Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Mała Liga LTE wita wszystkich Bardzo Serdecznie!

 

Jeśli masz czas i ochotę do wspólnej rywalizacji jest to miejsce własnie dla ciebie. Mała Liga LTE jest dla każdego!! Nieważne czy grasz na padzie czy kierowicy, jesteś amatorem czy profesjonalistom, Tutaj napewno znajdziesz rywala godnego siebie.

W Lidze odywają się Eventy 4-6 tygodniowe, dzięki temu masz możliwość startowania w róznych klasach wyśćigowych

Dzięki temu każdy może się odnaleść w swojej ulubionej klasie i ją zdominować pokazując innym gdzie ich miejsce :biggrin:

Więc serdecznie zapraszamy do zapisów. Niema się co bać i dlużej czekać,bo każdy wie że najlepsza rywalizacjia jest z prawdziwym przeciwnikiem a nie ze sztuczna inteligencja.

 

Aktualnie rozgrywana seria w Mała Liga LTE:

 

Mercedes-Benz CLK-LM VS McLaren F1GTR LT

 

PicsArt_11-20-07.24.59.png

Sezon zaczynamy 27.11.2016.

 

Kalendarz

1. Monza GP - godz wyscigu: 13:00 - uplyw czasu - czas rzeczywisty  - 27.11.2016

2. Sakitto GP - godz wyscigu: 21:00 - uplyw czasu - x5 - 4.12.2016

3. Zhuhai International Circuit - godz wyscigu: 13:00 - uplyw czasu - czas rzeczywisty - 11.12.2016

4. LE Mans 24H - godz wyscigu: 21:00 - uplyw czasu - x5 - 18.12.2016

 

Najblizszy wyscig odbywa sie :

LE Mans 24H  - 18.12.2016

15492459_1343017469089517_17496902488084

 

Tabela:

15095097_1320737267984204_22722548699334

 

 

Uczestnicy Malej Ligi LTE:

Lista Zawodnikow (podstawowa 16tka) Grupa A

1.  Darkman
2.  Marcin2013
3.  Bartek_PL
4.  Sieniu
5.  Killroy
6.  Arsenal
7.  Error
8.  Camel2336
9.  Snoopix
10 .Cyber24
11. Starzi
12. Marta
13. Diego
14. Cienglasz
15. Gustaw
16. Topru

 

Grupa B

1. Pela222
2. CmCh_15 (Chris)

3. Ikon10

4. Kaczyvr6 (PMC)

5. Florek831013 (PMC)

6. sylwester_89 (PMC)

7. sebaws (PMC)

8. siwy317 (PMC)

9. KulmanPL (PMC)

10.Luwek (PMC)

11.Tomaszana (PMC)

12.Biały1000RR (PMC)

13.Kamyk75PL (PMC)

14.Majkaxa (PMC)

15.Catani

16.Gelunino (PMC)

17.Tachograf

18.RavPolskaGB

19.Kupczyk

20.Beniczek78

21.mixJah (Austriak)

22.mnbczx77

 

 

 

Osoby juz nie scigajace sie w Malej Lidze LTE (osoby z ktorymi scigac mozna sie zawsze i wszedzie)

- Kokon psn:KOKON1001hp

 - Yelon65 psn:yelon65 

- Lukaszzasada psn:lukaszasada 

- Shadow_18_08 psn:Shadow_18_08 

- Pioniu psn:PIONIU 

- Mataman psn:mattaman_PL 

- Tachograf psn:Tachograf 

- Kowi

- Obtained psn:Obtained_PL

- hcp_maaster psn:hcp_maaster

- Leniucholik psn:Leniucholik

- Matijad psn:matijad

- Piotras3 psn:piotras_90 

- Rufi79 psn:rufi79 

- arianckm psn:maxi1984 team:

- F1maniak psn:mmm981402 team:

- KamaczoPL psn:KamaczoPL

- Wyso52 psnWyso52 team:

