Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

O, fajnie, że to wkleiłeś, może dzisiaj sobie zrobię testy i przy okazji zweryfikuję ustawienia ffb (chociaż domyślnie miałem ustawione dobrze, nic chyba nie zmieniałem i jechało się spoko).

 

PS. Przy czym u mnie T150.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod g29 ktos cos? czy te standardowe w grze daja rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus moim zdaniem na razie największy to zupełny brak lagów a to nie jest tak że serwer stoi po stronie gry dlatego nie ma lagów? 

minus były wczoraj problemy ze stawianiem pokoju , ale to pewnie duże zainteresowanie.

 

cała reszta wyścig np tą BMW na koniec super auta mam wrażenie prowadzą się naprawdę zgodnie z fizyką jazdy w realu.

gra na słuchawkach 5.1 , 7.1 słychać co się dzieje z przodem z oponami co z tyłem wcześniej na to uwagi nie zwracałem.

 

szkoda że tak późno ale gra wstała z kolan. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej późno niż wcale. Ktoś potencjalnie chętny na wieczór, po 21? :)

 

Ps. Są jakieś funkcje wspierające tworzenie i zarządzanie ligą?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacie SP do AC?

Warto?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w AC i sam nie wiem co o tej grze myśleć...

Fakt, z racji, że nie chciało mi się wyciągać kierownicy to pograłem na padzie ale nie wydaje mi się, że jest to tak świetny symulator... Możliwe, że lepiej auta się prowadzi niż w pCars ale nie o tym chciałem pisać! Wydaje mi się, że auta nie naturalnie się zachowują gdy w padną w poślizg bądź uderza w inne auto, wygląda to jakby auta nic nie ważyły i latają jak puste pudełka...

 

Największym minusem jest brak zmiennych warunków pogodowych, brak nocy, zmiennej pory dnia... Do tego grafika - model aut wygląda fajnie ale cała reszta powinna trzymać poziom konkurencji. I te cięcie po przejechaniu linii​ mety 😮 Mało fajnych aut i tras to kolejny minus tym bardziej, że wszystko co fajniejsze jest płatne a przy tak skromnym zapleczu powinno to być za free 😏

 

Z plusów to to, że gra chodzi płynniej niż pCars do tego konsola zachowuje się stabilniej i pracuje ciszej niż u konkurencji.

 

 

Muszę odkurzyć kierownicę i po próbować, możliwe, że zmienię zdanie 👍

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28, mam dokładnie te same odczucia dotyczące tej gry.

Ps.

Masz ewidentnie problem co z czym pisać osobno, a co razem.Np. nie w padną,tylko wpadną,albo nie po próbować,tylko popróbować ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam na klawiaturze w telefonie autokorektę i ona robi takie cuda ( nawet gorsze 😂 )

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W symulatorach nigdy nie chodziło o to, aby jakieś drzewka daleko poza torem ładnie się bujały i można było policzyć pojedyncze liście. Mając ograniczenia sprzętowe, Kunos woli skupić się na tej płynności, która w SIMach jest bardzo ważna, jak nie najważniejsza.

Ilość torów faktycznie mogła by być większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ważne, grafika również a tej daleko do pCars i tak samo będzie z pCars 2 itp.

Nikt nie twierdzi, że drzewka powinny wyglądać jak prawdziwe a liście mają się poruszać ale tu tylko modele aut są spoko a cała reszta jak z PS3. Nie ma nic, deszczu, nocy itp. Gra jest słaba a jeśli chodzi o aspekty czysto symulacyjne to jak dla mnie są naciągane a auta zachowują się jak kartony, które latają i odbijają się jakby ważyły kilogram.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty to chyba za bardzo nie masz pojęcia jak wygląda symulacja co?

Poza tym wyciąganie jakichkolwiek wniosków apropo modelu jazdy po graniu na padzie jest lekkim nieporozumieniem

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mataman napisał:

 

Ty to chyba za bardzo nie masz pojęcia jak wygląda symulacja co?

