Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używasz headsteta. Trudno. Nie oczekuj tylko, że będę zerkał non stop w lusterko sprawdzając czy coś tam mruga.

 Niebieska flaga nie oznacza, że mam zwalniać tylko mam przepuścić szybszych. Generalnie szybsi umieją wyprzedzać wolniejszych bez robienia handicapu. Tak mi się przynajmniej wydawało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no plis. widzisz niebieska flage to zjezdzasz, nie bede sie wdawal w walke z dublowanym.

ty jako dublowany masz ulatwic wyprzedzenie!

http://simrace.pl/forum/index.php/topic/210-zasady-jazdy-online-simracepl-crc/

patrz punkt 11.

na 22 kolku stracilem z 1.5s przez ciebie. na 23 kolku prawie mnie rozbiles i z kolejne 1.5s straty.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo spoko nic sie nie stalo. Nawet w torze sie zmiescilem po tym strzale ale w uszach zadzwonilo mocno

Swoja droga to ta gra mnie coraz bardziej irytuje z powodu bugow. Drugi wyscig mam tak ze slysze glosno silnik a wogole Was. Do tego slysze czasem komentarze wyrwane z kontekstu bo sie okazuje ze tylko coniektore osoby slysze. Z gadaniem na imprezie psn jest lepiej pod tym wzgledem tylko ze limit 8 osob to tez kiepsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wczorajszy weekend wyścigowy był idealny,od samego początku do samego końca obu wyścigów jakaś walka,szczególnie pod koniec R1 gdzie przez kilka okrążeń walczyłem z Marcinem,nasza rywalizacja powinna być wizytówką ligi :1_grinning:

R2 

tam też końcówka zdecydowanie lepsza w moim wykonaniu po wizycie w PIT , i naprawie kręciłem równe czasy.Stara do P4 na której jechał Darkman wynosiła 14s ale co okrążenie topniała w oczach i w konsekwencji udało się go dopaść i wyprzedzić niestety już do P3 zabrakło czasu,podsumowując jestem bardzo zadowolony 

R1

 

R2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu mialem zero opon gdy mnie goniles a gdy mnie wyprzedzales roznica w predkosci byla olbrzymia. Przeszedles kolo mnie niczym F-16 na dopalaczu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek, na moje to w sekundzie 40 powinienes przepuscic Topra....szczegolnie ze to najdluzsza prosta i mogles potem sie za nim ladnie schowac i by cie troche pocholowal.  Niestety niewdzieczna rola dublowanego  ze musi odpuscic. Jednak no tak nalezy uczynic. Ja wychodze z zalozenia ze im szybciej odpuszcze tym dluzej bede sie trzymal za szybszym autem przez co moje czasy moga leciec w dol. 

Ja tez cos zrobie.. w sensie filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądać .

 

-  ponad 6 minut straconego czasu...

- w sumie mało się dzieje

- ale możecie followowac :)

- czasami wrzucę filmik z  przejazdu jak mi wyjdzie

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu z kolei bardzo fajnie sie oglada... no moze poza ostatnimi minutami gdzie walcze ze soba...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno miejsce wolne dla rezerwowego na nastepne 2 wyscigi. Nabawilem sie drobnej ale bolesnej kontuzji i wg wstepnej oceny ze 2 tygodnie musze sie oszczedzac co oznacza ze krecenie kierownica jest mocno nie zalecane Mam nadzieje ze 2 tygodnie wystarcza i na nastepny event bede juz w formie aby mieszac w walce o podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie od tego wjazdu w kufer ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten serwis do tabeli dziala? bo jakos nie moge tego wyszukac z aktualnymi, daloby rade wkleic linka na pierwszej stronie tego forum do aktualnych wynikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten serwis do tabeli dziala? bo jakos nie moge tego wyszukac z aktualnymi, daloby rade wkleic linka na pierwszej stronie tego forum do aktualnych wynikow?

Chyba@yarek musie recznie uzupelnic ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2... niestety tylko do muru...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś po tym chińskim wynalazku? Ciężkie czasy dla opon, chyba najszybciej mi tutaj zjada przód ze wszystkich dotychczasowych torów w tym evencie. Zupełnie nie mogę dobrać setupu hamulców, to wydaje mi się kluczowe - maksymalnie opóźniać hamowanie a jednocześnie nie blokować kół. Jak ktoś ma coś sensownego - niech podrzuci pliz :) Widziałem na jednym z filmików, że jeden gość niemal łamie tam 1:22. Ja póki co ledwie 1:25:9XX, więc przepaść. Jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.22@cieglo mercem ? Podeslij filmik

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę pojezdzilem z chlopakami i za żadne skarby nie mogę złamać 1.24 i to raz chyba tylko się udało więc będzie ciężko powalczyć i czuje ze pierwszy zakręt będzie mordęgą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DeeS napisał:

1.22@cieglo mercem ? Podeslij filmik

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ja o Macu rozprawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KILLROY napisał:

wczoraj trochę pojezdzilem z chlopakami i za żadne skarby nie mogę złamać 1.24 i to raz chyba tylko się udało więc będzie ciężko powalczyć i czuje ze pierwszy zakręt będzie mordęgą 

Na jakim docisku jedziesz Kill?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie/prośba. Ma ktoś z Was może tabelkę z wynikami pierwszego wyścigu niedzielnego? Potrzebuję Best Lap każdemu wpisać. Mam tabelkę od Errora i tam tylko Last Lap jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Kaczy. Wyniki grupy LTE Team Two mam. Tu jest wszystko tip-top i porządek. W Team One jest malutkie niedociągnięcie w tym temacie :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy o to ci chodzi@Yarek ale ja mam takie coś

fbf3fb0cf2c21e852439632d6f2b6cbf.jpg

e52298d343dd4cc478c447e4e95ed0ee.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×