Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie te cieszynki to jest zwykle mydlenie oczu, założę się że wyjdzie odgrzewany kotlecik. Na tej minutce gameplyu nie widać nic nowego, KONAMI = EA, chyba w tym roku nie będzie pre-ordera, dobrze bo 200zł to nie byle jaka kasa :D

A jaki jest feeling? Fizyka piłki?

Musisz mieć niesamowity dar, że wszystko to czujesz oglądając filmik na YouTube.

Niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi co ma do zaoferowania nowy PES16 względem PES15 patrząc na te filmiki i gameplay z gry? W ogóle wystawiłem PES15 na alledrogo jakby ktoś chciał kupić to proszę pisać na priva. Wracając do PESA pytam się co ma mnie skusić do zakupu tej gry, czekam na twoją opinie.

No właśnie nie wiem haha.

Gram w piłki od 20 lat i jeszcze nigdy nie udało mi się zgadnąć po gameplayu czy gra jest dobra czy zła!

Baaa aby ocenić nowa kopanke potrzeba zagrać nie jeden czy 2 mecze a 20.

Mogę ci powiedzieć co sądzę p nowym PES czy fFIFA po wydaniu Dema.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie możesz sprzedać TV i konsole, ja tylko radzę nie kierować się emocjami tylko zaczekać na demo i ewentualnie premierę.

Demo nie rozni się wiele od fulla jeśli grasz zwykły exhibition match vs CPU, a ty chyba porównujesz online vs demo vs CPU.

Gameplay w PES jest dobry, oczywiście jest wiele detali do poprawy natomiast nie trzeba tam rewolucji, ale co by nie.zrobili to żadnej poprawki nie poczujesz na miłość Boska w YouTube!

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bajka. Pełna edycja Pesa na PS4 :biggrin:

 

http://www.vgchartz.com/article/259575/ps4-gets-media-player/

 

 

Lons nie jaraj się tak :) bo i tak będziesz pewnie grał chwile w Pesa :D później Ci się pad rozwali i tak będzie wyglądała Twoja przygoda z Pesem :D 

http://www.ppe.pl/news-36658-brazylia_vs__niemcy___pierwszy_mecz_w_pro_evolution_soccer_2016.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lons nie jaraj się tak :) bo i tak będziesz pewnie grał chwile w Pesa :D później Ci się pad rozwali i tak będzie wyglądała Twoja przygoda z Pesem :D 

http://www.ppe.pl/news-36658-brazylia_vs__niemcy___pierwszy_mecz_w_pro_evolution_soccer_2016.html

 

Dopóki morda bhattiego bedzie towarzyszyc pesowi, dopóty ta gra będzie cierpiec.

Strasznie bezpłciowy ten gameplay ale byc moze to gracz albo konsola byli tacy zamuleni.

Cieszynki.. to tez kpina. Zawodnicy biegnący gęsiego... WTF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Słabo ten gameplay z dema wygląda, ale czekamy jak zawsze. Na razie nie widzę tam nic co by mnie poderwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszynki.. to tez kpina. Zawodnicy biegnący gęsiego... WTF :biggrin:

 

To chyba tylko jakiś bug a nie cieszynka bo potem wszyscy znikają  :)

 

Gameplay wygląda jak w '15 - jedynie mam wrażenie że jest nieco dynamiczniejszy.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze to nie jest cieszynka sama w sobie, tylko "przygotowanie do niej", ale Konami czywiscie i to musialo spier@!#^&. Beka.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ocenić na oko feelingu, fizyki a o to w PES/FIFA chodzi.

Zresztą co by Konami nie zrobiło to kluczowy będzie Handicap tzn player emotion w grze Online.

Jeśli to pozostanie w PES to ja i z tego co rozmawiałem ze znajomymi znów masy wrócą do FIFY.

