Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Prawa do Euro 2016 ma Konami, podobno ma wyjść jako cyfrowy dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa do Euro 2016 ma Konami, podobno ma wyjść jako cyfrowy dodatek.

Ciekawe info skąd je masz?

 

Adick007: Demko było trochę inne. Wystarczy same strzały porównać które były na korzyść dema. Zresztą tu niema co się burzyć zawsze tak było że demko było lepsze od podstawki zawsze. Ja oczywiście biorę pesa. Chodzi o to że u mnie ale niema klapek na oczach że pes to ósmy cud świata. Widzę tam tyle złych rzeczy że to nie jest bardzo dobra piłka choć najlepsza na rynku ale tez jaką ona ma konkurencję? Fifa? Ktoś dobrze skomentował nowa fife po tych ich nowych trailerach że szykuję się najlepsza karcianka na ps4. W fifie rozgrywka to w zasadzie dodatek do gry. Z tej serii przez ten oskryptowany FUT na którego punkcie zwariowały miliony stała się to kopalnia do zarabiana pieniędzy. A gameplay? Tak jak mówiłem to nic nieznaczący już dodatek w fifie. Pes nie może się z nimi ścigać tylko iść swoją drogą bo pes został jako taki gameplay jesli to spier.... to jest po nich.  A małpować ich zaczynają wystarczy wspomnieć nieszczęsny tryb myClub ułomny brat FUTa równiez nastawiony na zarabianie kasy nie w takim stopniu jak w fifie ale jednak. Pes musi uciekac z tej straceńczej drogi dla niego bo w sprzedanych egzemplarzach nie mając licencji nigdy nie wygra z fifa choćby nie wiem jak kosmiczny był to gameplay. Masa zawsze wybierze licencje i nic tego nie zmieni. Pozostało im rzeźbienie gameplayu i nich się tego trzymają bo tylko to pozwala im opychać jeszcze tego pesa. 

 

 

Będą dziś gamepleye ktoś wie kiedy konami rozkłada standy z grą?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druzyny z dema: roma. bayern, juventus, corinthians, palmeiras, francja , brazylia. 

 

Dawać gameplaye co się pośmieję :)

 

Hunteriarz: 
Zajebisty jest robben na trailerze widać że znowu r2 i okno. Mnie ten silnik nowy nie przekonuje. Za dużo skryptów o których już tu piszemy od 2 lat. Trzeba się z nim przemęczyć z te 5 lat co najmniej. Niema po prostu alternatywy bo alternatywa to katastrofa nie do opisania.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba skrypty będą królować :/

Oni chyba już w tej części testują bo ta gra co 2 dni jest inna haha.

Ale faktem jest, że skrypt goni skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest tez taki że konami z roku na rok robi progres. Jak się przypomni pes 2013 to to było pięknie wszystko spięte klamrą przez te lata i z tą częśćią dostarczyli najbardziej dopracowanego pesa na starym zardzewiałym silniku. Pes 2014 to mega porażka z fox engine ale 2015 to jednak już był progres niesamowity. Widać że to wyrobnicy. Co część to coś ulepszają, robią bardziej płynne, po prostu lepsze. Tylko własnie czy ten silnik nie za bardzo został stworzony do oskryptowanej gry. Tego się obawiam najbardziej ale to że każda cześć na tym silniku będzie choć trochę lepsza od poprzednika to jestem spokojny. Po pięciu latach tak to pes na tym fox engine będzie wymiatał o ile ta firma już nie padnie bo na razie wszystko się na to zanosi. Kto śledzi co obecnie się dzieje w konami ten wie o czym mówię.

 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Już teraz widzę że podoba mi się płynność i jak zawsze w PESie pełna swoboda. Jeśli tylko nie będzie tak hokejowy ostatecznie jak 2015 i serwery będą latać bez żadnego problemu, to mamy dobrego PES'a no właśnie ale tak samo było mówione rok temu także do tego jeszcze długa droga. Wypada tylko czekać. Gameplay owszem na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanwie obecnej jeszcze edycji PES-a i wcześniejszych również nauczyłem się że PES z gempleju, dema i pełnej wersji to trzy różne gry.

