Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Tak, a co?

Nie masz czasami problemu ze sterowaniem? U mnie jest wszystko na odwrót, zamiast w lewo idę w prawo, zamiast do przodu to do tylu itp. Próbowałem zmieniać opcje ale ciągle to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ściągnałem DLC da się już grać czy trzeba do 00.00 czekać ?

 

Dobra trzeba czekać jeszcze niecałe 4 godziny :1_grinning:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ściągnałem DLC da się już grać czy trzeba do 00.00 czekać ?

 

Dobra trzeba czekać jeszcze niecałe 4 godziny :1_grinning:

No i jak?

I ogólnie wiadomo gdzie co i jak się dostać do dlc?

Edit: Dobra już wiem, za 40 minut będę w Katedrze Głębin 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne. Kupował ktoś sam dodatek na innym koncie a gra na swoim głównym no i czy ten myk działa?  Pytam bo po przejściu oddał bym szwagrowi konto z dodatkiem by też mógł sobie ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze oceny Ashes of Ariandel:


CGMagazine 90
GameSpew 80/100
FextraLife 80/100
IGN 78
Destructoid - 70 / 100
Hardcore Gamer - 70 / 100
RPGSite 70/100
PC INVASION 70/100
iDigitalTimes 3/5

 

 

Jakby co to uprzedzam, że w trailerze jest w zasadzie zawarty cały dodatek, łącznie z bossami 

 

 

Ech, czemu to takie małe i krótkie? :whyyy: Oby drugi dodatek był petardą i godnie zakończył serię.... Trzymam kciuki za Londor. Musi być, prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Frost Prime napisał:

Pany mam problem - wydaje mi się, że wszystko zwiedziłem, a to przejście dalej mi się nie otwiera...co trzeba zrobić? Mam na myśli DLC.

Nie zwiedziłeś :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wili23 napisał:

Nie zwiedziłeś :24_stuck_out_tongue:

Już znalazłem i powiem tak - kpina ten boss. Przekoszony totalnie. Mam 80 lvl i jakiś dmg tam zadaje, ale to jest żart. Tak przekokszonej postaci nie widziałem...w dodatku te fazy to sztuczne podbicie trudności. Jestem zniesmaczony bo gram postacią pod str/dex i zanim zadam cios to ta szmata już odskakuje.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frost Prime napisał:

Już znalazłem i powiem tak - kpina ten boss. Przekoszony totalnie. Mam 80 lvl i jakiś dmg tam zadaje, ale to jest żart. Tak przekokszonej postaci nie widziałem...w dodatku te fazy to sztuczne podbicie trudności. Jestem zniesmaczony.

Ja mam 145 lvl i wcale nie zamierzam grac na ng+ :1_grinning: btw wilki sa najlepsze :1_grinning:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...łyknąłem ten dodatek w 2-2,5h. Coś mi tu nie pykło. Nie ma jakiegoś rozwinięcia i zakończenia. Albo brakło tu czasu bo terminy goniły albo nie wiem co. Trochę się zdziwiłem gdy pierwszy boss jakiego napotkałem to ten ostatni, a opcjonalnego znalazłem przypadkiem. 

Początek super, fajna miejscówka i zwiedzanie krainy szło całkiem fajnie i grało się nieźle aż tu nagle plaskacz w ryj - koniec. WTF? Słabe dlc ogólnie. Do The Old Hunters nie ma co porównywać. Nawet dużo gorsze od każdego dlc z drugiej części. Zawiedziony jestem. Jak ktoś ma grę, a zastanawia się czy kupić to powiem - NIE nie warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując to DLC do Dark Souls I i trzech w DS II to jakaś kpina. 2 Bossowie, 1 dodatkowy ring :O WTF , trochę nowych bronii, 4 nowe czary i arena do PvP i grania na 2,3h. Niby naprawili trochę rzeczy, ale strasznie poszli na łatwiznę pierwszy raz jestem zniesmaczony. Tak naprawdę dostaliśmy jedną śnieżną lokacje, na pewno FS nie zachęci do powrotu ludzi którzy już nie grają w DS III. Mogli dodać jakiś nowy fajny covenant trochę ringów jak w DS II i zrobić jeszcze jakaś lokacje i byłoby git. Najbardziej boli, że nie ma jakiś konkretnych czarów bo to mogło by uratować trochę PvP, nawet Hexów nie ma :38_worried:

