Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje TrueGrand,

Brzmi świetnie :)

Zagralem kilka meczy w demo i albo ta FIFA taka dobra, albo już jestem anty pes po tej edycji i wszystko biorę na klatę.

Jestem zauroczony :) i kupuje fife. Tak na marginesie zastanawiam sie tylko jak ja ogarnę jednocześnie sprint i pressing kolegi w tej grze haha. Macie zmieniane konfigi czy szarpiecie dwoma palcami na spustach? :D

Mówiłem że w fife gra się przyjemniej niż pesa? Mniej nerwów będzie Cię to kosztowało, chętnie dodam Cie do znajomych i zagramy jutro ok ? Jestem w pracy, mój psnid Killer--PL

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie :) będę mógł pograć za kilka dni bo za godzinkę mam gości którzy zostaną u mnie właśnie na kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi to parówa. Kazdy tutorial tytuluje jako amazing albo best, lub jako glicz a w filmiku pieprzy banaly.

Jak chodzi o obrone to nikt nie zrobil lepszych tutoriali od goscia o nicku soetie.

Wiem, że to nie ten temat, ale może wiesz kto robi dobre do PES-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PESEP jest najlepszy jeśli chodzi o PESa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest czas wieczorem więc pograć chcę w FIFE 16 karierę. W sieci jest masa "best taktyk" :) ale znacie jakąś dobrą do gry w ataku pozycyjnym?


Jeśli tak to podlinkujcie proszę link do ustawień custom taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc,

zapraszam wszystkich do ogladania meczy Reprezentacji Polski w fifa 16 ,

gramy aktualnie w grupie F z USA,BRazylia,Iraq, Polska , juz jestesmy po pierwszych dwoch pojedynkach z USA ktore skonczyly sie dla nas zwyciesko,

(2:1 , 1:0 ) prowadzimy w grupie F

Polska   6 pkt

Brazylia 1pkt                                     Iraq        1pkt                                         USA        0pkt

 

Juz w niedziele gramy z Brazylią wiec jesli zgarniemy komplet pkt . To zapewnimy sobie pewny awans z grupy

Mecz rozpocznie sie dosyc pozno bo planowany jest na godzine 23:15 ( Brazylia nie chce rozegrac meczy we wczesniejszych godzinach )

Pod tym linkiem mozna ogladac mecze kadry

https://www.twitch.tv/ifvpa_poland/profile

Pozdrawiam.

http://fvpa.pl/

Edytowane przez VitruvianPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprze, ale ta FIFA jest dobra w porównaniu do tego gniota PES 2016. Zbieram łomot narazie, ale funu masa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ci sto razy bys choc spróbował. Spodobało ci sie i fajnie, nie to nic bys wiele nie stracił. Jak grasz z konsola to imo wyłacz obrone taktyczna bo tak gra sie z cpu przyjemniej. Online to nie pes mozesz pograc slabymi zespolami a jak wiesz jest duza szansa ze ktos kto gra slabszymi bedzie gral fajniej. Fifa ma swoje wady i jasne ze wolalbym stare pesy w nowej oprawie symulacyjne ale ich nie ma i pewno nie bedzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa 17 oficjalnie na frostbite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Jakie ustawienia pada do gry online polecacie ? Zamierzam odskoczyć trochę od PES-a i pograć w FIFĘ. Ręcznych nie ustawię bo w każdym meczu łomot :) Chodzi mi o jak najbardziej naturalne, nie automatyczne granie, które da mi szansę w grze online z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając stadium przyzwyczajania się to fun z gry moim zdaniem bezdyskusyjnie największy jest na pełnym manualu, ew. można zostawić sobie podania po ziemi na semi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem całe życie w PES'a. W tym roku postanowiłem pograć w fife 16 i powiem Ci, że nic nie zmieniałem i w FUT z 10 ligi do trzeciej jak z procy strzelił. Można się przestawić bez problemu bez żadnej ingerencji w opcje/wspomagacze. Ja bym na Twoim miejscu zostawił tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też całe życie grałem w PES-a (ostatnia Fifa 10 trochę) i w żadnych asyst nie zmieniałem

 

Jedynie zamieniłem strzał z dośrodkowaniem na jedynie prawilne ustawienie z PESa i od razu wszystko zaskoczyło nie miałem żadnych problemów z przestawieniem się na znienawidzoną przez lata serię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o o o o otóż to. Właśnie... jeśli kolega chcę odpocząć od pesa na rzecz fify to jedyne co należałoby zrobić to właśnie zmienić strzał z dośrodkowaniem. Słuszna uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... idzie teraz wyrwać Fife 16 w dobrej cenie. Grałem w PES w tym roku i czy warto na te 3mies kupować nową Fifę?interesuje mnie gra w sezony, żadne FUTy tylko sezony...dużo ludzi gra?czy też jak w PESie są jaja z uciekającymi z serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz obecnie promocję na PS Store, bodajże 79 PLN. W multi znajdziesz osoby do gry o każdej porze, w sezonach również.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie... idzie teraz wyrwać Fife 16 w dobrej cenie. Grałem w PES w tym roku i czy warto na te 3mies kupować nową Fifę?interesuje mnie gra w sezony, żadne FUTy tylko sezony...dużo ludzi gra?czy też jak w PESie są jaja z uciekającymi z serwerów?

Grałem w PESA cały rok i wziąłem od kumpla fife i powiem ci, że ludzie w sezonach w 15 minucie przy 2-0 wychodzą. Z tego co zauważyłem to wychodzą.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, mam pytanie odnośnie FIFA 16, od niedawna gram FUT i nie potrafię ogarnąć jednej rzeczy a mianowicie ustawienia na stałe taktyki, mówimy o taktyce gdzie przesuwam te wszystkie paski typu tempo podania, strzały, pressing itp. Przed każdym nowym meczem muszę na szybko ustawiać te potencjometry od nowa, czasem kopiuje się do domyślnego ustawienia ale wystarczy, że zmienię jakiegoś zawodnika przed meczem w składzie i znowu muszę bawić się w szybkie ustawianie tego. Czy da się to jakoś ustawić na stałe?

Jakby ktoś nie wiedział o co mi chodzi to w poniższym filmiku gość robi takie ustawienia

https://www.youtube.com/watch?v=yI-No9pdz7Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak

Wchodzisz na mecz z drużyną tygodnia (ustawiasz sobie custom tactic)

{wychodzisz, nie musisz grac meczu }

Grasz ligę fut przed meczem wchodzisz na ustawienie taktyk ustawiasz custom (tam juz będą suwaczki przestawione tak jak sobie ustawiles), za każdym następnym meczem "twoje suwaczki" będą ustawieniami domyslnymi.

Jeżeli wyjdziesz z futa to wszystko musisz ustawić na nowo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halooo Panowie ;) ktoś chętny do wbicia pare trophy online? Fifa 17 się zbliża i czas sprzedawać starą edycje ;> i szkoda nie wbić paru prostych pucharków.

Priv albo MSG/zapro PSN OloPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech do fify 17 to wiele trofeów się zgarnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×