Skocz do zawartości
vann

Tales of Berseria

Rekomendowane odpowiedzi

Gra niedawno wyszła więc cena jest wysoka. Na allegro najtaniej jest za 180 chyba. W PSStore kosztuje zaś coś około 150. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jap. okładka:

matome_09_cs1w1_359x.jpg

Premiera w sierpniu w japonii.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie spieprzyli tylko charakterów postaci, bo ekipa wygląda o wiele lepiej niż banda z Zestiri plus jak nie dadzą piosenki w intro to się wqrwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było wcześniej tylko napisy przetłumaczone na zrozumiały język.

No i druga reklama w całości z napisami.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eizen jest, więc będzie fajne nawiązane do Zestirii, bo historie Edny i jej brata trochę po macoszemu potraktowali, a była dosyć ciekawa.

Wreszcie( jedna część minęła :24_stuck_out_tongue: ) można biegać postacią jaką się wybrało w Zestirii to wqrwiało że tylko głównym można było latać.

Dzięki Bogu to ostatnia część na ps3, może w kolejnej zmienią silnik, bo ta gra wygląda po prostu słabo, ale i tak napaliłem się na ten tytuł jak szczerbaty na suchary.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje albo podciągnęli trochę grafikę. Woda na trailerze wygląda jakoś lepiej. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra wygląda jak Xillia, po Uncharted 4 zrobiłem się wybredny co do grafiki, wiem wiem różne rodzaje gier, ale cholera da się na ps4 zrobić coś co urywa dupę przy szyi.

Co do wody, ja chcę wreszcie popływać, a nie wejść po kostki i tyle. Niby twórcy poszli do przodu względem grafiki, ale cholera gdzie są małe szczegóły co tak cieszą. Człowiek się cieszy jak dadzą wizualizację broni ( te w Talesach od zawsze praktycznie były i stały na wysokim poziomie ), ale zmiana zbroi itp to już za wiele, tak samo sterylne puste pomieszczenia, przecież można tam upchać tyle różnorodnych rzeczy.

Powinni zrezygnować z wolnej kamery i zrobić to po staremu, a sądzę że efekt byłby o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co o tym myśleć - wygląda ładnie ale chyba się wypaliłem na ten "typ" Tales'ów. Prawdę mówiąc myślę żeby przerobić moją starą PS3 i ograć sobie jeszcze raz japońską Vesperie tyle że tym razem z fanowskim tłumaczeniem. Tak samo zagrałbym jeszcze w Tales of the Abyss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż zapowiedzą Vesperię i Rebirth na ps4, moje małe marzonko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta generacja remasterami i remake'ami stoi, ale nie dadzą tego czego człowiek pragnie heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scamco przerosło samych siebie  bo wydali DLC 2 miechy przed grą :24_stuck_out_tongue: .

Edytowane przez kypq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chociaż jakikolwiek jeden jedyny post w którym byś na coś nie narzekał?  Trochę pozytywnego podejścia do życia, zawsze szklanka jest w połowie pusta, ale też zawsze jest w połowie pełna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC( nie chiterskie) - 4700yenów

Gra - 8556yenów

 

Jak widzisz szklanka jest zbytnio przelana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt że gra jeszcze nie poszła do tłoczni a DLC już jest  do kupienia ( w dodatku to jest Pakiet 1). Niema żadnego usprawiedliwienia czemuś takiemu. W samej grze po 2 kostiumy w wielkich bólach dadzą.

 

Jak chcesz się przemądrzać to gry tez nie są obowiązkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaczesz z powodu czegoś co jest powszechne od poprzedniej generacji, a czemu sami gracze są winni.

W żadnym Talesie jakoś nie czuć żeby był wykastrowany z zawartości,  jedynie można im zarzucić że od kilku lat wyglądają identycznie jeśli chodzi o grafę. 

Jakby mnie gry nie interesowały to bym tu nie wchodził,  ale myślałem ze to oczywiste. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Płaczesz z powodu czegoś co jest powszechne od poprzedniej generacji, a czemu sami gracze są winni.

W żadnym Talesie jakoś nie czuć żeby był wykastrowany z zawartości,  jedynie można im zarzucić że od kilku lat wyglądają identycznie jeśli chodzi o grafę. 

Powszechne  to trzeba akceptować? Gracze nie są niczemu winni.

Z tym powszechnym czymś to też się zagalopowałeś -  to nie jest preorder czy tylko zapowiedź na DLC - to są DLC już gotowe  do zainstalowania. Możesz wskazać inny taki powszechny przypadek?

Nie ma wykastrowanej zawartości? - chwila zastanowienia: Xillia, Xillia2 i ich "wspaniały" post game, o dodatkowym dungeonie nie ma co wspominać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×