Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za tym aby ruszyc jednak w niedziele. Kolejni chetni ewentualnie dolacza, to w koncu i tak pierwszy event. Co do godziny, to jak dla mnie start o 21 bylby idealny, w koncu to nie GTbN ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie nas zareklamować na fb i instagramie ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ niech zaprasza, ja nie wiem co do czego, śmigam sobie tylko spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Mam pytanie, różne klasy, różne tory. To linie rozwoju/awansu też będą różne dla każdej klasy?

Clio - GT3?

Ginetta - LMP1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Mam pytanie, różne klasy, różne tory. To linie rozwoju/awansu też będą różne dla każdej klasy?

Clio - GT3?

Ginetta - LMP1?

Siemanko dokładnie tak.

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać linię dla klas? Dzięki

Narazie skupiam sie na tam aby wystartowały te serie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, ale drążę, bo na razie nie chcę za szybko do bolidów trafić (trochę za długo F1) ;)

Rozumiem na obecna chwile moge ci powiedziec ze i tak Formuła Gulf 1000 stoij w miejscu.

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny choć krótki trening wczoraj :) Dla mnie bardziej ogólne zapoznanie z interfejsem i jazdą online. Razi kilka problemów np. brak pisanego czata (nie znalazłem) czy brak możliwości wolnej jazdy bez ustawiania limitu czasu, jak w GT. Na plus mega jakość głosu w head secie z zestawu PS4, nie spodziewałem się. Zwróciłem też uwagę na czasy do zawodników przed nami/za nami - przyda się mocno w seriach wyścigowych.

 

Przydałaby się osoba, która ma już ustawienia pokoju w małym paluszku, zakłada pokój i ściąga całą resztę chętną do treningu. Tak mamy w GTbN, organizacja jest perfekcyjna, może i tutaj Yogi skusi się na podobną funkcję :) Nie mogę doczekać się kolejnego treningu, już w większym gronie. Następne okienko mam w czwartek wieczorem, ktoś chętny?

 

Co do samej Ginetty to jeszcze jej do końca nie rozpoznałem, mam wątpliwości czy na niektórych łukach nie zgubi przyczepności i przesadnie dohamowuję, widać to w czasach, jest co poprawiać :) Może to tylko moje odczucie ale mam wrażenie, że auta w pCars są mniej przewidywalne i powtarzalne niż w GT - tam ten sam zakręt pokonywany taką samą techniką wychodzi zawsze tak samo, tutaj niekiedy wypadam bez wyraźnego powodu, jadąc jak wcześniej. To chyba wynik głębokości gry, liczby szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby ruszyc jednak w niedziele. 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a ja się kolejny raz powtórzę, poczekajmy ze startem do patcha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu taka propozycja w miarę możliwości :) dorzuciłbyś do listy startujących w pierwszym poscie loginy psn wszystkich żeby łatwiej się było dodać do znajomków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie brak abs ustawienia rzeczywiste proszę tak będzie lepsza frajda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się kolejny raz powtórzę, poczekajmy ze startem do patcha 

 

Popieram.

Te kilka dni nas nie zbawi, bo pacz prawdopodobnie będzie na dniach.

Możliwe że oszczędzi to niektórym jakiś rozczarowań, bo jednak na dłuższą metę stwierdzając gra ma sporo technicznych błędów, które przy długim wyścigu mogą być dość nie przyjemnie, a i więcej czasu na trening będzie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu taka propozycja w miarę możliwości :) dorzuciłbyś do listy startujących w pierwszym poscie loginy psn wszystkich żeby łatwiej się było dodać do znajomków :)

Dodałęm psn, na pierwszej stronie tak więc już będzie łatwiej się znaleść 

 

dajcie brak abs ustawienia rzeczywiste proszę tak będzie lepsza frajda 

Jeśli chodzi o abs to każdy może se go właczyć i wyłaczyć. A jest zaznaczony ABS bo nie każdy na kontrolerze DS4 ogarnie jazdę bez tego chociaż jednego systemu :D....Zmiana biegów rozglądanie się i do tego myślenie z jak mocno nacisnąć żeby kół nie zablokować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw z tym abs ma racje większe wyzwanie jak jedziesz bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

... bo nie każdy na kontrolerze DS4 ogarnie jazdę bez tego chociaż jednego systemu :biggrin:....Zmiana biegów rozglądanie się i do tego myślenie z jak mocno nacisnąć żeby kół nie zablokować :P

no big deal ;)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o abs to każdy może se go właczyć i wyłaczyć. A jest zaznaczony ABS bo nie każdy na kontrolerze DS4 ogarnie jazdę bez tego chociaż jednego systemu :biggrin:....Zmiana biegów rozglądanie się i do tego myślenie z jak mocno nacisnąć żeby kół nie zablokować :P

Ja nie widzę problemu by jechać bez ABS, jeśli działa tak jak w GT to będzie spoko (muszę tylko jeszcze znaleźć ustawienia balansu hamulców i trochę potrenować :) ) - obecnie jedziemy event GT300 w GTbN i na ustawieniach 3/3 można w zasadzie cisnąć hamulec do deski bez blokowania kół. To powinno uspokoić sceptyków :) Z drugiej strony wiadomo, będą sytuacje kiedy dym puścimy ale po to chyba właśnie jeździmy by coś się działo :)

 

Z kolei ja np. jeżdżę na automacie (wiem, wiem, lama) i akurat tego prosiłbym nie blokować (jest chyba opcja wymuszenia manuala). Wczoraj odkryłem możliwość jazdy na półautomacie bo pod spustami mam biegi +/-, jak widzę, że automat nie redukuje jak należy - robię to sam. Póki co nie skupiam się jednak na przejściu na full manual, wystarczy, że zgłębiam auto i model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej Ginetty to jeszcze jej do końca nie rozpoznałem, mam wątpliwości czy na niektórych łukach nie zgubi przyczepności i przesadnie dohamowuję, widać to w czasach, jest co poprawiać :)

Oj słabiutko to wczoraj wyglądało, słabiutko ;) W żylecie tracisz dodatkowo na prostych jadąc na automacie, z tego co zauważyłem. Automat za wcześnie pewnie zmienia biegi.

Co do pisanego chata. Był w becie na pc, nie wiem czemu zrezygnowali z tego na konsolach.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automat w lidze ? moim zdaniem nie ma takiej możliwości ... i MUSI być wymuszenie manuala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabiutko to wczoraj wyglądało, słabiutko ;)

Co do pisanego chata. Był w becie na pc, nie wiem czemu zrezygnowali z tego na konsolach.

Spokojnie Mata, poziom przyjdzie z czasem. Jak na drugą godzinę jazdy w pCars w ogóle - jest lepiej niż myślałem :) Napisz ile godzin Ty już wyjeździłeś ;)

 

automat w lidze ? moim zdaniem nie ma takiej możliwości ... i MUSI być wymuszenie manuala.

Nie musi. Wczoraj jeździliśmy w pokoju postawionym przeze mnie. Ja na auto, Matta na manualu na pewno i grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro możemy zostawić automat, to możemy i ABS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja na auto, Matta na manualu na pewno i grało.

 

A co miało by nie grać ? 

Chodzi o zasady, liga to nie wolne treningi i jestem za wprowadzeniem zakazu wszystkich asyst. Tutaj nie ma wybacz, ma być pot i łzy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Liga to ludzie i to ludzie stanowią zasady, te są umowne. Twoje zdanie znamy :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupota, zaczyna się robić piaskownica, a nie granie z jajem ... może pierw poćwicz porządnie, a potem się bierz za granie w lidze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×