- Nagar76 psn:niagar76

- Marcinnpsn:marcinn06

- Toreso psn:torresbtmPl

- Woyas_pl

- Marek1234itd psn:marek1234itd

- Laptok psn:Laptok

- Krychu90 psn:Krychu90

- Zybi psn:Zybi76

 

Zapisy w Mała Liga LTE

Po zdecydowaniu ze jesteś chętny do rywalizacji, prosze skontaktuj sie z tworca tego tematu na pw lub tez zostaw komentarz pod tematem. Zapisy rowniez zbieramy na naszym macierzystym forum http://www.ps3site.pl/forum/topic/82837-ma%C5%82a-liga-lte-dtm-mb-190-vs-bmw-m3/, na Facebooku. Zapraszamy do Mała Liga LTE i Mrl_pcars

Post zgloszeniowy do niedzielnego wyscigu w Mała Liga LTE (NOWE!!)

Jest nas ponad 16 osob. Zasady tu panuja takie ze w okolicach srody (godz wieczorne) robiona jest lista zgloszeniowa do niedzielnego wyscigu. Zglaszamy sie poprzez zalikeowania postu na forum lub na Facebooku (na fb prosimy o skomentowanie posta i napisanie swojego nicku). Zapisy koncza sie w  Piatek o polnocy. W sobote rano podawana jest lista startowa. Osoby z pierwszej 16tki moga kliknac w like kiedy tylko chca... nie wazne czy klikna 5 min po rozpoczeciu czy 5 min przed zakonczeniem.  Liczy sie ich like. Osoby z rezerwy zglszaja sie w systemie kto pierwszy ten lepszy. Zatem jesli ktos z podstawowej 16 odpadnie to wchodzi w jego miejsce pierwszy rezerwowy..i tak dalej. Nawet jesli widzisz ze nie ma szans na udzial w wyscigu a jestes z rezerwy likeuj post rowniez. To jest bardzo wazne i liczy sie do koncowego rozrachunku przy rewizji pierwszej 16tki.  W dalszym ciagu jednak osoby ktore wiedza ze nie pojada prosimy o oswiadczenie tego na forum na fb lub na psn czacie tak aby wszyscy wiedzieli kto potencjalnie nie jedzie.

Zasady Ogolne

- W każdej serii wyścigowej ligi udział bierze 16 zawodników.

- Na torze, podczas wyścigów stosujemy zasady CRC

- W lidze również będą mistrzostwa zespołowe

Godzina Startu

Wyścig odbywać się będzie w NIEDZIELE o godzinie: o 21:45 Pokój stawiany będzie najpóźniej o 21:30. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są stawić się na torze na minimum 5 minut przed startem. Aby dołączyć do pokoju należy mieć hosta wśród znajomych PSN. host: sieniu

Długość Wyscigu i Kwalifikacji

- Kwalifikacje trwać będą 15 minut.

- Pierwszy Wyścig  trwać bedzie 20minut  

- Drugi Wyścig Trwać będzie 45 minut. Startujemy w odwrotnej kolejnosci do wynikow z R1. Pierwsze kolko to kolko formujace. (Najlepiej to nie startowac po swiatach tylko ustawic sie i wtedy ruszac, najlepsza metoda jest wyczytywanie przez gracza na koncu kolejnosci i wg niej ruszac.) Zaczynamy sciganie przy wysciu z ostatniego zakretu do linii start/meta  Obowiązkowy Pitstop (trzeba zmienic opony i dolac paliwo)

Punktacja 

1. 25

2. 20

3. 15

4. 13

5. 11

6. 10

7. 9

8. 8

9. 7

10. 6

11. 5

12. 4

13. 3

14. 2

15. 1

16. 0

Kary i ograniczenia

Żeby zdyscyplinować uczestników do czystej jazdy na torze wprowadzony zostaje następujący system kar:

1. -4 pkt za lekkie przewinienie

2. -8 pkt za poważne przewinienie

Wnioski o kary składamy do 48 godzin po wyścigu. Późniejsze złożenie wniosku skutkuje brakiem reakcji na zarzuty.

