Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Midir fajny gość szkoda, że Bossowie w podstawce nie trzymają jego poziomu pod względem trudności :1_grinning:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Całe szczęście, że nie trzymają. Bo całe wyzwanie opiera się na tym, że ma 3 tony HP. Przy jego zasięgu i mocy, to bardziej męczący maraton niż walka dająca fun. W dodatku jest trudniejszy w coopie, niż solo. Gdyby większość bossów była tak zaprojektowana, grałaby w tę grę garstka hardcorowców i From by zbankrutował. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny boss którego odpuściłem solo i w co-opie. W ogóle go odpuściłem. Nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami. Nawet oglądając jak kolesie grają na YouTubie to w moim przypadku są całkiem inne schematy i zachowania. Nie umiem tych ataków unikać. Szczególnie zianie ogniem. Według mnie projekt totalnie spieprzony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Da się go pokonać i tyle. Brak skilla pany :)

 

A katana z jego duszy warta zachodu, także wytrzeć łzy i do dzieła.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się da. Pytanie tylko, czy się chce. Ja świadomie odpuściłem, bo nie jara mnie PvP w DkS3. nie gram NG+, więc po kija mi broń z duszy opcjonalnego bossa. A graczem jestem przeciętnym, więc długo bym się męczył. Znam lepsze sposoby na spędzenie tych kilku godzin, niż frustrowanie się z padem w ręku. Uwielbiam te posty pod tytułem "Git gud". To tylko gierka ;) Wyśmienita, ale cały czas gierka.

 

Polecam tekst:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-10-29-is-being-bad-at-games-really-so-terrible

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukończyłem drugie dlc i muszę powiedzieć, że najlepsze rozszerzenie w historii serii souls. Długie, piekielnie klimatyczne, pełne smaczków i wyzwań. Jedynie Midira zostawiłem na lepszy dzień. Aczkolwiek boss kozak, mimo a może nawet dzięki wyśrubowanej trudności podczas walki zapadnie w pamięć na długo razem z bliźniakami z anor londo, nameless kingiem i ludwikiem z bb.

 

Pokonałem ostatniego bossa w ringed city, dostałem mroczną krew i mam zrobić coś jeszcze? Jakiś dialog, może cut-scenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź siostrzenicę wujka Gaela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz odwiedziłem, kolejny smaczek jednak spodziewałem się jakiegoś p****olnięcia na zakończenie serii :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Opłaca się kupować "Ashes of Ariandel"? Soulsy to jedna z moich ulubionych serii, ale doceniam tylko dobre gry od From, z dodatków posiadam tylko Artorias of the Abyss i The Old Hunters. Te dwa dodatki trzymają bardzo wysoki poziom zapewniając grę nawet na kilkanaście godzin. Z tego co wiem, to Ashes ma tylko dwóch bossów i zazwyczaj ludzie spędzają w tym parę godzin. The Ringed City kupię na pewno, bo według stronki howlongtobeat.com przejście dodatku zajmuje średnio mniej więcej tyle samo co przejście dodatku do Bloodborne. Tylko nad Ashes się zastanawiam. Zaznaczę tylko, że nie jestem fanbojem tej serii, który musi zagrać we wszystko co ma w nazwie "Souls".

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dodatki do ds3 są tak jakby fabularnie połączone, więc granie w drugi dodatek bez ogrania pierwszego wydaje się średniawym pomysłem. Imo lokacja z pierwszego dodatku ładniej wykonana i Frieda moim ulubionym bossem z trzeciej części. Ja bym brał oba.

