Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze aut i serii wyscigowych nie jest w PC za duzo;) bylbym za dlugimi eventami.

Jak dla mnie 8 wyscigow czyli 2 miesiace na jeden event jest ok:)

Chyba ze postawisz Sieniu na realizm i bedziemy jechac tak jak w danej serii w realu:)

Nie wiem tylko czy Ginetta jest realna seria i ile ma wyscigow?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze aut i serii wyscigowych nie jest w PC za duzo;) bylbym za dlugimi eventami.

Jak dla mnie 8 wyscigow czyli 2 miesiace na jeden event jest ok:)

Chyba ze postawisz Sieniu na realizm i bedziemy jechac tak jak w danej serii w realu:)

Nie wiem tylko czy Ginetta jest realna seria i ile ma wyscigow? :)

Ma swój kalendarz http://www.ginetta.com/championship_tracks.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to serii wyścigowych masz więcej niż w GT mimo dużo mniejszej ilości aut, więc Yogi nie przesadzaj. Jeśli wyścigi mają być co tydzień to ja bym był za skróceniem, aby co jakiś czas była odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa miesiące na daną klase samochodu to dobry pomysł, może jednak zaczniemy od najwolniejszego wozu - Żylety :) następnie Clio no i na "koniec" amatorszczyzny, legancki open wheel czyli Gulf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wywołali wilka z lasu(z lasu z lasu za dużo Wiedźmina ostatnio),

po pijaku objeżdżałem Piotrasa a o Yogi jak go objeżdżał :biggrin:,

tylko cały czas coś Piotr miał źle to może dlatego,

to FF za słaby,

to krawężnik mu na tor wyskoczył to w dziurę wjechał,

to pewnie dla tego tak go goliliśmy :)

Po treningach i luźnych wyścigach proszę o przeniesienie do serii Ginetty ,

więcej zabawy i frajdy w końcu napęd na tyły.

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, używaj jakiejś interpunkcji, cokolwiek, ale pisz jak człowiek, tylko nie ten z lasu :biggrin: ciężko się czyta wypowiedzi pisane jednym zdaniem :)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a już chciałem napisać, że i tak nikt tego nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ginetta Team rośnie w siłę :) A nie mówiłem? :)

 

Co do zasad dla ligi, jak wygląda kwestia zniszczeń? Jedziemy na pełnych? Zakładam, że tak :) Podobnie, jak robimy z HS? W GTbN nie używamy podczas wyścigu, z kolei w LTE było. Jak w MRL? Ja osobiście chyba wolę ciszę, skupienie na dźwiękach gry - lepsza wczuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ginetta Team rośnie w siłę :) A nie mówiłem? :)

Co do zasad dla ligi, jak wygląda kwestia zniszczeń? Jedziemy na pełnych? Zakładam, że tak :) Podobnie, jak robimy z HS? W GTbN nie używamy podczas wyścigu, z kolei w LTE było. Jak w MRL? Ja osobiście chyba wolę ciszę, skupienie na dźwiękach gry - lepsza wczuta.

Tak jedziemy na pełnych zniszczeniach realistycznym zużyciu opon i paliwa. A hs tez jestem za tym aby podczas wyścigu panowała cisza. Jeszcze to dopisze do regulaminu dzieki ze zwróciłeś na to uwagę

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ustawienia czatu nie interesują, gram na słuchawkach w których mam opcje wyciszenia osobno czatu w grze :) Jeśli chodzi o zniszczenia, trzeba jeszcze to potestować, żeby się nie okazało że są jakieś chore bugi ... 

 

edit: z tą ciszą nie byłym taki pewny, zdarza się często że można kogoś przed czymś ostrzec, można przecież się umówić, że ograniczamy rozmowy do minimum

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ustawienia czatu nie interesują, gram na słuchawkach w których mam opcje wyciszenia osobno czatu w grze :) Jeśli chodzi o zniszczenia, trzeba jeszcze to potestować, żeby się nie okazało że są jakieś chore bugi ...

Bugi napewno sa, widac to na moim filmiku z wolnych przejazdów. Wiec tak jak piszesz testy sa potrzebne, ale póki co dodam do regulaminu ze sa włączone full zniszczenia

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów niestety to przytrafiły mi się już chyba wszystkie możliwe, przejeździłem online już chyba ze 60 godzin.

Od blokady w pitstopie, poprzez zablokowaną kamerę, jazdę na jedynce przez cały wyścig, uderzenie w niewidzialną scianę, stracenie "czucia" w kierownicy, ukończenie wyścigu na którejś tam pozycji a tu nagle okazuje się że jestem 10 np.

Błędów jest sporo i póki nie ma pacza niestety trzeba je wkalkulować.

 

Co do HS, to ja zawsze jak z kimś gram to impreza jest odpalona i gadamy jak komuś się chce, więc w ogóle mi to nie przeszkadza a nawet lepiej czasem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów niestety to przytrafiły mi się już chyba wszystkie możliwe, przejeździłem online już chyba ze 60 godzin.

Od blokady w pitstopie, poprzez zablokowaną kamerę, jazdę na jedynce przez cały wyścig, uderzenie w niewidzialną scianę, stracenie "czucia" w kierownicy, ukończenie wyścigu na którejś tam pozycji a tu nagle okazuje się że jestem 10 np.

