Skocz do zawartości
mataman

"3h Le Mans Endurance Race" by pCARS - pod patronatem ligi MRL

Rekomendowane odpowiedzi

24hoursofspa 21-26 lipca 2015

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Ale to jest inny wyscig :) WEC na SPA juz bylo , a co za tym idzie prototypow tam nie uswiadczysz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką serię endurance bym się pisał. 2 godziny to optymalny czas bo 3 to ciężko wygospodarować.

 

 

SPA może było ale nie jechaliśmy, więc się nie liczy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką serię endurance bym się pisał. 2 godziny to optymalny czas bo 3 to ciężko wygospodarować.

 

 

SPA może było ale nie jechaliśmy, więc się nie liczy :P

Ale Spa jest słabe , ja nie wiem co ludzie widzą w tym torze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPA jest świetne i jest to jeden z lepszych torów i to, że ktoś go nie lubi tego nie zmieni hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równa nawierzchnia a przy tym jazda pod górę i w dół, ciekawe sekwencje zakrętów Ę róz i zakręty od 7 do 11. Do tego nawet jak się przeszarżuje to bandy daleko (no może poza ostatnią szykaną :P)...

 

 

Do takich długo dystanowych jest idealne. Nitka nie za długa jak w Le mans i nie za krótka, że co chwilę a to ktoś dubluje a to kogoś się dubluje. Do 16 osób na torze jest dobra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym aby zrobić jakiś wyścig na spa ew w Dubaju bo tam też mają jakiś wyścig 24h.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że Le Mans jest genialne ale przy 16 samochodach ja np. od drugiego okrążenia do końca wyścigu jechałem kompletnie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie moja propozycja jest następująca. Cała seria wyścigów endu, samochody GT3, wszystkie wspomagaczy off (włącznie z abs).

Tory:

Silverstone

Spa

Nurburgring GP

Road America

Bathurst

Dubai

Brno

Każdy wyścig 2h, zmienna pora, zmienna pogoda. Zaczynamy o 21-22 w sobotę co 2tyg, 15min kwali i wyścig. Co wy na to?

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie moja propozycja jest następująca. Cała seria wyścigów endu, samochody GT3, wszystkie wspomagaczy off (włącznie z abs).

Tory:

Silverstone

Spa

Nurburgring GP

Road America

Bathurst

Dubai

Brno

Każdy wyścig 2h, zmienna pora, zmienna pogoda. Zaczynamy o 21-22 w sobotę co 2tyg, 15min kwali i wyścig. Co wy na to?

Czemu tylko GT3?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam myślę że po 8 by się znalazło :whistling:   Swoją drogą czemu bez ABS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie moja propozycja jest następująca. Cała seria wyścigów endu, samochody GT3, wszystkie wspomagaczy off (włącznie z abs).

Tory:

Silverstone

Spa

Nurburgring GP

Road America

Bathurst

Dubai

Brno

Każdy wyścig 2h, zmienna pora, zmienna pogoda. Zaczynamy o 21-22 w sobotę co 2tyg, 15min kwali i wyścig. Co wy na to?

Dla mnie booomba!!!

 

GT3

  1. (organizator)?
  2. Leniucholik - Ruf RGT-8 GT3 Ruf #72
  3. ...
Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny pomysł, ale jeśli Nurb to chyba lepiej dłuższą pętle? Też jestem za jedną klasą.

Chciałem jeszcze wrócić do Le Mans. Przypomniało mi się jak jeszcze gadaliście podczas wyścigu(albo już po) o czasach i prędkości maksymalnej. Auto, którym jechałem miało bardzo słabą prędkość maksymalną 305-306 km/h i 311 w drafcie a czas poniżej 3:30(czyli jak z tych słabszych LMP np. Rebelion) Dublując auta GT3 zauważyłem, że na prostych miały bardzo solidne prędkości maksymalne i chyba ktoś po wyścigu mówił, że ma Rufem ponad 290, a Leniucholik zrobił czas ok 3.57. Z tego co widziałem w realnym Le mans porshe gt3 też miało coś ok 290 a w kwali najszybsza 911 zrobiła właśnie ok 3:57. Sporo zmienialiście w ustawieniach w tych GT3 aby wyciągały takie prędkości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim RUF zrobiłem najlepiej czas 3:58,xxx. A jedyne co zrobiłem to wydłużyłem 6 bieg i zmniejszyłem docisk,max prędkość to 287 a w drafcie 294 wiec jak widac wiele nie trzeba było modzic zeby dobrze lecieć ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zajmuje długo set. ;) Zmieniam tylko:

Oponki: Slik 2,00; 2,00; 2,05; 2,05;

Hamulce: 95; balans 54/46; kanał 65;

Aero: 0/4;

Skrzynia: i tu każdy bieg o jedno oczko w prawo;

Reszty nie dotykam, jeszcze  :)

 

Edit: kanał jednak miałem 75

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście mało ja w R18 przy dobrym wyjściu na prostą , przed pierwszą szykana dobijalem do 319 i to bez tunelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało, ale za dużo nie zmieniałem. Pewnie gdyby dorwał się ktoś kto go ogarnia i poustawiał, to trochę by tej prędkości wyciągnął. Ja tylko ruszyłem hamulce, zmniejszyłem minimalnie docisk i chyba to wszystko. Ten Marek i RWD są bardzo mocne na zakrętach i mają automatyczny kers, dzięki czemu mają super przyspieszenie. 

319, to już ładna prędkość. Przejechałem się tym audi jedno okrążenie i taki standardowy wyciągał coś ok 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później zrobię osobny temat żeby już tutaj nie mącić i zobaczymy ilu będzie chętnych.

@piotras, jak dla mnie może być północna pętla, tylko boję się że wiele osób by nie skończyło 2h na tym torze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej powtorce chyba pierwsza minuta po 3h możesz sobie zobaczyć jak dobija do 319.

W Audi brakowało tego KRESu , zobaczymy jak wypadnie e-tron jak już go dodadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja SLS AMG ustawiłem na le mans tak, że minimalnie przekraczał 300.

Czasy jednak nie były tak dobre jak wasze, najlepszy chyba 4.01.7xx

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech tam, pochwale się. Bo nie dawało mi spokoju, 24h Le Mans Ruf RGT-8 GT3 Time 3:56.350  :whistling:

Project%2BCARS_20150616171445.jpg

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×