Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Gra podobno ma się ukazać wcześniej, niż roku temu.

Haha no niema się co dziwić że ukarze się wcześniej albo inaczej ukarze się wtedy kiedy zawsze bo rok wcześniej postanowili napluć fanom w twarz i mieli niegotowa grę i wydali ją sobie w zimie całe konami. Niech dawają gameplay a nie jakieś śmieszne teasery. Mogli by zaskoczyć i znowu silnik zmienić bo ten co jest od 14 i usprawniony w 15 jest nie do przyjęcia. To po prostu nie jest już  pes tylko inna gra o tej samej nazwie. Pes niebezpiecznie idzie w stronę fify. Musi jak najszybciej zawrócić z tej niegodnej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gra nie wyszla a Ty juz narzekasz. Poczekaj chociaz do 1go dnia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też tak sądzę po początkowej fascynacji 2015, hype szybko opadł i powrót do Fify, nie potrafię tylko ogarnąć tego jak z takiej wspaniałej piłki jaką PES był zrobili taką szmirę bez jak na razie wizji na powrót. Nie do ogarnięcia dla mnie.

 

 Sam trailer jest spoko no ale to trailer.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer git, gra jest słaba ponieważ kopiują marną grę od EA, zamiast usprawniać to co było dobre od serii ISS do PRO EVO 6.

Wiesz upodabniać się chcą żeby choć trochę wiecęj miec z tego tortu do podziału. Ale te głupki chyba do dzis niewiedzą że nie majac licencji nigdy nie sprzedają tego tyle żeby ich zadowolić a po drugie jeśli fani mają wybrać podróbkę fify to po co mają to robić skoro mają oryginalną fifę z reklama taką i licencją taką że konami może już na początku odpuścić. Dlatego powinni iść własną drogą którą zawsze szli. Oszacować sobie mniej więcej ilość fanów budżet na grę pod tą ilość fanów zbudować i dostarczyć grę z dusza starych kopanek. Niestety konami oszalało. Chcą walczyć ze sprzedażą z fifą starająć się upodobnić do niej gdzie nigdy w życiu z nią nie wygrają. Niema na to żadnych szans. Rozumiem gdyby mieli taką samą ilość licencji wtedy można iść na wojnę. A tak pozostaje się tylko z nich pośmiać. JA oczywiście weznę kopankę od konami bo to jedyna gra piłkarska dla mnie. Fifa dla mnie nie istnieje. Ale mamy na rynku 2 średnie(no fifa jest dla mnie katastrofalna) gry co mnie boli.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to? Jeśli tak by wyglądał gameplay to mnie mają

 


https://youtu.be/cNI-I8-7BbI0

Edytowane przez cwir
schowane w spoiler żeby nie mieszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie życzył tylko jednego. 

Żeby tak jak w starych PES brylowała defensywa. I żeby było tak , jak dawniej gdzie taki Stam Nesta Blanc byli praktycznie nie do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to? Jeśli tak by wyglądał gameplay to mnie mają

 

Jakby ten gameplay był obłedny to by wszyscy w tą gre grali, a tak pierwszy raz o niej słysze :biggrin:

 

 

Jeszcze tylko przydałaby się informacja o licencji na pozostałe ligi :)

I to jest ten problem , granie Merseyside Red albo FC London... te licencje to farsa.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ten gameplay był obłedny to by wszyscy w tą gre grali, a tak pierwszy raz o niej słysze :biggrin:

I to jest ten problem , granie Merseyside Red albo FC London... te licencje to farsa.

Edycja na PS4 ligi angielskiej razem ze strojami wykorzystując tutoriale na YouTube zajęło mi 3 kawy z padem w ręku.

