Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

494 postów w tym temacie

Dopiero zacząłem przygodę z kółkiem oraz tym tytułem i trochę dużo tych parametrów do ogarnięcia :) Powiedzcie jakie macie ustawienia pod kierownicę G29? Z góry dziękuję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 30.01.2017 o 10:44, Boomstick1983 napisał:

Dopiero zacząłem przygodę z kółkiem oraz tym tytułem i trochę dużo tych parametrów do ogarnięcia :) Powiedzcie jakie macie ustawienia pod kierownicę G29? Z góry dziękuję. 

Czy nikt z forumowiczów nie posiada G29?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Asseto corsa czy project cars  ? Glownie chodzi o fizyke i ffb, zeby kierownica reagowala na wszystko co sie dzieje na torze. A nie jazda jak po stole, kiedys gralem w iracing i szukam podobnych wrazen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zdecydowanie lepiej czuję auto w Assetto - nawet na defaultowych ustawieniach ffb jest świetnie. W PC za to trzeba mieć doktorat z fizyki, żeby sensownie force'a ustawić :1_grinning:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieprawda, są sety w necie i auto prowadzi się równie dobrze, czuć co trzeba i jest miodnie. Ale fakt, że Asseto ma to coś, nie wiem, naturalność, z tym się mogę zgodzić. Może to też kwestia tego, że właściwe zachowanie jest w Asseto od ręki, w PCars trzeba  ustawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A duzo zabawy z ustawianiem ffb ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, masz gotowy set (jest tu na forum), kilka suwaków i tyle. Parę minut, nie to, że siedzisz godzinami i rzeźbisz :) Rację mają Ci, którzy twierdzą, że w pcars jest dużo ustawiania (w stosunku do AC czy choćby GT) ale też nie demonizujmy. Z tego co pamiętam trzeba jednak set ustawiać osobno pod każde auto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W asseto czy project cars trzeba ustawiac set pod kazde auto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o ustawienie ffb, musisz to robić z każdym autem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczne od project cars, z czasem posmakuje asseto corsa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby 13 Lutego ma się pojawić Porsche DLC #3 ale o prywatnych pokojach nadal cisza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokoje mają zostać dodane w kolejnej aktualizacji, bodaj 1.13 pewnie gdzieś pod koniec marca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy jaki grom, ale podczas ostatniej aktualizacji,

spieprzyli działanie kierownicy. Wszystko niby pięknie, oprócz tego, że FFB zupełnie nie działa.

Jak się stoi w miejscu i kręci na sucho opór jest i wydaje się, że jest ok. Gdy tylko ruszymy,

zero działania. Super...

Pozdrawiam :)

Edyta:

Nowe wieści:

" Hi everyone! We want to make you aware of a small update which we are releasing this morning on PlayStation 4. Update v 1.13 contains a fix for a localization issue and will go live very soon!

As a result, Private Lobbies, the Highlands track and the Audi Sport Quattro S1 E2 will go live as part of v 1.14 on PS4. Stay tuned for more info...
"

Pozdrawiam :)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Prywatne lobby mają się pojawić do końca kwietnia. Lepiej późno niż później. Mam nadzieję, że nie spartolą tego i dadzą pełną swobodę przy tworzeniu pokoju. AC powinno trochę odżyć na konsolach.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.