Nieobecnosci

Ważnym aspektem są także dla nas nieobecności. Jedna nie zgłoszona nieobecność przed wyścigiem (czyt. do soboty) będzie następstwem spadku na listę rezerwową.

Sędziowie

Mataman Gustaw i niezależny sędzia Sieniu

Asysty

Na obecną chwilę ustawienie Asyst będzie Fabryczne 

ABS - Fabryczny

HS (headset) - włączony

Godzina startu 21:45

Linia pomocnicza i strzałki informacyjne - zabronione

Ustawienia Wyścigu

- Pełne Zniszczenia oraz zużycie opon x2 i paliwa

- Tuning Dozwolony

- Usterki mechaniczne - włączone

Pogoda i Czas w wyścigu

-  Pirewszy wyścig (20 minutowy)-Słoneczna pogoda

- W wyścigu Drugim (45minut) pogoda będzie ustawiana na 4 sloty : słoneczna, pochmurna, losowa, słoneczna

- Upływ czasu pogody ustawiony jest na x5

- Godzina startu wyścigu w grze to 13:00 i upływ czasu realistyczny data 25 czerwca

 

Restarty wyścigów (Wracamy do tego systemu)

Jeśli w wyścigu 20 minutowym na 2-3okr wypadnie przez rozłączenie 50% graczy wyścig może zostać zrestartowany.

W Wyścigu 45 minutowym jeśli na okr. formujący masz awarię kierownicy, albo gracz zostanie rozłączony wyścig zostanie zrestartowany i tak samo jak w pierwszym punkcie z tym że 30% kierowców jak wypadnie przez rozłączenie gra może zostać zrestartowana.

 

Reklama i promocja
12472729_1140758082648791_76913916682016

Mala Liga LTE Facebook FanPage

MRL_pcars Facebook FanPage

12670351_1140759589315307_87275407739664

Prosze wyszukac w aplikacji:

malaligalte

MRL_PCARS

12809685_1140760585981874_87073011571484

Sir Siekier vel ErrorPL vel Maly MiniVlog

Shadow_18_08

Sieniu

Yelon

Pioniu

Rufi

Tachograf

Lukassasdaa

Kolejne osoby beda dodawane wkrotce (prosze o wysylanie swojej zgody na umieszczenie linku do profilu na pw do Errorka (Sir Siekiera)

 

Poslowie..

"Tworząc regulamin oparłem się na poprzedniej lidze jaką prowadziłem wraz z kolegą KOWI oraz Errorpl,a było to Mała Liga GT6"

Wasz oddany Sieniu!

 

Uwagi techniczne..

Post jest w dalszym ciagu edytoway... Jesli zauwazysz jakis blad prosze daj mi znac jak najszybciej. Celem jest zrobienie postu idealnego latwego do przyjecia oraz prostego do czytania. Poziom pierwszego postu swiadczy o poziomie calej spolecznosci :) Bo jednak jest wazne jak sie zaczyna... :)

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Historia Malej Ligi LTE w Project Cars (dzial w przygotowaniu)

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Serie które się już odbyły i obecne w Mała Liga LTE

1. Ginetty Junior

Pierwsza 3-ka Ginetta Junior

1.Piotras_90

2.Sieniu

3.Niagar76

 

2. Radical

3. RUF RGT-8 GT3

4. Formuła C (Formuła 3 )

5. Renault Megan Trophy V6

 

6. Ford Falcon FG V8

7  DTM Merc 190 Vs BMW M3

87778773862979c3c8136d9703a06d97.jpg

8. Renault Sport R.S.01

14642225_1279976008726997_68044927568123

9. Audi vs Ford

15181599_1319578191433445_32095436077750

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Brands Hatch Indy 60okr 14.06.2015

Załącznik Brands Hatch Indy.png

Donington Park National 44okr 21.06.2015

Oschersleben GP 35okr 28.06.2015

Outlon Park Island 35okr 05.07.2015

Circuit de Barcelona-Catalunya National 40 okr 12.07.2015

Snetterton 200 42 okr 19.07.2015

Silverstone National 52okr 26.07.2015

Brands Hatch GP 35okr 02.08.2015

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez sieniu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co to rozbijać daj na początek jedna serię może się zbierze 16 os np na Ginette gt5 i jedziem dla zabawy pierwszy sezon rekonesans 

co do ustawień aut jestem za realistycznym jak nie ma abs to nie tak jak w oryginale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram sienia, takie zwykłe ustawki to można sobie robić w tygodniu bez emocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie chodzi mi o ustawkę tylko pełną serię i na razie chyba mało chętnych będzie na kilka klas chyba ze wy chcecie to puszczać w jednym wyścigu ? 

