Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

vann

Tales of Berseria

112 postów w tym temacie
9 minut temu, mesutOzim napisał:

Witam Panowie, 

Oglądam sobie tak te wszystkie filmiki z Finala i z Talesów, zaciekawiły mnie te gry. Teraz moje pytanko, są jakieś jRPG lub gry typu Gravity rush, Nier  wydane z językiem polskim, lub jakiś fajny tytuł który nie wymaga zbyt wielkiej znajomości języka a z którym będę dobrze się bawił ? :) 

Sorry za offtop ale nie wiedziałem w którym temacie zadać pytanie :)

Musieliby się eksperci wypowiedzieć, ale jestem prawie pewien, że nie ma jrpga z oficjalnym językiem polskim w zestawie, a na pewno nie na konsole.

O ile dobrze kojarzę, na pc są dostępne fanowskie tłumaczenia niektórych finali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xarv demko jest na storze od wczoraj dostępne i byś się wstydził że nie jesteś zaznajomiony z serią :24_stuck_out_tongue:

Mesu na konsole nic nie znajdziesz z jRPG'ów w naszym języku, ale w Talesach czy Finalach język nie jest za bardzo zagmatwany więc raczej się pokapujesz o co biega.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Strife napisał:

Xarv demko jest na storze od wczoraj dostępne i byś się wstydził że nie jesteś zaznajomiony z serią :24_stuck_out_tongue:

Mesu na konsole nic nie znajdziesz z jRPG'ów w naszym języku, ale w Talesach czy Finalach język nie jest za bardzo zagmatwany więc raczej się pokapujesz o co biega.

Jeszcze przed chwilą się nie wstydziłem, ale teraz mi głupio przez Ciebie :24_stuck_out_tongue:

Co do języka w finalach, to zawsze miałem wrażenie, że ktoś kto tłumaczył z krzaczków na normalny język (obstawiam, że to działało w tą stronę) kombinował jak mógł, żeby proste rzeczy tłumaczyć w najbardziej skomplikowany sposób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tłumaczenia jRPG'ów są ogólnie zrobione nieudolnie, czy to się tyczy finali czy innych serii, gry cholernie sporo tracą ze swojego ojczystego języka. 

Mój kumpel zna Japoński i gadał że niekiedy jest to śmiech na sali z tłumaczeniami niektórych zwrotów czy nawet całych dialogów, ale wyboru nie mamy.

Co do serii Tales to polecam ograć jak ktoś lubi konkretne i porządne przedstawienie relacji między bohaterami i ogólnie nakreślenie charakterów bohaterów, bo żadna inna seria tak dobrze tego nie oddaje jak ta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tym razem nie biorę na premierę,  niestety ważniejsze wydatki mnie sponiewierają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam miejsca żeby pobrać demo :38_worried: No ale też nie kupię na premierę ponieważ będą inne wydatki...no chyba, że na PC będzie taniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godzin temu, TRaCeGuitar napisał:

Nie mam miejsca żeby pobrać demo :38_worried: No ale też nie kupię na premierę ponieważ będą inne wydatki...no chyba, że na PC będzie taniej.

Na PC będzie ch....y port. Podchodziłbym ostrożnie. A na pewno poczytał opinie o działaniu przed zakupem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tales of Zestiria działało dobrze, więc nie powinno być żadnych problemów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie Tales Of Zestiria działało najlepiej na PC z tego co pamiętam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko że Zestiria była jedną z najgorszych części i to tak samo jeśli chodzi o fabułę, postacie i walkę niestety.

Po demku Berseria zapowiada się przynajmniej w dwóch aspektach na lepszą czyli postacie i starcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.