Błędów jest sporo i póki nie ma pacza niestety trzeba je wkalkulować.

 

Co do HS, to ja zawsze jak z kimś gram to impreza jest odpalona i gadamy jak komuś się chce, więc w ogóle mi to nie przeszkadza a nawet lepiej czasem.

Dokłądnie tak jak piszesz :D 

Patch ma się podobno pojawić 5 czerwca, ale co w nim będzie tego nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowe autko raz nie miesiąc miało być i usprawnione działanie T500 i marze o tym żeby pad działał jeszcze wraz z kółkiem, 

żeby można było balans hamulców zmieniać i np ustawienie fotela z pada bo mało przycisków na kierownicy się robi :sad:

 

Piotras pozwolę sobie twoją odpowiedz z kopiować na http://gtl-vrt.pl/index.php?board=56.0żeby wszystko o tych ustawieniach w jednym miejscu było.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, to chyba bardziej do tematu kierownice ps4 lub project cars by pasowało, ale jak już wspomniałeś to coś napiszę. Nie polecam ustawień od Jack spades pod t300 i ps4. Są teraz 4 a nie 3 różne ustawienia pod wszystkie auta. Jeździłem na na ustawieniach Bump plus czyli czwarta tabelka, ale coś dziwnie pracuje kierownica na tych ustawieniach, a po około 2-3 okr FF bardzo słabnie. Poczytałem  trochę na temat tych ustawień  i sporo osób tak miało z t300. Teraz używam podobnych ustawień do tych jakie polecał Mataman w temacie Project cars.
W globalnych wrzuciłem moc 100, opór opon 115 lub 120. Siłę reguluję Skala główną i skalą oddziaływań tylnej osi(tu i tu te same wartości, najczęściej coś pomiędzy 30-40)
Skala Fx 48
Skala Fy 44
Skala Fz 140
Skala MZ 100(w niektórych autach np. bolidach mniej)
Wygładzanie na 0
Skala oddziaływań bocznych tylnej osi 20 
Skala różnicowa w oddziaływaniu pionowym 40
Z tych ustawień jestem najbardziej zadowolony i co ważne nie było dziwnych efektów i nawet po długiej jeździe siłą FF była taka sama.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowe autko raz nie miesiąc http://gtl-vrt.pl/index.php?board=56.0żeby wszystko o tych ustawieniach w jednym miejscu było.

Następnym darmowym samochodem bedzie Audi A1

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bieda myślałem ze mustang nowy bo skanowali laserowo WMD SMS-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ustawień od Jack spades pod t300 i ps4. Są teraz 4 a nie 3 różne ustawienia pod wszystkie auta. Jeździłem na na ustawieniach Bump plus czyli czwarta tabelka, ale coś dziwnie pracuje kierownica na tych ustawieniach, a po około 2-3 okr FF bardzo słabnie. Poczytałem trochę na temat tych ustawień i sporo osób tak miało z t300

Bo jego ustawienia są zbyt silne i silnik w kierownicy się przegrzewa. Dlatego siła FF słabnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jego ustawienia są zbyt silne i silnik w kierownicy się przegrzewa. Dlatego siła FF słabnie.

 

Hmm, więc to by mogło wyjaśniać dlaczego czasem mam utratę "czucia" na swoim kole.

Ciekawa teoria, ale coś chyba w tym może być.

Chociaż z drugiej strony ja jeżdżę na ustawieniach "Classic" a te Bump to chyba są najmocniejsze z tych czterech.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest skonstruowana ta kierownica, zabezpiecza to silnik przed uszkodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jego ustawienia są zbyt silne i silnik w kierownicy się przegrzewa. Dlatego siła FF słabnie.

Ja bym tak tego nie nazwał, że zbyt silne, ale pewnie obciążające FF a przynajmniej w wersji na ps4. Efekty wcale nie są fajne bo kierownica jak dla mnie pracuję brzydko.  Poczytałem i typ ustawiał je na pececie z Fanateciem bodajże csw v2, więc to też mi na początku nie pasowało, że pod wszystkie platformy i koła będzie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest już na to rada z tego co czytam.

Mianowicie trzeba zwiększyć "Soft Clip (Half Input)" i "Soft Clip (Full Output)", ktoś ustawił na 2.0 i 1.5 i podobno problem z Fading Issue czyli blaknięciem FFB minął. Muszę to dzisiaj sprawdzić, bo same ustawienia jak dla mnie są bardzo dobrze.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki tor? :)

PS. Kwestie związane z kierownicą chyba lepiej wrzucać do ogólnego o pCars, tutaj pewnie tylko zainteresowani serią zaglądają a może przyda się jeszcze komuś.

Ps. U mnie jednak dzisiaj chyba pas. Wygląda na to, że jedziemy w GT.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie zrobiłem wstępnie kalendarz dla Renault i Ginetty,zapraszam na pierwszą stronę do zapoznania się :biggrin:
Oczywiście jesli coś chcecie zmienić dajcie znać,narazie to jest tylko taka moja wizja 

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×