Tak dostaliśmy jakiś ochłap a następne DLC w marcu, ludzie przestaną grać już całkowicie, chyba, że coś jeszcze wyjdzie, chociaż w to wątpie. Jak wyżej Frost Prime napisał nie warto kupować. Ja jako wielki fan serii bardzo się zawiodłem, obczaję nowe bronie jutro i zobaczę czy warto grać jeszcze PvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już teraz nie wiem co zrobić :38_worried: Miałem grubą nadzieję na jakąś znaczącą poprawę losu pyro/maga w PvP, bo mimo że mam SL220 te moje potyczki są śmiechu warte. Mogę się ognistą rękawicą co najwyżej podetrzeć gdy byle koleś z szabelką się wokół mnie roluje i śmieje w twarz bo nie jestem w stanie go trafić. W takim razie zagłębiam się w Divinity, które wziąłem na przeczekanie do dlc...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ostatni bastion zaczynał padać i nawet FS zaczyna odwalać fuszerkę? Mam nadzieję, że jest to związane tylko i wyłącznie z chwilową zniżką formy i ewentualnie pracami nad Bloodborne 2 ekskluzywnie na Xboxa :banderas: (jak wyjdzie B2, to będzie jedyny powód, dla które chociaż przez sekundę pożałuję sprzedaży PS4)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerzy Urban napisał:

Czyżby ostatni bastion zaczynał padać i nawet FS zaczyna odwalać fuszerkę? Mam nadzieję, że jest to związane tylko i wyłącznie z chwilową zniżką formy i ewentualnie pracami nad Bloodborne 2 ekskluzywnie na Xboxa :banderas: (jak wyjdzie B2, to będzie jedyny powód, dla które chociaż przez sekundę pożałuję sprzedaży PS4)

Obym po jakimś czasie mógł wkleić tego posta by Patricko nadał Ci rangę "wróżbita Maciej". Oby ten post był proroczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na one ten dodatek można już było ściągnąć na 2 miesiące przed premiera.  :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubilem championa i jego jamnika, problem w tym ze to jedyny boss z jakim walczyłem a nie wiem teraz gdzie iść. Jakaś laska co chwile mowi mi, że chce zobaczyc płomień, oj korci mnie żeby pojechać jej z pyro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, donsarcasm napisał:

 

Ubilem championa i jego jamnika, problem w tym ze to jedyny boss z jakim walczyłem a nie wiem teraz gdzie iść. Jakaś laska co chwile mowi mi, że chce zobaczyc płomień, oj korci mnie żeby pojechać jej z pyro...

 

Jesteś bardzo blisko. Pamietasz Painted World Of Ariamis? Tam też trzeba było "na dole" coś zrobić by coś się stało. Obczaj miejscówkę z tymi muchami czy co to tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak wygląda poziom trudności DS III w stosunku do Bloodborne'a , uwzględniając to że nie mam plusa czyli grę będę przechodził sam.  Czy są tutaj tendencje świata tak jak w demon souls?  Czy grę  przechodzi się normalnie czy też tak jak w demonie można offline lub online ? Z góry dzięki za pomoc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, eaglecode napisał:

Pany, jak wygląda poziom trudności DS III w stosunku do Bloodborne'a , uwzględniając to że nie mam plusa czyli grę będę przechodził sam.  Czy są tutaj tendencje świata tak jak w demon souls?  Czy grę  przechodzi się normalnie czy też tak jak w demonie można offline lub online ? Z góry dzięki za pomoc

 

Jak dla mnie poziom trudności jest niski...łatwa jest ta gra ogólnie. W kość to dali mi 2 bossów w podstawce i 1 w dlc. Nie ma tendencji więc przechodzisz jak chcesz. Online/offline nie ma wpływu na świat gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po ograniu Bloodborne zasiadlem do DS3 ( moje pierwsze soulsy ) to poziom trudnosci moim zdaniem byl trudniejszy od BB. Inna mechanika rozgrywki. Trzeba troche pograc i sie czlowiek przyzwyczaja. W pojedynke offline oczywiscie mozna grac, ale brak wtedy podpowiedzi innych graczy i elementu zaskoczenia w postaci inwazji innych graczy. Tak czy siak graj bo gra rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia faza siostrzyczki Friede przechuj... robie juz chyba z 20 podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, donsarcasm napisał:

 

Trzecia faza siostrzyczki Friede przechuj... robie juz chyba z 20 podejście

 

Ja załatwiłem szmatę tak, że udało mi się ją zaciągnąć do kąta i tam ją wykończyłem z phantomem. Samemu z czystym fizycznym buildem to dla mnie póki co niemożliwe do zrobienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×