Poza tym wyciąganie jakichkolwiek wniosków apropo modelu jazdy po graniu na padzie jest lekkim nieporozumieniem

 

Co ma jazda na padzie do spierdzielonego systemu kolizji?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na padzie czy kierownicy tego nie zmienisz a dziś grać będę na kierownicy bo ja posiadam 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Na padzie czy kierownicy tego nie zmienisz a dziś grać będę na kierownicy bo ja posiadam 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

To się zdecyduj czy mówisz o fizyce jazdy czy o systemie kolizji. To są dwie różne rzeczy.

btw poruszaj się tak aby kolizji było jak najmniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system kolizji jest nie naturalny to przecież wina fizyki... Samochody wtedy zachowują się jak puste kartony. Na drodze również kiedy wpadniemy w poślizg to wydaje mi sie, że fizyka kuleje bo auta znowu są "leciutkie"

 

Dobra mniejsza z tym, pozbyłem się pCars to teraz do czasu pCars 2 został mi tylko AC 😊👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli system kolizji jest nie naturalny to przecież wina fizyki... Samochody wtedy zachowują się jak puste kartony. Na drodze również kiedy wpadniemy w poślizg to wydaje mi sie, że fizyka kuleje bo auta znowu są "leciutkie"

 

 

 

Dobra mniejsza z tym, pozbyłem się pCars to teraz do czasu pCars 2 został mi tylko AC 😊👍

 

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Mylisz fizykę jazdy z netcode. A jeśli mówisz o kolizjach offline to znaczy, że albo jakaś inna gra wcześniej stworzyła Ci mylne pojęcie o prawidłowym zachowaniu aut albo po prostu krytykujesz dla zasady.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytykuje dla zasady? Serio?

Może faktycznie zbyt pochopnie oceniłem grę gdyż im więcej gram tym zaczynam dostrzegać więcej plusów 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne to AC, lepiej mi się jeździ niż w PC. Za Lotusa 49 i Monze z 66r mają we mnie wiernego fana, przypomniały się stare pcowe czasy i kultowy Grand Prix Legends od Papyrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem sporo i muszę wam powiedzieć, że jest na prawdę dobrze i myślę o SP.

Gdyby tylko były lepsze warunki pogodowe, gdyby była noc i gdyby grafika wyglądała jak na PC to nie czekałbym na pCars 2.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do season passa, ja kupiłem w okolicach Świąt BN, za 59zł. Za taką kasę to jak najbardziej się opłacało. Jeżeli czujesz, że jeszcze sporo spędzisz z tą grą to jak najbardziej polecam, choć 125zł to sporo.

 

Wczoraj pojechaliśmy próbny wyścig. Kwalifikacjje + wyścig 29okr. (około godziny jazdy). Z początku mieliśmy spore problemy z dołączeniem do pokoju. Po jakiś 30 minutach w końcu się udało. Później to już sam miód. Poza jedną osobą, nikt nie miał żadnych lagów. Pozwolę sobie na wrzucenie on-boardu jednego z kolegów:

 

 

Bardzo fajne ściganie, do poprawy kilka aspektów i można śmigać ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że będę grywał w AC ale to nie moja jedyna gra bo grywam w B1, W3 i nie tylko a więc 125zl niby sporo ale wiem, że sporo fajnych bryk mnie omija. Z drugiej strony w promocji jest pCars edycja roku a więc zastanawiam się czy nie wrócić do tej gry 😀

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał ochotę na fun-ligę w poniedziałki ok. 22.00, to zapraszam na PW

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze podstawke w promocji po 50pare dla plusowiczow. 

mysle ze zakupie, ale jedno pytanie czy ktoras z latek dodala opcje dosc podstawowe do regulacji FFB dokladnie takie jakie sa na PC?

Czy dalej AC na PS4 jest ich pozbawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×