 

jak coś piszę się tam gdzie uzbiera się chętnych do ścigania 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jazda ,już myślałem ze nikt się tym nie zajmie ,Tacho czekam na ciebie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za i chętnie wejde , czy w takiej formie to wypali sam jestem ciekawy, ale piszę się na to i jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o ustawkę tylko pełną serię i na razie chyba mało chętnych będzie na kilka klas chyba ze wy chcecie to puszczać w jednym wyścigu ? 

 

jak coś piszę się tam gdzie uzbiera się chętnych do ścigania 

Wybierasz jedną serię i w niej zaczynasz swoją karierę wirtualnego kierowcy wyścigowego.

Każda seria dostanie swój kalendarz wyścigowy w którym będą zawarte tory i niedziele w których się to będzie odbywało 

Wiem że może być problem z tak dużą grupą zainteresowanych ale chciał zarezykować dać coś nowego a nie z góry ustalać tylko jedną serię :D

Wiem trochę odpowiedż pokręcona ale na szybko pisana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pisz minie na Renówkę może się najszybciej nazbiera aczkolwiek Gulf 1000 jest zajefajny zawsze można puścić multi klasę jak będzie mało chętnych 

 

tu na smaczka cup renówek

 

http://www.bsimracing.com/project-cars-a-look-at-the-current-ai-renault-clio-cup-brands-hatch/

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema 

Sieniu wpisz mnie do Renault Clio Cup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się z chęcią podłączę. Zapiszcie mnie proszę do Ginetty, jeździ się tym fajnie. Clio całkiem odpada a Gulfa nie testowałem jeszcze, może tutaj zmienię zdanie.

 

Mam tylko jedną sugestię organizacyjną - czy wyścigi nie mogą się odbywać nieco później np. choćby o 21:30? To jeszcze relatywnie wcześnie a daje szanse na wyprawienie domowników do łóżka :)

 

PS. Gustaw ma też wiele racji z ilością serii - moim zdaniem na tym etapie, kiedy gra raczkuje, sukcesem będzie uzbieranie możliwie największej liczby uczestników dla jednej serii wyścigowej. Małe szanse, że w dwóch klasach uzbiera się komplet ale już połączenie potencjału osobowego daje realną możliwość jazdy w 16tu :) Wiadomo, że z czasem będzie lepiej, ludzi przybędzie a w tym czasie przejdzie się przez podstawowe problemy organizacyjne, zbuduje doświadczenie by ścigać się jeszcze fajniej w kolejnych eventach.

 

Po wczorajszych jazdach mam jeszcze mały przegląd ale wydaje mi się, że dobrym autkiem na start jest też małe BMW, tudzież mały Merc. A może BMW vs. Merc? :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Sieniu, fajna inicjatywa :thumbsup:  Też chętnie bym się z Wami po ścigał ale niestety dla mnie problematyczny jest dzień i godzina. Co do niedzieli to nie wiem czy też tak macie ale ja po weekendowym melanżu zazwyczaj jestem mocno zmęczony i dla mnie to słaby wieczór na poważne ściganie:) Środa była by super. A jeśli chodzi o godzinę to tak jak Cienglasz wole śmigać gdy już zapadnie cisza w domu. Dzieciaki potrafią wpaść i zamienić jazdę w koszmar:) 21,30-22 było by idealnie:). Oczywiście rozumiem że wszystko może być już ustalone na sztywno i to co pasi mnie nie musi innym ale ....a nóż podzielicie moje zdanie:) 

Mam nadzieję do zobaczenia na torze:) Jak by co to zaczął bym od Ginetty.

