Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam licze na assetto.

ostanio przeprosilem sie z pCARS i to jest dobra gra (choc pare malych bledow dalej jest upierdliwych). Zaznaczam pisze to z perspektywy gracza singlowego - wiec darujcie sobie komentarze nie grasz online to jakbys nie gral. Kazdy gra jak lubi.

Wiec przy assetto vs pCARS jedyny wybor dla mnie to bedzie po prostu w ktorej grze bede sie lepiej czul, w ktorej bedzie wiekszy fun z prowadzenia pojazdow. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , też liczę na Assetto:) Zakupię tak samo jak PC , mam nadzieję że będzie miód :) Oby bez mega buggow spowodowanych brakiem doświadczenia z konsolami;)  Jeśli   chodzi o ściganie online to ile bedzie pozycji na gridzie??

A no i niech lepiej nie opóźniają zbytnio premiery;) Jeśli się bardzo zblizy do premiery GTS to zaczekam na ...? Wiadomo , haha .

pozdro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, dr-yogi-reborn napisał:

 Jeśli   chodzi o ściganie online to ile bedzie pozycji na gridzie??

 

Odkąd pojawiło się info o 12 graczach online chyba nic się nie zmieniło. Jak dla mnie właśnie przez te 12 osób gra nie warta zakupu w dniu premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz slowem na forum .... a Mattaman sie odezwie:)

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, medmaxx napisał:

Odkąd pojawiło się info o 12 graczach online chyba nic się nie zmieniło. Jak dla mnie właśnie przez te 12 osób gra nie warta zakupu w dniu premiery.

W mojej opinii zadna gra nie jest warta premierowej ceny :P

//przepraszam za offtop - i rakiem sie wycofuje z dyskusji az do pojawiania sie nowych materialow/premiery//

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, medmaxx napisał:

Odkąd pojawiło się info o 12 graczach online chyba nic się nie zmieniło. Jak dla mnie właśnie przez te 12 osób gra nie warta zakupu w dniu premiery.

Dokładnie, choć gra na premierę w x-kom kosztuje 169 zł to i tak raczej nie kupię. Czytałem też jakiś wywiad odnośnie ilości aut i mówili, że AI korzysta z tego samego silnika fizyki, a procesory w konsoli nie są w stanie obliczyć jej dla więcej jak 16 graczy. Stąd filmiki z 17 autami. Ale przecież w przypadku online procesor oblicza tylko dla naszego, to w dodatku ma być 12? Z tego co pamiętam zapowiadane było 24. Jeśli faktycznie będzie maks 12 w multi to niezły żart. No chyba, że z  góry zablokowane przez sony i M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Piotras masz te swoje teorie spiskowe. Pokaz mi jakis link ktory twierdzi ze na konsolach nigdy wiecej graczy online nie bedzie niz 16tu.

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to do mnie, ale jeśli tak, to zastanów się nad pytaniem bo chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Procesory są za słabe nie większą ilość aut w SINGLU bo w AC fizyka AI jest taka sama jak nasza w odróżnieniu od np. pCars gdzie mamy nawet ponad 40, bo jadą na uproszczonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: https://www.playstation.com/pl-pl/games/assetto-corsa-ps4/  klikając na "cechy gry" jest info o 24 graczach w sieci, ale pewnie takie coś widniej bo tyle podali przy pierwszej zapowiedzi AC na konsole. Natomiast w psstore gra już jest dostępna w preorderze i tam jest info o 16 graczach online, więc chyba jednak będzie więcej jak 12 osób multi. 
 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos to ma preordera. Gra na amazaonie za 30 funciakow.. nie za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem w rtv euro za 189 bodajże. Plus minus to samo a pewnie szybciej będzie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brzydko to wygląda w porównaniu z Project Cars!

Wiem, wiem grafika się nie liczy

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia ile opcji w ustawieniach auta... Super sie prezentuje realizm. Tylko ze auto topi sie w asfalcie na tych powtorkach. Tak mowi tam ze to wersja pre patch 1.0 no ale nie jest ladnie... ale czy ladnie ma byc? jak ja z maski (ale sie na z kokpitu przerzuce) jezdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie nadzieję, że będzie można wybrać wóz i poprostu jechać, a domyślne ustawienia ffb będą dawać radę.  Czy ktoś kto zamawiał preorder w empiku może potwierdzić czy faktycznie trzeba u nich czekać 3 dni dłużej nawet na dostawę do sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na konsolach będzie "blip" gazem przy zrzucaniu biegów :) Ciekawe czy w ewentualnej lidze by to przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac. Co to ten blip?

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×