Skocz do zawartości
vann

Tales of Berseria

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie są?  Skoro to kupują to producenci idą za ciosem i produkują tego syfu coraz więcej.  Psx i ps2 nie cierpiały na tą "chorobę" za to od 3 zaczął się syf, bo z ps store'a zaczęli upłynniać to gówno, a gracze to kupują masowo. Jeśli by tego nie robili to wątpię żeby tego typu rzeczy miały nadal rację bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Velvet pojawia się w openingu anime Zestirii:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Naprawdę kocham tą serię, ale po ograniu dwóch demek tylko jedno ciśnie się na usta, qrwa ludzie zmieńcie wreszcie silnik, bo to już robi się śmieszne.

 

 Ta gra wygląda kiepsko naprawdę kiepsko, skitsy(rozumiem co 10 słowo , ale wyglądają fajnie :24_stuck_out_tongue: ) i walka są świetne, walka na bank lepsza od tej z Zestirii, ale to jest ciągle poziom Xilli 1. 

 

 Lokacja z plażą wygląda na wycięta centralnie z Xilli, podczas walki fajny patent to zadawanie ciosów na które przeciwnik jest słaby, gdy się zada odpowiednią ilość następuje penetracja pancerza w resztę krzaczorów się nie zagłębiałem, lekko wyczesałem 134hit combo więc banan na ryju gwarantowany.

 

 Podczas zwiedzania lokacji można użyć deskolotki (inaczej tego nazwać nie można) do szybszego przemieszczania się i przeskakiwania przez rozpadlinki, głupio to wygląda lepszy byłby sprint jak w Star Oceanie, ale może to jakoś sensownie wyjaśnią podczas gry.

 

 Po za tym to Tales jakiego wszyscy znamy od początków ps3 tylko tyle i aż tyle że tak napiszę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to już taka miernota, ze szkoda gadać. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam tą serię do czasu jak wejdą generację wyżej, kupiłem SO5 i jestem b. zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famitsu:

 

Tales of Berseria (PS4) – 9/9/8/9 [35/40]

 

Nieźle, tylko że Zestiria dostała 36, a Xiliia 39.

 

 

 

Velvet > Sorey. Po dostępnych materiałach.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądać na własną odpowiedzialność. Po czymś takim chce mi się w to cholernie zagrać.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to chyba będzie jeden z niewielu Talesów którego nie wezmę w pre orderze, po ograniu demka ta gra nie spowodowała "motylków w brzuszku".

 

Chyba hype na FFXV robi swoje, ale mogę się mylić i polecę z wywieszonym jęzorem po grę jak będzie miała premierę, bo w końcu "stara miłość nie rdzewieje" :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o oczy, że premiera może być w marcu, a w lutym jest wysyp gier, więc i u mnie preorder nie jest pewny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się, mimo że seria zatrzymała się w epoce ps3 to nic nie straciła ze swojego "żółtego" uroku, chwała Bamco że nie idzie w zachodnie standardy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupi się jak spadnie z ceny chociaż z tym to będzie trzeba poczekać bo RPGi długo trzymają swoją cenę :<

graficznie mnie tam pasuje chociaż fakt że za długo się opierdalają i praktycznie każde Talesy to to samo a tutaj jeszcze ten sam silnik od lat... zrobili by jakąś nową serie skoro nie chcą mieszać w talesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś meeega nie chce mi się w to grać... 

 

Chyba za dużo talesow od czasów zajebistego graces f na jedno kopyto powstało... Ehhh szkoda ze seria staje się takim wschodnim codem...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenzurowany badziew, niech bamco spada na drzewo. Może kiedyś cebula day 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś znajdziecie w dobrej cenie edycję kolekcjonerską to poproszę o jakiś cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pojawiło się demo w zrozumiałym języku z 450mb chyba zajmuje i jest takie samo jak wersja na Japonię, graficznie wypada to biednie do FFXV, ale walki od razu urywają łeb przy samej dupie tytułowi od kwadratowych plus nieśmiertelne skitsy samo miodzio.

 Chyba będzie to pierwszy Tales w którego zagram mając wybór z angielskim dubbingiem, bo strasznie mi jakoś podeszły głosy postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie na neogafie są bardzo pozytywne. Ponoć to najlepsza część od czasów Vesperii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w żadną grę z serii nie grałem, ale gameplay'owo wygląda jak nowy final a stylowo wygląda jak stare finale, także demko sobie sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 

 

Oglądam sobie tak te wszystkie filmiki z Finala i z Talesów, zaciekawiły mnie te gry. Teraz moje pytanko, są jakieś jRPG lub gry typu Gravity rush, Nier  wydane z językiem polskim, lub jakiś fajny tytuł który nie wymaga zbyt wielkiej znajomości języka a z którym będę dobrze się bawił ? :) 

 

Sorry za offtop ale nie wiedziałem w którym temacie zadać pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×