Pozdro:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jak coś jestem za późniejszą godziną, tak od 22. I nie koniecznie niedziela.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo mieszacie dajcie się temacie rozwinąć Sieniu ma pomysła niech to realizuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikt tu nic nie miesza. Zapytac chyba mozna?? A skoro projekt startuje to najlepszy i jedyny moment na dopracowanie.

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za dużo mieszacie dajcie się temacie rozwinąć Sieniu ma pomysła niech to realizuje

W interesie wszystkich jest to by się dopasować i uzbierać możliwie dużą paczkę. Sienio sam jeździć nie będzie. Może wpisz się na jakąś listę to zyskasz mandat do wypowiedzi w temacie :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu dopisz mnie proszę do renówek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu dopisz mnie proszę do renówek :)

Już cię dopisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogiego nie wpisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema Sieniu, fajna inicjatywa :thumbsup:  Też chętnie bym się z Wami po ścigał ale niestety dla mnie problematyczny jest dzień i godzina. Co do niedzieli to nie wiem czy też tak macie ale ja po weekendowym melanżu zazwyczaj jestem mocno zmęczony i dla mnie to słaby wieczór na poważne ściganie:) Środa była by super. A jeśli chodzi o godzinę to tak jak Cienglasz wole śmigać gdy już zapadnie cisza w domu. Dzieciaki potrafią wpaść i zamienić jazdę w koszmar:) 21,30-22 było by idealnie:). Oczywiście rozumiem że wszystko może być już ustalone na sztywno i to co pasi mnie nie musi innym ale ....a nóż podzielicie moje zdanie:) 

Mam nadzieję do zobaczenia na torze:) Jak by co to zaczął bym od Ginetty.

Pozdro:)

 

Jeśli chodzi o termin to Niedziela zostaje, jeśli chodzi o godzinę to jeśli uzbieramy 12 osób na w danej klasie wyścigowej to zrobimy głosowanie i w tedy ta godzina która wygra będzie obowiązywać :biggrin:

Nikt tu nic nie miesza. Zapytac chyba mozna?? A skoro projekt startuje to najlepszy i jedyny moment na dopracowanie.

 

Dokładnie tak jak piszesz jesto najlepszy moment na jakieś poprawki i sugestie 

W interesie wszystkich jest to by się dopasować i uzbierać możliwie dużą paczkę. Sienio sam jeździć nie będzie. Może wpisz się na jakąś listę to zyskasz mandat do wypowiedzi w temacie :)

 

Mam dylemat z jednej strony dobrze mi się jedzi Ginetta a z drógiej strony starzy wyjadacze z którymi się już scigałem w innych grach takich jak Formuła 1 i GT6 poszli do Renault Clio.Oczywiście nikogo niechcem urazić :biggrin:

Yogiego nie wpisałeś :)

Dzięki. moje nie dopatrzenie a to dla tego żę prosiłem o wysłanie wiadomość na priv tak mi łatwiej wychwycić kandydata :P

Jeśli jeszcze kogoś nie wychwiciłem niech da znać w prywatnej wiadomośći 

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w temacie , dzięki za odpowiedz Sieniu:) Niedziela nie jest optymalna( dla mnie :) ale jest do przyjęcia. Co do godziny to czekam na głosowanie:)

 

Do zobaczenia na torze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej zasadzie będzie przechodzenie do wyższej ligi?sześciu pierwszych a pozostałych 10 skąd się weźmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej zasadzie będzie przechodzenie do wyższej ligi?sześciu pierwszych a pozostałych 10 skąd się weźmie?

Jak napisałem ten punkt moze zostać zmieniony narazie liczę na start pierwszego sezonu ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

 

i co się chwalisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany poważniejszym ściganiem i najbardziej podoba mi się Formula Gulf(swoją drogą jest to prawdziwa seria wyścigowa z licencją, nie tak jak Formula A, rokkie itp) ale nikt się na razie nie wpisał, więc poczekam na razie z wyborem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×