Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Platforma Il. Cena
Assetto Corsa PS4 1 189.90 
Kurier DPD Pobranie

jak się chwalicie to ja też 

 

ps. juz gram w 1st dlc w Assetto , nie porpstu zniosę jajo dziś w pracy takie nudy 3 godzinę napierdzielam w kombajny a do 17 muszę wysiedzieć :38_worried:

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w x-com było taniej wiem ale w ultimie zawsze zamawiałem i mnie nie zawiodła a 20 dychy to 4 dobre piwa także nie ma różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również przetestuje. Sklep z iksem na początku spisał się na medal.

Ciekawe jak rozwiążą sprawę z resztą DLC, wiadomo że trza będzie zapłacić, tylko kwestia ile i kiedy.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamawiałem w X-kom ale niestety żadnej informacji nie otrzymałem czy gra jest już do odbioru :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest season pass za ok 30 euro.  Trochę polecieli w chuja z tymi dwoma ostatnimi dodatkami, które pewnie planowali wydać po premierze konsolowej, ale przesuwy im to uniemożliwiły, więc powinni to wrzucić w podstawkę tak jak poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy performance pack dostajecie?? Z gra?

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku jest kod na Prestige pack. Performance pack to tylko chyba trzy auta które właśnie wchodzą w skład tego pierwszego.

 

Gdzie niby ten Season Pass? Jak tam nigdzie nic nie widzę...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak graficznie?

Lepsza gra od PCars?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że mam mieszane uczucia. O ile model jazdy jest taki praktycznie jak na PC to gra jest tak koszmarnie okrojona, nie chodzi tu nawet o same samochody czy trasy.

Brakuje bardzo wielu opcji.

Na tą chwilę ciężko o ocenę, przynajmniej dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso

Jakbys byl tak mily i pokusil o jakies porownanie czego brakuje w stosunku do wersji z PeCetow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały HUD wygląda biednie, brakuje możliwości sprawdzenia temperatury opon, hamulców i tym podobnych. Brak wskaźnika użycia pedałów gazu, sprzęgła, hamulca. Brakuje konfiguracji kamery, fotela kierowcy. Także brak praywatnych serwerów na tą chwilę dyskwalifikuje ten tytuł z poważniejszego ścigania na konsolach. Sporo tego, pewnie jeszcze o paru rzeczach zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, toreso napisał:

Cały HUD wygląda biednie, brakuje możliwości sprawdzenia temperatury opon, hamulców i tym podobnych. Brak wskaźnika użycia pedałów gazu, sprzęgła, hamulca. Brakuje konfiguracji kamery, fotela kierowcy. Także brak praywatnych serwerów na tą chwilę dyskwalifikuje ten tytuł z poważniejszego ścigania na konsolach. Sporo tego, pewnie jeszcze o paru rzeczach zapomniałem.

Popieram kolegę narazie wygląda to słabo..............graficznie daleko za pCars.Do tego nie wiem co jest ale nawet na najniższym poziomie trudności mam problem żeby być w pierwszej trójce a co dopiero wygrac wyścig,przeciwnicy jadą jak na dopalaczu a mam wszystkie asysty off,manualną skrzynię i już na starcie strzelaja jak z procy-gram na padzie.Ja rozumiem że to sim ale w pCars jezdziło się bardziej przyjemnie a tutaj jakieś dziwne skoki mocy mają-niby na zakręcie ich doganiam ale już na wyjściu skaczą do przodu jakby mieli turbo w dupach:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały HUD wygląda biednie, brakuje możliwości sprawdzenia temperatury opon, hamulców i tym podobnych. Brak wskaźnika użycia pedałów gazu, sprzęgła, hamulca. Brakuje konfiguracji kamery, fotela kierowcy. Także brak praywatnych serwerów na tą chwilę dyskwalifikuje ten tytuł z poważniejszego ścigania na konsolach. Sporo tego, pewnie jeszcze o paru rzeczach zapomniałem.

Bracie pisząc PC miałeś na myśli blaszaki czy pCARS?

Fotel kierowcy to chyba za wiele gier nie pozwala na taka zabawę, pCARS owszem ale nie przypominam sobie innych.

Co masz na myśli brak konfiguracji kamery - fov?

Bo rozumiem ze same wrażenia z jazdy pozytywne? A jak wyglądają opcje ustawień force feedback - proste i przejrzyste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżdżący na padach bede wdzieczny za sherowanie ustawien pada w grze :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MagEllan napisał:

Bracie pisząc PC miałeś na myśli blaszaki czy pCARS?

Fotel kierowcy to chyba za wiele gier nie pozwala na taka zabawę, pCARS owszem ale nie przypominam sobie innych.

Co masz na myśli brak konfiguracji kamery - fov?

Bo rozumiem ze same wrażenia z jazdy pozytywne? A jak wyglądają opcje ustawień force feedback - proste i przejrzyste?

Dobra problem leżał w moim padzie bo spust nie otwierał przepustnicy do końca i jechałem na 75% otwarcia przepustnicy heheheheheh.Teraz po zmianie pada auta śmigaja tak jak trzeba.Nie ma regulacji fov ale orginalne położenia kamer są naprawdę dobre-kamery ze środka to jedne z lepszych jakie widziałem w wyścigach.No i model jazdy jest naprawdę świetny tutaj nie ma nic do zarzucenia.

1 minutę temu, marcinn06 napisał:

Panowie jeżdżący na padach bede wdzieczny za sherowanie ustawien pada w grze :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Tutaj znajdziesz wszystko

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php#assetto-corsa-support-forum-console-version.51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bracie pisząc PC miałeś na myśli blaszaki czy pCARS?

Fotel kierowcy to chyba za wiele gier nie pozwala na taka zabawę, pCARS owszem ale nie przypominam sobie innych.

Co masz na myśli brak konfiguracji kamery - fov?

Bo rozumiem ze same wrażenia z jazdy pozytywne? A jak wyglądają opcje ustawień force feedback - proste i przejrzyste?

Miałem na myśli Assetto na PC.

Co do kamery to można ją tylko zmienić i ustawić pole widzenia. Ustawienia FFB są proste, zaledwie chyba 4-5 pozycji, aż trochę za prosto. Brakuje również ustawienia mocy FFB przed jazda dla danego auta.

O grafice się nie wypowiadam bo nie o to tutaj chodzi. To nie Drajwklab.

Model jazdy jest taki sam jak na Pecetach. A to bardzo duży plus. Chyba największy, przynajmniej dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie model jazdy lepszy od pCars nie wspominając już o FFB gdzie dla mnie w pierwszym wspomnianym tytule był beznadziejny mimo wielu prób ustawień (Thrust T150). Graficznie, ja nie narzekam, fajerwerków nie ma - po prostu jest przyjemnie. Mniej "błyszcząca" niż pCars. W możliwość konfigu aut jeszcze się nie zagłębiałem więc nie wiem jak duży mają wpływ na prowadzenie.

 

Nie wiem jak ten tytuł ma się do wersji z PC ale kolega wspomniał o wielu brakach z pecetowej wersji. Szkoda, bo fakt byłyby bardzo użyteczne.

 

Śmignąłem 2 wyścigi online i jak za pierwszym razem trafiłem na jakieś dzieci bez hamulców to za drugim razem naprawdę było przyjemnie. Aczkolwiek brak możliwości własnych pokoi to poniżej krytyki... To pierwsza rzecz do poprawki, natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 godzinach grania powiem jedno...............model jazdy to mistrzostwo świata nawet na padzie, ustawienie kamer samochodu to samo-reszta lekko potraktowana po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×