Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

A kto Ci teraz niby ma odpowiedziec czy warto brac, jak nikt w to nie gral? :d 

ze zdaniem gosci, ktorzy testowali wersje alfa, beta czy czort wiejaka inna w ogole bym sie nie liczyl. Doswiadczenie nauczylo by ich nie sluchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym dodatkiem euro? Singiel i multi można?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję Euro z Bejlem na okładce, po ok miesiącu idzie w ludzi, crap niesamowity. Ten dodatek Euro to tylko jeden stadion z Francji no i dodany jeden turniej w offline, z grafikami z Euro. Co do online być może są czy będą organizowane competition ja nie korzystałem. Spróbowałem my club, który moim zdaniem nie ma startu do futa. Online dywizje to też porażka.

Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Data packu niema aktualnych składów reprezentacji na euro bo jak to ujęło konami one będą ale w pesie 2017. Hehe ta firma nigdy się nie zmieni. Dlaczego jesli liczycie na jakąś zmianę tej firmy i podejście do fanów w pesie 2017 to radzę jak najszybciej zapomnieć. Ta firma jest nieświeżym śmierdzącym kałem i tak juz pozostanie do jej upadku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu interesują informacje na temat PES 2017? Rozmawiałem z kilkoma osobami z Konami i z graczami którzy byli w siedzibie Konami grac w PES 2017 i rozmawiać o tym jak to ma wyglądać od 15 września (premiera ) mogę coś naskrobac o tym .


Konami jak nigdy dotąd chce zrobić grę pod fanów .
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja, dzięki. Ciężko jednak w to wierzyc, bo w zasadzie co roku cos takiego czytalem.
Hypetrain rozpedzal sie do granic, zeby zapomniec zahamowac przed przepascia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale różnica polega na tym, że wcześniej to Konami napędzało HYPE swoim chorym PRem, obecnie to wszystko jest z ust graczy którzy w to grali i którzy widzą jak zdeterminowane jest Konami UK, do tego aby ta gra była właśnie taka . Jak będzie ? Cóż czas pokaże ,a jeśli będzie jak zwykle to dobrze już nigdy nie będzie .

BTW przejdźmy do tematu o PES 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

engineered for freedom. Pamietasz? :) Ja jednak poczekam na fulla i relacje graczy, bo kupowac tego nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wszystko rozchodzi się o skrypty.Jesli Konami da nam grać bez czitów to będzie ok . Nawet dzisiaj oglądałem na żywo ligę mistrzów PES 2016 Usmakabyle vs Hamadouch . Usmakabyle kilkukrotny mistrz świata , posiadanie piłki w granicach 70% do. 30 % Francuz atakowal, sytuacje sam na sam wszystko obok słupka , a gość co strzał to gol i mistrz przegrał 2-4, usmakabyle niemal nie rzucił padem w ekran. To bylo Offline a wiadomo, że Online dochodzą player emotion, czerwone formy i skrypty powrotu do gry .

Ogólnie ja nie słucham tego co mówi Konami, i oni chyba nawet już nawet nic sami nie chcą mówić, widać , że przemawiają przez fanów . Dlatego jest cień nadziei .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×