Btw Nie ograłeś żadnego dodatku do dwójki?? Nie miałeś przyjemności walczyć z Fuma Knightem?? Oj wstydź się wstydź :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@owerfull nie grałeś w dodatki do dwójki? Bardzo udane dlc. Ciekawe lokacje i bossowie, system skrótów jak w jedynce tylko  poziom trudności sporo wyższy niż w podstawce. Jak nie grałeś to polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jeden dodatek do dwójki (nie pamiętam który) poprzez kooperację z człowiekiem, który miał ten dodatek. Nie bardzo mi się podobało i nie kupiłem. Ogólnie bardzo lubię Dark Souls II, ale dla mnie to najsłabsza część, głównie ze względu na dziwne uczucie przy uderzaniu przeciwników i zaprojektowanie lokacji i bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka miala najlepszy multiplayer, content i DLC, tylko zrypali grafe za malo mrocznie jak w diabolo numer czy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedl czas na DkS3. Troche minęło od premiery, edycja GOTY zagościła u mnie i wrocilem do swiata From Software. Dzizas jakie te gry sa dobre :banderas:

Znowu nie moge sie oderwać i do pracy chodzę niewyspany. Sporo nawiązań do jedynki co bardzo sobie chwale bo fabuła w jedynce byla wg mnie mistrzowska. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej :kwach: Jest coraz lepiej. Lokacja Cathedral of the Deep :banderas:Mistrzostwo, kilka poziomów i tylko dwa ogniska, wszędzie można odblokować skróty. Po długim eksplorowaniu planszy nagle okazuje się, że otwieramy przejście do samego początku. Zupełnie jak w jedynce.  Gra trochę bardziej dynamiczna, widać ewolucje względem DkS2. Najbardziej uciążliwi przeciwnicy to póki co wszelkiej maści fire demony. Z Old Demon Kingiem na czele.

Chociaż w walce z tym ostatnim początkowo używałem Lothric sworda z fire infuse, stąd śladowy dmg :smart:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i tak masakrujaca wiele produkcji i szitmasterow co teraz wychodza na PS4. Szkoda, ze nie ma wiecej rozwiazan z 2 czesci i covenantow z 1 tak gra by byla jeszcze lepsza. Pownni stworzyc patcha gdzie mozna invajdowac graczy ktorzy przeszli juz dana lokacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Frost Prime napisał:

Mi to się marzy by zremasterowali Demons i Dark Souls. Kupuje od razu. Genialne gry.

 Też mi się marzą takie remastery :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy seasno pass dark souls 3 zadziała również na innym koncie, które jest aktywowane na konsoli jako podstawowe czy tylko na tym, na którym dokonano zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jerezuello napisał:

Czy seasno pass dark souls 3 zadziała również na innym koncie, które jest aktywowane na konsoli jako podstawowe czy tylko na tym, na którym dokonano zakupu?

 

 

Nie wiem, ale jeżeli zastanawiasz się czy kupić season pass to olej to i kup wersję GOTY z dodatkami na płycie.

Ja tak zrobiłem :smart:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie tu nie bylo. Powoli brnalem sobie do przodu, az dotarlem do Profaned Capital i Yhorm'a the Gianta. Zacialem sie na nim, cholernikowi strasznie ciezko zbic HP. Kilka razy pomagalem innym wlasnie z nim i zauwazylem, ze ludzie prawie zawsze uzywali miecza, ktory strzelal czyms w stylu fali uderzeniowej - zabiarajac przy tym sporo HP.

 

Pewnie to analogicznie jak w DkS2 boss, ktorego mozna zabic walac go przez godzine, lub potrzebny jest jakis item/bron, ktora ulatwia ta walke. 

 

Podpowiedzcie jakos delikatnie - bo nie mam pomyslu jak podejsc do walki z nim i szczerze mowiac jestem w kropce. Im mniej spojlerowo bedzie tym lepiej.

 

Z gowy wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Frost Prime napisał:

Obok tronu na którym siedzi Yhorm leży ten miecz. Podobna sytuacja jak z bossem w Demon's Souls. Tam trzeba chwilę ładować ten miecz i wtedy uderzyć.

 

Dzieki. Musze sprawdzic, czy go przypadkiem nie zebralem wczesniej. Mialem krotka przerwe, chyba ze dwa miasiace - Wiedzmin i takie tam ;). Trzeba wreszcie zabrac sie za skonczenie trojeczki.

 

 

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przed Tobą jeszcze dwa fajne dlc, z czego jedno zajebiste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×