Jak mają zamiar coś zrobić z tą grą to niech zajmą się online a nie jakimiś placebo-przeróbkami rozgrywki.

 

I podstawowa sprawa, bo widzę że znowu to samo. Niech oni wreszcie wprowadzą to co ma konkurencja czyli płynny ruch piłkarzy 360 stopni wokół własnej osi, nic mnie tak nie wpienia jak te "ząbkowanie" przy ruchach grajków.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

świetnie to wygląda, w tym roku FYFA girl and spray 16 nie ma po co wychodzić...

Mnie tam filmiki już mało co mówią. Na pewno co rzuca się w oczy jako nowość to właśnie te starcia ze sobą, blokowanie, odpychanie to nowość. Nie trzeba nawet zagrać by to zobaczyć od razu. A cała reszta. No trzeba mieć ten pad w łapie. Mnie starcza z 3 mecze żeby stwierdzić czy ta gra jest oskryptowana i piłka ma chodzić tak jak sobie to programiści pomyśleli. Gdy znowu zobaczę że drużyna się musi jakoś sztucznie napędzić i muszę tą piłkę rozegrać idealnie z tym napędzeniem to dla mnie jest w zasadzie po pesie. W starych pesach gdzie liczyła się dowolność w rozgrywaniu i nigdy się nie miało się wrażenia że cokolwiek się napędza. W 14 to było najbardziej widać, 15 miała te naleciałości. Dlatego mam nadzieję że co cześć ta swoboda będzie coraz bardziej uwalniana. Ja już mówiłem mnie ten silnik nie przekonuje ale wierzę że co cześć ta gra się będzie stawała coraz bardziej strawna i tak jak pes 2013 w pewnym momencie będzie to już takie zwieńczenie wszystkiego że tak samo dobrze się będzie grało jak w pesa 2013 który uważam chyba za najlepszy a na pewno jest w top 3 pesów u mnie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po tym filmiku, że goście nie potrafią grać. 

Ja chcę tylko jednego ! Żeby obrona miała przewagę nad atakiem jak to jest w realnej piłce ! 

Tak jak to było w genialnym PES2011 czy PES3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jakiś ogarnięty francuz omawia różne rzeczy w pesie nowym także jeśli ktoś umie francuski to wyniesie z tego dużo informacji (choć są chyba angielskie napisy do wybrania)  :) Widać że to jakiś ogarnięty gość bo pokazuje różne rzeczy jak id zawodników, zwody, jak się ustawiają obrońcy, piłka jak reaguje, nawet dla fetyszystów pokazuje jak siatka reaguje na piłkę hehe: 

 

 

 

 

Widać że bramkarze dostali dużo nowych animacji jakby przebudowani całkowicie. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak to wygląda, ważne jak bardzo będzie oskryptowana, jeśli do tego co było w 15 dodadzą więcej swobody, zlikwidują w grze online Player Edition to będzie pięknie. A czy tak jest to musimy pograć sami a nie filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku jest większa różnorodność goli niż zobaczyłem w F15 przez cały rok :biggrin: Po zakupie PS4  na pewno najpierw sprawdze PESa :) Pomimo ostatnich lat z fifą, zawsze tęsknię za przestrzenią boiska jaką czuć w PESie, soczystymi strzałami i przypadkowością :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ta kompilacja urwała mi łeb, dawać to demo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież demo 13-tego wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czytałem że 13 może znowu gdzieś na hong kongu będzie prędzej jak rok wcześniej może stąd te pytania. 

 

Demko ukarze się od razu po 24 dziś czy dopiero jutro wraz z zawartością sklepu gdzieś o 17?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×