 

post-55342-0-62206200-1434033293_thumb.j

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu dostaniemy bannerki, muzyczkę LM i finito. Zero grania online w grupach z ludźmi i tym podobne rzeczy. Już mówiłem jesli ta licencja ma być tak spierr. to niech ją oddają EA. Oni przynajmniej zrobią z niej użytek i przynajmniej jedna grupa graczy bedzie miała z tego pożytek bo w pesie jest żaden. Granie z kompem w lidze mistrzów mało mnie jara w 2015 roku gdzie takie rozgrywki online powinni być na porządku dziennym. Piękne grupy gdzie 2 graczy wychodzi, później drabinka i tym podobne bajery czyli oczywistości ale nie konami każe mi rozgrywać ten turniej z kompem. Niech się dają siana z takim czymś.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dupie licencje i herby chcę dobrej gry nawet jakby nazwiska miały być połamane i  normalnego online to jest standard na dzisiaj. Co to jest Rush Football 2, lol to wygląda jak stary PES ? :biggrin:

no ale jesli mają już tą ligę mistrzów to aż się prosi żeby to wykorzystać. Lud dużo nie chce bo proszenie o zagranie w te rozgrywki online w 2015 brzmią wręcz niepoważnie. To powinien być standard. A co dostajemy. Banery i grajcie sobie z kompem aha i puścimy wam muzyczkę z ligi mistrzów przed meczem. Słabo to mało powiedziane. Do tego mega randomowy myClub Gdzie jeden po miesiącu moze wylosowac samych koksów a drugi może grac i rok i nic z tego niema bo losuje mu samych no nejmów. Porażka. Ale przyznam tez że jeśli dostalibyśmy gameplay zrobiony na diament to dla mnie mogą tam oni latać nawet bez koszulek w ogóle.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe wiadomości a filmików nima :sad:

Hehe to że w pesie zajdą może rzeczywiście rewolucyjne zmiany to info o tym że będą nowi komentatorzy. Jeśli oni takie coś ogłaszają to wiedz że coś się może podziać. Najwazniejsze dla mnie to mowa o zmianie fizyki piłki. Lubię wiedzieć że w najważniejszym aspekcie się kopie żeby go jeszcze bardziej usprawnić. Boję się tylko żeby nie było jak w 14 czy 15 że ta gra będzie jak zdrapka. Wszytko już odkryjemy i wiemy jak grać i czego absolutnie nierobić. Np w 15 wcale już nie rzucam górnej piłki bo w 99 % przejmuje to obrońca albo magicznie jest zagrana "trochę" za mocno i zawsze bramkarz ją ma. Chcieli to ograniczyć to postanowili to całkowicie zjebb... żeby nikt tego zagrania nie używał. Nie tak powinno wyglądać usprawnianie że coś sie specjalnie zepsuje. A tak to bez gameplaya to mogą te swoje głupoty pleść ile wlejzie papier i internet wszystko przyjmie. Jedno trzeba przyznac okładki pesa są niemal zawsze bardzo ładne. Ta nowa z neymarem robi wrażenie. Chyba będzie ale mało zmian bo jak widze jak oni tracą czas na robienie nowych cieszynek to mnie krew zalewa. Do tego tam piszę że ww cieszynkach mamy miec wiekszy wpływ na nie. Nosz kurw... tracić czas na takie głupoty to mi sie aż nóż w kieszeni otwiera. Widać małpują fife jak się da. Tam też ponoć można latać po strzelonej bramce gdzie się chce i robić z siebie debila.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Championa i Beglina uzupełnią dwaj inni komentatorzy... uffff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Fifa 15 jest najlepsza. Super gra. Nie czekam juz na Pesa. Juz odnalazłem prawdziwa piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na tym filmiku ta wersja nie różni się niczym niż PES15 na PS4, ja Fife już dawno olałem niegrywalna, czyli jak co rok w plecy z piłka nożną na konsole ...

Grałeś kiedyś w piłkę na konsoli czy komputerze?

Chyba nie skoro oceniasz grę po tym materiale.

Aby ocenić piłkę nożną należy zagrać w DEMO/full kilka meczy, poznać fizykę, nowy gameplay który w grze jest kluczowy. Ja gram w kopanki od 96 roku i jeszcze nigdy gameplay z YouTube nie pomógł mi stwierdzić czy gra jest dobra czy do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym się zgodzę, że wdarł się byle jakość.i co najgorsze skrypty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie. Fifa 15 jest najlepsza. Super gra. Nie czekam juz na Pesa. Juz odnalazłem prawdziwa piłkę.

 

W koncu gadasz z sensem! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minuta kluczowego meczu Polska -Gruzja.

Strzelam na 3-0. Oby...

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×