Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

A grając po premierze Online tez myślisz, że zmienię? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem po pierwszym meczu i póki co podoba mi się. Ale może dlatego, że czuję głód piłki, bo PES2015 pogoniłem 4 miesiące temu. 

Pierwsze co rzuca się w oczy, to nowe animacje. Jak mi chłopek przyjął piłkę podeszwą to banan na twarzy pojawił się z miejsca. Podania mimo, że gram na krzyżaku, trafiają dokładnie tam gdzie chcę. Riberrym jak huknąłem z 30 metrów w spojenie to coś pięknego. Fizyka piłki super. Grafika ciut lepsza i jakby płynniej się gra. I w końcu można grać w dzień, bo cienie na murwawie tak nie rażą po oczach. 

Jedyne co mnie zmartwiło, to strzał z R2 w 90 min Robbenem. Oby ponownie nie okazały się gwarantem, bo hokej mamy pewny. 

Pogramy z żywym przeciwnikiem, to coś więcej będzie można powiedzieć o grze w defensywie, bo komp nawet na najwyższym poziomie nadaje się do trzepania wiśni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie koniecznie jak to wygląda vs żywa osoba bo mi to wygląda na hokey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony świetnie się gra , grafika super , czuć ciężar piłki , świetne animacje , (...)

 

Fajnie, że Ci się spodobało, ale... po cholerę przed każdym przecinkiem stawiasz spację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszynka Tottiego selfie rozbroiła mnie ... nie spodziewałem się jej totalnie tymbardziej w PESIE.

Gra na superstar zdecydowanie za łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 95 roku grałem w FIFA i w sumie gram dalej, PES odpalałem co roku demko i po 10 minutach był del. W tym roku normalnie sam się sobie dziwię, ale muszę przyznać, że gra im się udała :) Animacja w końcu poprawiona. Ustawienie wszystkiego na manualne i gra się całkiem sympatycznie. Są nawet takie smaczki, jak piłkarz który się potyka i upada będąc 10m od piłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 vs 1 to będzie znowu hokej. Póki co to każda setka to bramka, ale to dopiero drugi mecz. 

Znowu będzie granie klępą cały mecz. Sam nie wiem co o tym myśleć. Trzeba zagrać z żywym rywalem, bo komp to żadne wyzwanie. Klepie go jak chce. 

Ale gol Vidala piętą, tyłem do bramki mistrzostwo świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze wg mnie to odgłosy trybun... w ogóle nie mają klimatu...

 

komentatorzy też jacyś tacy zmuleni...

 

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest to ze pilkarze krzycza do siebie i mozna wylapac niektore nazwiska, jak gosciu dostanie solidna kose to tez drze sie jakby noge mu zlamali ;p

Ogolem demko na plus, zazwyczaj ogladam kazda powtorke bo sa niezle dopracowane, dobrze ze zrezygnowali z opery w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik AI właśnie otrzymał żółta kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego... wow! To pewnie żadna nowość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem dośrodkowanie za pomocą rabona kick - bajka.

Demo PES16 ma wiele wspólnego z naszą 1 Ligą; po każdym zagraniu nigdy nie wiadomo co się wydarzy...

Za to pokochałem ISS w 1998 roku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

 

Wczoraj zagrałem jeden meczyk z kolegą. Wynik 3-2 . Dziś robimy turniej i jestem ciekawy  wyników. Gra ogólnie na + ale pełna wersja zweryfikuje wszystko ;)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie robi tricki?

:l3: :r3:  tak jak w pes 2015 na necie są filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ależ to demo jest dobre, miodne na maksa, nowe animacje rządzą, przypadkowość rządzi, walka w powietrzu rządzi. Tego nie można zepsuć, jeśli konami to zryje to będą debilami. Jak na razie wkręta, mecze w deszczu i wpływ deszczu na grę jest mega dobry. Nie jest za wolna, nie jest za szybka idealna. Pełniak nie może zawieźć jeśli będzie to samo w full to nie kupuję Fify w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku jest podnieta a w pełnej wersji to wszystko psuje np. online , okrojone tryby albo ich brak.... Więc z doświadczenia wiem, że nie ma co się jarać tylko poczekać na pełną wersję...

Znając konami to pewnie nie dodadzą 2vs2 z jednej PS4  - mój ulubiony tryb. Tak samo pewnie nie będzie można robić turniejów w domu ze znajomymi tylko będzie trzeba pisać wyniki na kartkach he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jednak Japońcom się w końcu coś udało. 

No przed premierą gry nie możemy tego jednak powiedzieć. Pełna wersja zawsze różni się od dema także spier.... to tu można jeszcze dużo. To w końcu konami oni potrafią wszystko spier.. jak i zaskoczyć. 

 

Janusz85:

Jeśli do teraz nie potwierdzili 2vs2 to w zasadzie możesz zapomnieć o tym trybie. Tryby w pesie to ogólnie jedne wielkie nieporozumienie. O tym nie chce mi sie już nawet pisać wystarczy prześledzić stare posty. Tutaj pes leży i kwiczy. Radze już się przygotować na 99 % pojedynków real vs real i gdzieś się tam w tym 1 % zapodzieje zapewne bayern. A wystarczy tylko widełki z klasami zespołów wprowadzić ale na 100% tego nie zrobią żeby wkur... znowu ludzi.

 

 

Dziś znajomi wpadają co trochę ogarniają grę także zdam relację czy to hokej czy piłka nożna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie to samo, co rok temu. Demko robi wrażenie, ale tak jak kolega wyżej napisał. W internetach to będzie tylko Real vs Real. Król Ronaldo i pozamiatane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przed premierą gry nie możemy tego jednak powiedzieć. Pełna wersja zawsze różni się od dema także spier.... to tu można jeszcze dużo. To w końcu konami oni potrafią wszystko spier.. jak i zaskoczyć.

Janusz85:

Jeśli do teraz nie potwierdzili 2vs2 to w zasadzie możesz zapomnieć o tym trybie. Tryby w pesie to ogólnie jedne wielkie nieporozumienie. O tym nie chce mi sie już nawet pisać wystarczy prześledzić stare posty. Tutaj pes leży i kwiczy. Radze już się przygotować na 99 % pojedynków real vs real i gdzieś się tam w tym 1 % zapodzieje zapewne bayern. A wystarczy tylko widełki z klasami zespołów wprowadzić ale na 100% tego nie zrobią żeby wkur... znowu ludzi.

Dziś znajomi wpadają co trochę ogarniają grę także zdam relację czy to hokej czy piłka nożna.

Napisz koniecznie.

Jeśli nie dadzą filtrów w online division to nie kupię PES bo jak piszecie 98% ludzi to Bayern lub Real a ta część jest nienaturalnie szybka i może być hokej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczy 1vs1 i najbardziej rzuca się w oczy to, że sytuacje "pewniaki" już nie wchodzą.

Poprzednio kumpel łapał się za głowę jak dany strzał nie wszedł między słupki... obecnie dotyczy to już podań i innych z pozoru prostych zagrań.

Jest to na plus, wszak piłka jest nieprzewidywalna i ze zwykłych zagrań nieraz wychodzą kiksy.

Gra bramkarzy solidnie przemodelowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomo na temat licencji w 2016? Demo mi przypadło do gustu, ale brak niektórych lig (licencji) odstrasza mnie niemiłosiernie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×