Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym z wami pośmigał, ale pCARS to już dla mnie zamknięty rozdział. Już bokiem mi ta gra wychodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może małe ustawki dziś po 21 na AC zgadamy sie na PSN i bedziemy atakowali konkretne pokoje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21-22 dostałem butelke małej łapówki w pracy Error tylko żeby nie przyszedł bo on głupoty gada słuchać go nie można 

ballantines_by_ppie-d6zm02t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gustaw napisał:

21-22 dostałem butelke małej łapówki w pracy Error tylko żeby nie przyszedł bo on głupoty gada słuchać go nie można 

ballantines_by_ppie-d6zm02t.jpg

Podobne paliwo jest i u mnie więc możemy pojezdzić.......będe po 21.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co jest z tym pakiem japońskich aut bo nigdzie go w ps store nie widzę???W grze w wiadomościach jest napisane że jest już dostępny od wejścia patcha ale ja go nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko dla posiadaczy Season Pass :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nic nie kupuje. Jak będą prywatne pokoje to wtedy robimy Mazda MX5 Cup :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiego rufa dokładnie Ci chodzi?  W moim ulubionym Yellow Birdzie nie miałem problemów.
Za to miałem problem z Pagani Huayra już przed łatką(challenge na nurbie gp w zawodach specjalnych), dziwne rzeczy działy się przy zmianie biegów. Jak chcecie pojeździć tym autem, to trzeba wyłączyć automatyczne sprzęgło w opcjach(to powodowało problem) i wszystko działa prawidłowo. 

Dodatki w całkiem spoko cenie. Ciekawy jestem cen Porsche dlc skoro japanese pack 21 zł za 6 aut (9 z odmianami) to red pack z torem prawdopodobnie 42 zł sugerując się cenami na steam. Czy ktoś się orientuje czy season pass ma oferować coś więcej jak japanese pack, red pack i wszystkie Porsche? 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z biegami występuje chyba z kierownicami Thrustamster...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotras3 napisał:

 Jak chcecie pojeździć tym autem, to trzeba wyłączyć automatyczne sprzęgło w opcjach(to powodowało problem) 

 

 

Automatyczne sprzęgło jest generalnie zbędne kiedy używa się łopatek na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało 

Usunąłem gre, zrobilem reset plikow ststemowych i po aktualizacji biegi zdechły. Automat tez nie działa 

Cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wszystkich rufach biegi wchodzą. Kierownica thrustmaster t300.

Edit:
Jak wam biegi nie wchodzą, to prawdopodobnie macie złe ustawienia w zakładce zaawansowane, tam gdzie ustawia się FFB to pod spodem jest "manualna skrzynia" i jak nie używamy h-shiftera trzeba to wyłączyć. Jeśli auto jakie wybierzemy posiada manualną skrzynie nie wrzucimy biegu nie mając sprzęgła i drążka. Jest, to też trochę błąd tłumaczenia bo mogli to przetłumaczyć skrzynia manualna w układzie H czy coś w tym stylu. W większości gier się przyjęło, że automat - gra sama zmienia biegi i manual - my,  bez różnicy czy łopatki, przyciski lub drążek. Jednak w realu łopatki to nie skrzynia manualna.. Np. takie RUFy mają tylko i wyłącznie z manualną skrzynie.

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic w tej grze mnie nie urzeklo prowadzenie samochodu to jakiś żart we wstecznym lusterku jakby kartoniki jezdzily moja córka 7 letnia wczoraj świetnie dawała sobie radę na kierownicy mam FF na full i nawet to nic nie daje pomijam to że mało torow nie o to mi chodzi większość zachwala ta grę tylko czym bo się cały czas zastanawiam jak przyłącze kamerę bym widział np.cale autko to ono pływa po torze nie można ustawić ani fotela np jak chociażby  w PC to także mi przeszkadza ogólnie nie podoba mi się wszystko dźwięk prowadzenie co dla mnie najważniejsze jedna ręką można jeździć a o to chyba nie chodzi w symulatorze może się nie znam ale w PC sto razy lepiej się mi jeździ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krytycznie daj tej grze szanse drugą trzecią ona nie jest zła tak jak mówisz Killu 

Spróbuj raz jeszcze tak trzeba czekać na GT Sport i PC 2 także popróbuj.

A i kup w końcu Dirta używki na allegro przystępne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×