PES był zawsze skillowy, tam wygrywał w 100% skill i to zostało w grze Online zachwiane niestety :/

PES będzie dobry tylko na kanapę bo można emocje wyłączyć, ale online i Handicap to zła droga dla tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik zostanie tak z dobrych 5 lat jeszcze o ile do tego czasu konami już nie zipnie. Mnie ten silnik nie odpowiada do końca ale co zrobić. Pes to dla mnie jedyna kopanka na rynku i w to będę grał. Nie moge się obejśc bez piłki nożnej na konsolę. Po tygodniu niegrania już zaczyna się niezdrowa chcica chwycenia za pada i zagrania meczu. Może zaskoczą jakoś. Piłki nożne ciężko ocenić po filmiku tu trzeba chwycić za pada żeby poczuć ciężkość zawodników ich zwrotność, fizykę piłki czy jest więcej swobody czy jej narzucają kajdany gdzie ma iśc po sznurku, czy gra daje swobodę czy każe nam grać po z góry ustalonych schematach i masy innych rzeczy.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda to po prostu źle !!! W 11:30 min strzał niczym z pesa 6 lamka aż miło.... Kilka złych decyzji sedziego.Jedna wrzutka bardzo mało realistyczna i jeszcze kilka innych rzeczy.Brak gola z dystansu .... Bedzie nie lepiej niż jest teraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na ten gemplej i widzę to samo co rok wcześniej, najbardziej razi "ząbkowatość" ruchu zawodników, niech wreszcie zrobią to co konkurencja i wprowadzą możliwy płynny ruch/balans zawodnika 360 stopni. Tego brakuje mi najbardziej.

Poza tym gemplej jak gemplej, sporo jest do poprawienia w działaniu samej gry i trybów.

W tym roku PES na pewno sporo po premierze, jak w ogóle się skuszę na jakąś kopaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Szarpanie zawodnika przy obrocie jest beznadziejne. Dziwne, że przy "HAVOKU" mają jeszcze z tym problem. FIFA 10 wprowadziła płynny obrót zawodnikiem, a minęło już 5 lat. SzoK. Rozumiem jak nie mieli dobrego silnika, ale teraz? Tym bardziej, że od 2014 jadą na Havoku i dalej nie potrafią tego okiełznać.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Guys, I'm buzzing.

Forget that IGN video, it was Adam playing one of their guys who doesn't really know PES. Hence the spaces and dragging defenders out of position.

Yeah, most of you probably saw my thoughts on Twitter... It's so good. Fluid. The main word to describe it.Most impressive thing is the way animations, collision system and physicality compliment each other.They come together so well.
Full write-up coming in the next couple of days, but expect tweets, more stuff on Periscope and... Just more!

