Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa DLC to w sumie 7 bossów? Wersja GOTY będzie kupiona, tylko szkoda, że podstawkę ograłem 4 razy na PS4 i jakoś nie mam już zapału po raz 5 biegać w tak krótkim czasie po tych samych lokacjach. Mogłem od razu brać na Xboxa :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze DLC ukończone. Mam nadzieję, że drugie DLC będzie dłuższe 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darkeater Midir mamy kozaka po całości szczególnie na ng7+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po przejściu pierwszego DLC w kapliczce zjednoczenia pojawiła mi się możliwość spalenia kości czempiona...

Mogę to zrobić bez negatywnego wpływu?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz to jest potrzebne by miec dostep do Hollow Arena czyli pvp :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Właśnie miałem edytować post ale mnie uprzedziłeś 👍👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma moim zdaniem co się jarać poziomem trudności. Jest sztuczny w ..uj. Najlepszym przykładem są Anioły. Nie ma to jak pobiegać po drzewach pod ostrzałem z nieba. To jest bardziej irytujące niż satysfakcjonujące. I za nim wielka elita DkS zacznie mi wytykać, że jestem casualem, to najpierw napiszę, że w Soulsach mam przegrane setki godzin. Moim zdaniem z części na część, w co raz większym stopniu wyzwanie zastępowane jest orką na ugorze, trzeba więcej cierpliwości, niż umiejętności. Nie piszę tu o bossach i PvP, tylko całej reszcie PvE.

 

Edit:

Człowiek myśli, że większego idiotyzmu niż Angels skośnoocy z From nie stworzą. Błąd. Łucznicy z Ringed City to największy debilizm tej serii. Większy niż ich koledzy z Anor Londo. Jeszcze się caster respawnuje. No komedia. To są Soulsy czy jakaś platformówka 3D?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ognisko w ruinach straznicy zniw tuż przed bagnami, tam gdzie pusty rycerz mówi nam o jego skarbie zakopanym w bagnach. Tuż za ogniskiem jest anioł (drugi na bagnach), gdzie znajdę te cholerstwo podtrzymujace życia pierwszego aniola? Tego drugiego znalazłem ale pierwszego nie mogę ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, donsarcasm napisał:

Ognisko w ruinach straznicy zniw tuż przed bagnami, tam gdzie pusty rycerz mówi nam o jego skarbie zakopanym w bagnach. Tuż za ogniskiem jest anioł (drugi na bagnach), gdzie znajdę te cholerstwo podtrzymujace życia pierwszego aniola? Tego drugiego znalazłem ale pierwszego nie mogę ogarnąć.

Jeden jest jak idziesz po tym drzewie do góry,a to drugiego trzeba zejść. Tam jak masz przepaść to też po takim drzewie schodzi się na dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jednego aniola ubilem i trafilem na pokoj gdzie caly czas spawnuja sie dregi niestety nie mialem czasu by obadac jak to powstrzymac :38_worried: any ideas?

 

 

 

 

Edit: Wszystko juz ogarniete w Earthen Peak Demon Prince poszedl do piachu czas na Ringed City :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten smoczek Midir to masakra... Jestem na NG+4 i jeszcze z takim przexiwnikiem nie miałem do czynienia. 

Poszukuję dwóch twardzieli do coopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JaW napisał:

Ten smoczek Midir to masakra... Jestem na NG+4 i jeszcze z takim przexiwnikiem nie miałem do czynienia. 

Poszukuję dwóch twardzieli do coopa :)

Taaa ja mu jeszcze nie dobiłem do połowy HP. To jakieś przegięcie. Macie jakieś pomysłu jaki żywioł czy cokolwiek zadaje wyższy dmg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za szajs ten anioły? Przeginka na maxa. Jak ubić te dziadostwo?

Edit: Dobra mniejsza z nimi. Pierwszy boss za mną i człowiek przypomniał sobie co to telepaczka rąk w grze. Bo bossy z pierwsego dodatku to śmiech na sali. Ile ogólnie bossów jest w tym drugim dodatku?

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier..lę From. Kto wymyślił Paired Greatswords? Każdy je..ny inavder w walce ze Spear of the Church używa tej OP jak cholera broni. Już 10 razy próbowałem. 

 

Edit:

Powiem tak. Takiej loterii jak ta walka, w DkS jeszcze nie było. Zdarzało mi się trafiać na ekstremalnie trudnych przeciwników. Z tego co wyczytałem, wszyscy przyzywani są po Midirze, więc wiedzą co robią. Noobów z Paired GS nie liczę, bo wystarczy chwila nieuwagi, noż w plecy od NPC i jednym combem zamiatają Tobą podłogę. Ciekawa koncepcja, ale radzę robić to za pierwszym razem offline. Obecnie pomagam innym, bo wiem, że może być to frustrujące doświadczenie. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.03.2017 o 13:31, Grabeq napisał:

Nie ma moim zdaniem co się jarać poziomem trudności. Jest sztuczny w ..uj. Najlepszym przykładem są Anioły. Nie ma to jak pobiegać po drzewach pod ostrzałem z nieba. To jest bardziej irytujące niż satysfakcjonujące. I za nim wielka elita DkS zacznie mi wytykać, że jestem casualem, to najpierw napiszę, że w Soulsach mam przegrane setki godzin. Moim zdaniem z części na część, w co raz większym stopniu wyzwanie zastępowane jest orką na ugorze, trzeba więcej cierpliwości, niż umiejętności. Nie piszę tu o bossach i PvP, tylko całej reszcie PvE.

