Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak efektywnie odbierać piłkę w tej wersji fifa? Mam z tym mega problem :D

Moze jestes troche za wolny..?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ta gra jest, moim zdaniem, tragiczna. Przesiadłem się na szesnastkę na PS4 z piętnastki na PS3. Na początku czułem tę różnicę w gameplayu i przede wszystkim w grafice, ale potem, jak w każdej fifie (a gram o 09) przychodził moment, kiedy mechanikę poznało się na tyle, że wiedziało się, że to tylko gra. I to bardzo nieudana gra. Nie wiem co siedzi w głowach twórców, ale no jak można w grze, w której najważniejsze powinny być umiejętności, umieścić takie skryptowanie? Zauważyłem to od FIFY 13, możliwe, że było to w poprzednich częściach, ale jakoś nie zauważyłem. W FIFIE 16 jest to natomiast perfidne. Nie chce mi się wymieniać konkretnych przykładów, po czym poznaję, że takie coś jest w tej grze, ale na uwiarygodnienie moich słów powiem, że mam dużo więcej zwycięstw od porażek. I co z tego, skoro radość żadna? 90% zwycięskich meczów kończyłem z poczuciem winy, że gra pomogła mi wygrać. 90% przegranych meczów kończyłem ze złością, wiedząc, że nie powinienem był tego przegrać, w meczu byłem lepszy, a przeciwnik strzelił idiotyczną bramkę. To cholerstwo czuć z każdym podaniem. Po co oni to umieścili w tej grze? Z całym szacunkiem, ale jeżeli ktoś nadal myśli, że w tej grze liczą się jakiekolwiek umiejętności, to chyba jest ślepy. Nieudany zakup, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnemu dobremu koledze tej gry bym nie polecił..

Nie bądz hipokrytą, grasz a nie polecasz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem. Gram bo jestem nie do końca normalny. Tak jak mówiłem, dobremu koledze bym nie polecił %-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skusiłem się w końcu. Pierwszy raz od Fify12 nie kupiłem na premierę. Ale promocja na pss mnie skusiła  ;). Zagrałem parę meczów i jest różnica względem 15. Trochę chyba zmienili sterowanie, muszę to jeszcze ogarnąć. Ale generalnie fajnie się gra. Póki co zagrałem kilka towarzyskich, pewnie zacznę narzekać jak odpalę UT  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mocne postanowienie nie wkręcać się w UT, bo to zuoo  :P  Zagram parę meczów, dostanę baty i się zrażę. Chociaż pewnie dziady z EA mnie złowią, kilka zwycięstw, jakiś dobry traf w paczkach. No nic zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche nie rozumiem. Dla mnie UT to jest w sumie serce Fify. Robisz sobie teama i napierniczasz... Ja jestem cienki jak polsilver, Kamaczo vel Marcln Dorocinski jak mi 6tke zapakowal to nawinalem sie nogami i poszedlem spac. Nie mniej jednak jestem sobie w lidze 6. Tak do 6 sie dostalem wiec chyba az tak zle nie jest. Wiadomo ze raz sie wygrywa raz przegrywa wiec do czego tu sie zrazac... Jedyny minus UT to kombinacje z zakupami na ps4. Jednak wystarczy sobie apke sciagnac i mozna to ogarnac w drodze do pracy i po powrocie do domu mozna odpalac i tylko grac bo wszelkie podstawy mamy przygotowane.

Ja Polecam UT.

 

Tak sobie mysle moze zrobic team z Polskiej ligi taki dream ze skopanej... ?? Ktos juz probowal??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartuje, piszę tak bo od 12 do 14 grałem nieprzerwanie praktycznie tylko w FUT. W 15 trochę pograłem, ale potem przyszły inne tytuły i do Fut już nie wróciłem. Także wiem jak wciągający jest to tryb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem fife na super wyprzedaży świątecznej pss. Było tam napisane, że edycja deluxe i dają 3000 fifa points. Czy ktoś się orientuje jak mogę je uzyskać?

 

Dobra pojawiły się :)

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuję przesiadkę z monotonnego PESa na Fife, powiedzcie mi tylko jak jest z online, są problemy takie jak w pesie tzn. opóźnienia np przy podaniu, albo jakieś zrywanie połączenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuję przesiadkę z monotonnego PESa na Fife, powiedzcie mi tylko jak jest z online, są problemy takie jak w pesie tzn. opóźnienia np przy podaniu, albo jakieś zrywanie połączenia?

Zdarzają się zerwania połączenia u mnie sporadycznie. Opóźnienia są odczuwalne w tz gorących godzinach czyli np w sobotę czy niedzielę popołudniu jak serwery są zawalone - ale to też nie jest reguła. 85% spotkań rozegralem komfortowo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, kiedy pojawia się aktualizacja matchday?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę kogoś o napisaniu kilku słów o karierze w FIFA 16

Chce pograć karierę, ale zanim kupie FIFA 16 chce być pewny, że Vs AI nie ma czegoś takiego jak w PES 2016 mianowicie, gdy konsola uzna, że potrzeba gola to jednemu z piłkarzy włącza się Maradona Mode i czytając z pada ruchy gracza oszukuje. Jest to bardzo frustrujące, bo często nie da się tego powstrzymać i gra robi się zbyt oskryptowana jak na sportówke.

Czy w FIFA 16 nie występuje to idiotyczne zjawisko?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w fife 16 powyżej poziomu kl. Światowa to masohizm tyle powiem, skrypty występują

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu ktoś chetny dolaczyc do klubu grajacego w 2 lidze FVPA? Szukamy dobrego GK, LO i SO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja by online ustawić godzinę meczu? O wiele gorzej gra mi sie w dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, ogarniam z dzieciakiem demo fify i mam kilka pytań. Czy w pełnej wersji występują takie sytuacje jak: podając do zawodnika A piłka leci do zawodnika B , który stoi na gorszej pozycji ( wiem, uwzgledniam tu siłę i kierunek podania a i tak piłka leci nie do końca w zamierzonym kierynku). Czy po wslizgu obrońca zbiera się do pionu godzinę lub wstaje i biegnie w innym kierunku niż piłka. Nie są to sytuacje nagminne ale trochę irytujące. Dzieciak mnie męczy o tę grę ale jeśli te bugi występują to marne jego modlitwy.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, ogarniam z dzieciakiem demo fify i mam kilka pytań. Czy w pełnej wersji występują takie sytuacje jak: podając do zawodnika A piłka leci do zawodnika B , który stoi na gorszej pozycji ( wiem, uwzgledniam tu siłę i kierunek podania a i tak piłka leci nie do końca w zamierzonym kierynku). Czy po wslizgu obrońca zbiera się do pionu godzinę lub wstaje i biegnie w innym kierunku niż piłka. Nie są to sytuacje nagminne ale trochę irytujące. Dzieciak mnie męczy o tę grę ale jeśli te bugi występują to marne jego modlitwy.

Ta gra to zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce pograć z kumplami lub na przykład sezony online to pewnie będzie zadowolony ale musisz dać mu bana na tryb ultimate team bo to zło wcielone i nawet z dorosłych ludzi robi wariatów ;)

Co do wślizgów ja takiego czegoś nie zauważyłem podania hmmmmm na początku też miałem z tym problem ale idzie to ogarnąć i wiadomo to tylko gra więc każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat

 

Pamiętaj Gra z kumplami Kariera zawodnika Kariera menadżera sezony tak.Tryb FUT :down: :down: :down: zło wcielone dla psychopatów mnie też wciągnęli i znaleźć leku na razie nie mogę.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×