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to gumowe. Gdyby ktoś mi puścił ten gameplay bez podawania tytułu to być może pomylił bym się i powiedział że to fifa. Już patrząc na ten gameplay można powiedzieć że wolności w rozgrywaniu to tam będzie tyle co nic. Znowu będzie trzeba grac pod tempo i napędzanie się akcji. To już widać gołym okiem. Zagrasz coś prędzej lub wolniej i gra się rozleci. Sprawdziło się to co przewidywałem ze ten silnik nowy będzie przekleństwem pesa i tak jest w rzeczywistości. To już nie jest pes. No i te szybsze tempo. Coś strasznego. A z plusów co od razu rzuca się w oczy to gdy zderzają się zawodnicy od razu widać że to nowość i dobrze to wygląda ale cała reszta na razie mega sceptycyzm. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to kolesie nie potrafią grać i być może dlatego to wszystko tak wygląda. Jeszcze jedna rzecz która jak dla mnie zdecydowanie na plus to kamera która chyba w końcu działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Niem ma sensu oceniać gry w którą się nie grało. Poczekamy zobaczymy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to dobrze podsumował a szło to jakoś tak "w Końcu konami upodobniło się do ea i zaczęli co rok zmieniać tylko cyferkę w tytule" Kiedyś jak pes wychodził to w nim zmian było tyle że w takim psx 3 strony na to szły żeby opisać te rewolucyjne zmiany. Kiedyś to kurw..piłkarz się brudził, grałes jak chciałeś, pogoda do wyboru do kolory deszcze śniegi i inne pierdoły. Gdzie to teraz jest? Teraz to wszystko jest jakby oblane z wosku. Teraz nam dają animacje które według mnie całkowicie zniszczyły serie i mamy się cieszyć że przy zderzeniu zawodnik zrobił trzy salta i jebn... o ziemię naturalnie. W dupie mam takie coś wolę sztywniejszych grajków ale żeby mi ten silnik pozwolił zagrać piłkę kiedy ja mam na to ochotę a nie patrzeć czy moi grajkowie się już napędzili. Dla mnie i tak wygrywa lekkie naciśniecie trójkąta aby piłka szła wolno ale własnie gdy ją zagrasz nie wtedy kiedy gra na to pozwoli to piłka leci z prędkości światła do bramkarza. Po demie jesli to dalej będzie to dla mnie będzie jasny sygnał że zmienili tylko cyferkę. Dla mnie dalej wygrywa pes 2013. Wystarczy tez prześledzić fora zagranicznie jak ludzie płaczą i wspominaja w łezkż w oku tego pesa. Ostatni dobry pes to był. Sztywne to gów... ale jakie tam szło trzepać akcje właściwie co chciałeś. Tam nawet do głowy nie przyszło ze ta gra się jakoś sztucznie musi napędzić żeby swobodnie pograć piłką. O fifie to lepiej nie wspominać bo to jest taki potworek że po jednym meczu po powrocie do pesa zaczynam całowac go po nogach że przynajmniej takie coś jest niż fifa która jest tak tragiczna że tym by szło na przesłuchaniach torturować przestępców co by wszystko wyśpiewali. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wasze narzekanie, to mam tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest fakt, że na rynku jest zbyt mało ludzi jak ty to mówisz "narzekaczy" a zbyt dużo pelikanów którzy łykną każdą kupę którą zafunduje im Konami EA czy inne firmy. To dlatego mamy co rok gry gdzie trudno się doszukać sensownych zmian względem wcześniejszej części za cene wyższą niż np fenomenalny Wiedźmin.

Nie bądź ignorantem...

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wasze narzekanie, to mam tak:

To najzwyczajniej do lekarza musisz się udać skoro masz takie bum z mózgu jak słyszysz trochę rzetelnego tekstu. Zresztą truegrand Wszystko ładnie wyłożył. Niema nic gorszego jak masa która na byle co zaczyna mlaskać jak pies gdy widzi kość. Co nie pokarzą to ludzie skaczą z radości a później po premierze " yyy serio ta gra zasysa" Zresztą spotkamy się tu znowu za pół roku i poczytam sobie jaki ten pesa jednak nie jest tak dobry jak na tych fimikach hehe. Możesz być pewny że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To najzwyczajniej do lekarza musisz się udać skoro masz takie bum z mózgu jak słyszysz trochę rzetelnego tekstu. Zresztą truegrand Wszystko ładnie wyłożył. Niema nic gorszego jak masa która na byle co zaczyna mlaskać jak pies gdy widzi kość. Co nie pokarzą to ludzie skaczą z radości a później po premierze " yyy serio ta gra zasysa" Zresztą spotkamy się tu znowu za pół roku i poczytam sobie jaki ten pesa jednak nie jest tak dobry jak na tych fimikach hehe. Możesz być pewny że tak będzie.

 

Twoich postow raczej nie czytam, bo wysiadam po 2 linijkach. Ni gramatyki, ni interpunkcji. No, nie ma niczego.

Gra jeszcez nie wyszla a ty tworzysz poematy na pol strony. Bajkopisarz forumowy sie trafił :)

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Szkoda czasu na komentowanie kolegi.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij z grafiką licencjami i nnymi pierdołami... czas aby PES był w koncu wolny a nie skryptowany i na szynach... czas aby bramki z dystansu w końcu wpadały.. Kiedyś PES charakteryowała WOLNOŚĆ w graniu.. a teraz wiadomo co zrobić żeby strzelić i wiadomo kiedy nie strzelać bo za chiny bramki nie będzie.. tego mi brakuje najbardziej... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×