Skocz do zawartości
Laptok

Szosa, Cross, MTB, a może FULL Enduro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatecznie zdecydowałem się na łańcuch Axa Cherto Compact, znalazłem za 120 złotych (+10 zł wysyłka). Wg. specyfikacji waga niecałe 2 kg i chyba 95 cm długości. Ponoć wytrzymały, ale tak to sprzedawcy mówią nawet o linkach za 30 złotych. ;) Jak przyjdzie to postaram się napisać jakie sprawia wrażenie, chociaż mam nadzieję, że ostatecznego testu wytrzymałości na zabiegi złodzieja nie będzie przechodził. Póki co teściowa pożyczyła mi swojego ulocka Onguard, wrażenie sprawia solidne, ale to jest tak niewygodne, że aż się w głowie nie mieści. Mocno myślałem też o tym składanym wynalazku, któy polecał Mataman, no ale ostatecznie zwyciężył łańcuch, także ze względu na to, że trafiłem w przyzwoitej cenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze solidne zapięcie do tego łańcucha i będzie 3kg. ;)

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez zapięcie do łańcucha? Tak czy inaczej przy moich 90 te dodatkowe 3kg są do przeżycia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kłódka.

 

Czy kupiłeś, jakiś z zamkiem?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba sobie zapewniłem długa przerwę od roweru ... 40km/h i najpierw nieoczekowana otwarta studzienka a omijając ją pech chciał ze po drodze była spora dziura ... efekt taki jestem pobijany w każdym możliwym miejscu a prawe kolano wygląda jak burak ...:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zabezpieczenie to używam łańcucha Abus od kilku lat - https://www.rowerystylowe.pl/p-2800/lancuch-abus-ionus-8800-95cm

Owijam go wkoło rurki od siodła na ciasno, nie przeszkadza, nie niszczy lakieru, bardzo wygodny w użytkowaniu, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×