Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie? Świetny pomysł. Nie wiem co jest w grze, dzisiaj sprawdzę ale jeśli jest coś takiego:

car_spec_G40J.jpg

to biorę wstępnie tego czerwono-białego :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chyba czas zakończyć tą bezsensowną dyskusje...

 

Drogi Polo, gdyby rzeczywiście było tak jak piszesz to przynajmniej połowa ludzi zapisanych tutaj dała by sobie spokój bo grają na padach.

Codziennie jeżdżę w pełnym lobby z ludźmi którzy mają pady, ani ja i oni nie mają pretensji, jednym słowem dają radę.

Dla mnie sprawa jest prosta, chcesz tutaj jeździć albo nie?

Proste pytanie i odpowiedź jeszcze bardziej ;)

Różne epitety sobie odpuść, bo są nie na miejscu i siejesz tylko nie potrzebny ferment.

Naucz się czytać ze zrozumieniem , naprawdę... albo w sumie czego ja oczekuje od człowieka z miasta które powinno być zaorane 70 lat temu (tak jak Niemcy zaplanowali bo wiedzieli że to się prędzej czy później samo zawali  :laugh:  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem , naprawdę... albo w sumie czego ja oczekuje od człowieka z miasta które powinno być zaorane 70 lat temu (tak jak Niemcy zaplanowali bo wiedzieli że to się prędzej czy później samo zawali  :laugh:  )

 

Tym postem pokazałeś właśnie cały swój kunszt.

Szapo ba mistrzu kierownicy.

Kończe, bo o czym tu więcej z kimś takim dyskutować  ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo nie chce mi się już wyłuszczać Twoich wcześniejszych odpowiedzi bo jestem w robocie i nie mam na to czasu. I nie pisz do mnie ''skarbie'' ani ''pyskata mordko'' bo będę musiał sie na Ciebie obrazić . A nie lubie się wkurwiać przez typków kozaczących do monitora swojego kompa. Daruj sobie proszę. 


I w sumie zakończmy tą dyskusję bo nie ma ona sensu. Bez odbioru:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cliojpg_wsxswpe.jpgpoproszę dla Yelonka65 :laugh:

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie już przestać się kłócić, PROSZĘ WAS JA.Tworząc Ligę myslałem o graczach bo jak wiadomo ligę tworzą ludzie,miałem taki pomysł na ściganie i myślałem że wam się to też spodoba. Ale jak widzę przez jedną opcię jaką jest "ABS" rozpętała sie fala krytyki, naprawdę nie potrzebne nam chyba to jest do szczęścia..JESLI CHCECIE ZRÓBMY GŁOSOWANIE odnośnie tego nieszczesnego ABS-u,ja sam jezdzę na PAD DS4 i mam: manuala i zero asyst. Jak chcecie to zróbmy głosowanie  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo nie chce mi się już wyłuszczać Twoich wcześniejszych odpowiedzi bo jestem w robocie i nie mam na to czasu. I nie pisz do mnie ''skarbie'' ani ''pyskata mordko'' bo będę musiał sie na Ciebie obrazić . A nie lubie się wkurwiać przez typków kozaczących do monitora swojego kompa. Daruj sobie proszę. 

Kozaczysz to tutaj ty , i ja się poczułem urażony twoimi wcześniejszymi wypocinami , a ja nie dam sobie w twarz pluć , mam cię za inteligentnego człowieka , wiec nie wiem skad te ataki w moja strone.

 

Pisałem chyba 5 tys razy mi to lotto jakie będą zasady baa nawet widok ze środka bym wymusił , po simracing.pl to mi naprawdę wszystko jedno jakie będą zasady.

Ale nie możesz wykluczać tej grupki która chciała by pojeździć , a nie będzie miała kierownicy.  Pad jest dużo bardziej wymagający od kółka już nawet pod  najbardziej prozaicznym powodem , zużycia opon, nie przeskoczysz tej rwanej i dosc nerwowej jazdy na padzie ktora zle bedzie wplywac na stan ogumienia.

.

I pytanie jest jedno , chcecie ludzi czy hermetycznie sie zamknac  w takim skromnym gronie ?  Bo nie mozna miec obu rzeczy .

 

Ja i tak zdania nie zmieniam czekam do konca roku jak sie sytuacja na rynku rozwinie , czy Logitech rzeczywiscie planuje powrot , czy moze dostaniemy dedykowane kolko od Fanateca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Polo, nie przesadzaj w drugą stronę. Nikt tutaj nie zabrania wstępu bez kierownicy ale też nie lansuje modelu arcadowego. Chodzi o dobranie tego optymalnego przedziału zasad gdzie będzie ambitnie a jeszcze nie hardcorowo. W sumie nie wiem o co ta kłótnia bo jak napisałem, wszyscy chyba wypowiadają się w interesie padowców. Niańczenia nie potrzebujemy z  drugiej strony bo ja z  chęcią się przekonam jak plasuję się nie tylko na tle tych z kierowcami ale i padowców. To mnie dodatkowo napędza by trenować :) Inna sprawa, że nie bardzo jest kiedy :biggrin:

 

Sieniu: dla mnie absolutnym wzorem jest GTbN, myślę, że możesz się wiele nauczyć od Nervusa i Yogiego a kopiowanie dobrych rozwiązań zawsze jest korzystne. Będę to lansował kiedy tylko będę miał okazję. Tam ABS jest zależny od serii, na to czy ktoś jeździ z kabiny czy zza auta, na auto czy manualu nikt nie zwraca uwagi. Zabawa jest przepięknie zrównoważona, są nieludzko szybcy ale i wolniejsi kierowcy a zabawa jest przednia i nikt nie psioczy. Idźmy w tym kierunku bo kiedy Nervus wreszcie zdecyduje się na PS4, GTbN zagości i tutaj a wtedy jest szansa na zbudowanie wyjątkowej ligi. To oczywiście luźna sugestia, Ty tu zarządzasz ale moje doświadczenie uczy, że przy takim podejściu bawi się każdy a wypadają tylko chamy i dranie  :)

 

PS. Przy okazji do głowy przyszedł mi jeszcze jeden temat, który potencjalnie także może wywoływać emocje - mianowicie incydenty wyścigowe. To także będzie wymagało uregulowania a samo odesłanie do CRC - praktyka pokazuje - to za mało.

Edytowane przez cieglo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo w jednym temacie się skończyło przekrzykiwanie to tutaj się zaczęło.

Dajcie sobie po razie na PW i po sprawie, a nie na forum wywlekacie takie rzeczy, które raczej nikogo nie interesują.

Ktokolwiek zrobi sobie jakieś prywatne wycieczki to będzie tygodniowy ban, bo nie chce mi się już w kółko uspokajać wszystkich jak dzieci.

 

Przywołuję Was do porządku mości Panowie i skupcie się na samej grze, bo o to w tym chyba chodzi przecież.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Patricko dosc juz kłótni i przepychanek, nie po to tu jestesmy. Cieglo jest to fajny pomysł nie ukrywam ze GTbN jest wzorem do naśladowania. Przemyśle sprawę i dzis wieczorem najpóźniej jutro dam znac co z tym „ABS " Bedzie ok

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominajka, do ustalenia jest też:

- kwestia godzin wyścigów

- uzycie HS podczas wyścigu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominajka, do ustalenia jest też:

- kwestia godzin wyścigów

- uzycie HS podczas wyścigu

Wiem wiem wszytko zrobimy za jednym zamachem

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wrocic do tematu malowan:) Szczegolnie spodobala mi sie Ginetta z nr.44 i jesli mozna to chcial bym nia smignac:)

Moim zdaniem to dobry pomysl zeby dobrac kolory wczesniej. Lubie ogladac powtorki dobrych wyscigow i rozpoznawac wszystkich po autkach:)

No i jest kolorowo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wrocic do tematu malowan:) Szczegolnie spodobala mi sie Ginetta z nr.44 i jesli mozna to chcial bym nia smignac:)

Moim zdaniem to dobry pomysl zeby dobrac kolory wczesniej. Lubie ogladac powtorki dobrych wyscigow i rozpoznawac wszystkich po autkach:)

No i jest kolorowo;)

Akurat ja sobie ja zaklepalem ale moge ci ja oddać ;)

Panowie jak możecie wysyłajcie mi na priv jakie tam autka wybraliście najlepiej ich nazwę zespołu tak jak to zrobiłem Rimaa#44

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na temat Kierownice vs pad zawsze są fajne, hehe.

Mój psn: piotras_90 malowanie Machuca #18(chciałem rimma hehe)

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podpiąć na 1 str dane oficjalne nie z gry jak będę miał dostęp to to zrewiduję w domu 

 

Ginetta G40 Junior

Producent: Ginetta Cars

Produkcja: od 2010

Miejsce: Leeds, West Yorkshire, Anglia

Silnik: Ford Zetec  1800 cm3

Moc:  101 KM

Skrzynia biegów:  Quaife 6-biegowa sekwencyjna

Rozstaw kół: 2,25 m

Długość:  3,75 m

Szerokość: 1,64 m

Wysokość:  1,04 m

Waga: 800-850 kg

post-36366-0-49900500-1433338473_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że demokracja w zasadach nigdy się nie sprawdza :P Sieniu zdecyduj więc i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, ale się piana ubiła :) 

 

cieglo daj se siana, nie bierz tego do serca.

 

z tym malowaniem fajna sprawa, tylko gdzie to ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, ale się piana ubiła :)

cieglo daj se siana, nie bierz tego do serca.

z tym malowaniem fajna sprawa, tylko gdzie to ustawić ?

Jak masz wybór auta to klikasz /_\ trojkat i wybierasz sobie malowanie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę malowanie Ginetta #80. Yogi ubiegłeś mnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje to Pro9 #4

Taki wybrałeś i tak nazywa sie w grze ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×