancję przykładowo jednego gracza z totw. Oczywiście taka paczka kosztowała by więcej. Albo turnieje gdzie za wygranie jest gwarantowany jeden losowy gracz z totw. Manewrów jest od groma, pytanie co zrobi EA?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×