 

Edit:

Człowiek myśli, że większego idiotyzmu niż Angels skośnoocy z From nie stworzą. Błąd. Łucznicy z Ringed City to największy debilizm tej serii. Większy niż ich koledzy z Anor Londo. Jeszcze się caster respawnuje. No komedia. To są Soulsy czy jakaś platformówka 3D?

Muszę się zgodzić, bo jak aniołów dało się łatwo ominąć po kilkukrotnej próbie. Tak ci łucznicy to już faktycznie przeginka po całości. Ja wiem, że pożegnanie z serią i w ogóle, ale sztuczne podwyższanie poziomu trudności? No proszę.. Pomęczę się jeszcze z nimi chwilę, ale jak nie przebiegnę to dosyć chyba, bo i tak już czuję się zmęczony tą serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę się zgodzić, bo jak aniołów dało się łatwo ominąć po kilkukrotnej próbie. Tak ci łucznicy to już faktycznie przeginka po całości. Ja wiem, że pożegnanie z serią i w ogóle, ale sztuczne podwyższanie poziomu trudności? No proszę.. Pomęczę się jeszcze z nimi chwilę, ale jak nie przebiegnę to dosyć chyba, bo i tak już czuję się zmęczony tą serią.

Lucznikow trzeba obejsc przy drugim rzedzie nagrobkow ustawionych z 3 stron po prawej stronie skocz na leb na szyje :)

 

Tez troche sie z tym nawkurwialem ale po drugim podejsciu pod schody przed olbrzymem kiedy to padlem jak mucha od spawnujacej sie glowy chyba smoka i wpizdu plomieni zaczalem szukac alternatywnej drogi podejscia do niego.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, vasyndrom napisał:

Lucznikow trzeba obejsc przy drugim rzedzie nagrobkow ustawionych z 3 stron po prawej stronie skocz na leb na szyje :)

 

Tez troche sie z tym nawkurwialem ale po drugim podejsciu pod schody przed olbrzymem kiedy to padlem jak mucha od spawnujacej sie glowy chyba smoka i wpizdu plomieni zaczalem szukac alternatywnej drogi podejscia do niego.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Dzięki, że też człowiek sam nie pomyślał;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa :) czasem najprostsze rozwiazanie jest trudne do dostrzezenia :1_grinning:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudne. To jest po prostu głupie. Tak samo smok wiszący przed mostem prowadzącym do katedry. Myślałem, że tylko ja jestem takim lamusem i musiałem kilka razy walczyć z gadem...i kamerą. Na YT widziałem jednak, że sporo ludzi się tu zacięło. Oczywiście po pewnym czasie da się wypracować strategię, ale to uciążliwy proces prób i błędów.

 

Klimat DLC jest genialny. Niektórzy przeciwnicy naprawdę świetnie zaprojektowani i wymagający...ale albo ja się starzeję albo ta seria staje się męcząca. Na Midira się nawet nie nastawiam, jeśli jest trudniejszy niż Friede i Nameless razem wzięci, to lepiej sobie odpuścić, niż frustrować się godzinami. Raz zostałem przyzwany w katedrze i host nas wyciągnął na Midira...no ja cię przepraszam, ile ta jaszczurka ma hp? W ogóle niezły koksiarz. Dziękuję, postoję. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz im wiecej phantomow sie przyzwie tym wiecej hp tez ma boss nie wiem o ile % sie zwieksza ta liczba przy kazdym przyzwanym ale pewnie na fextralife sie cos znajdzie.

 

Do tego jesze dochodzi dodatkowe hp za kazde ng+ wiekszy res i dmg mobkow/bossow.

 

Nawet nie chce myslec ile na NG+3 bedzie to cholerstwo mialo zycia. Wiem wiem sa wymiatacze ktorzy na SL1 i NG+ 9+ jada kazdego z palcem w 4literach niestety ja sie do nich nie zaliczam :1_grinning:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie niecałe 8 godzin na dwa dodatki, lizanie wszystkich ścian i tylko Midir na kiedy indziej sobie zostawiłem. Pada nie rozwaliłem jak w przypadku The Old Hunters także nie była aż tak strasznie. Chociaż w The RC poziom trudności wyższy od prostej podstawki i pierwszego dodatku. Dobrze, że już koniec, bo mimo swojej świetności, to już po prostu czuje się znużenie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finito. Fajny klimat, ale dobrze, że to już koniec. Cieszę się, że From nie będzie ciągnął tej genialnej serii na siłę. Ostatni boss napsuł mi krwi...jednak się starzeję. Teraz chwila przerwy od hardcorowych gier i czas na Bloodborne. Trzeba w to wreszcie zagrać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Cos ominelem .... przy ognisku  w Ringed City Inner Wall sa zamkniete drzwi po lewej i za cholere nie moge dojsc jak je otworzyc?:1_grinning: Juz jestem przy kolejnym ognisku a mianowicie Ringed City Streets ale te drzwi nie daja mi spokoju :1_grinning:


I sie juz ogarnalem z tymi drzwami troche w goracej wodzie kapany bylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ringed City - dodatek w sumie swietny, sporo nowego wnosi do gry. Nowe bronie, zbroje, nowe pierścienie itp, ktore naprawdę są dobre i chce się ich używać. 

Szkoda, że to koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok w dodatku jest bardziej podatny na zakrzywioną broń jak miecz z covenantu Wilka czy Murakumo czy jakoś tak...zakrzywione miecze i ogień. Nieco łatwiej, ale i tak go nie zabiłem...jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×