Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Bo grając w tą część Pesa poważnie można podchodzić tylko do customowych meczów towarzyskich (online) .

Quick match online division i MyClub to oskryptowany skandal a nie gra.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany od tych narzekań napiszę, że mnie gra się bardzo fajnie. Miałem trochę przerwy od PESa, w międzyczasie czytałem forum i powiem, że potraficie obrzydzić tą grę. Prawie przekonałem się, że to straszny crap, w który mogą grać tylko jakieś ciołki, które nie czują tych skryptów, zepsutych bramkarzy, strzałów etc. Po przerwie znów zagrałem i bardzo mi się podoba. Mecze z reguły dostarczają mase funu, nawet, gdy wysoko przegrywam. Przeważnie gram z ogarnietymi ludźmi, którzy nie spamują trójkąta na jakiegoś killera z przodu, ale starają się grac różnymi wariantami.  To przekaz do tych co tylko czytali jaka ta gra jest zła. Wcale tak nie jest, to bardzo dobra piła. Polecam :)

 

Aha, gram tylko w myclub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany od tych narzekań napiszę, że mnie gra się bardzo fajnie. Miałem trochę przerwy od PESa, w międzyczasie czytałem forum i powiem, że potraficie obrzydzić tą grę. Prawie przekonałem się, że to straszny crap, w który mogą grać tylko jakieś ciołki, które nie czują tych skryptów, zepsutych bramkarzy, strzałów etc. Po przerwie znów zagrałem i bardzo mi się podoba. Mecze z reguły dostarczają mase funu, nawet, gdy wysoko przegrywam. Przeważnie gram z ogarnietymi ludźmi, którzy nie spamują trójkąta na jakiegoś killera z przodu, ale starają się grac różnymi wariantami. To przekaz do tych co tylko czytali jaka ta gra jest zła. Wcale tak nie jest, to bardzo dobra piła. Polecam :)

Aha, gram tylko w myclub.

Nastepny co ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Bylo mówione tu setki razy, ze grając z ogarniętą paką gra jest dobra.

Tu narzekania są na MyClub i Online Division czy na brak filtrów do tego momentum obrzydzajacym w/w tryby. Byli tu juz tacy co nie rozróżniali gry online od offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny co ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Bylo mówione tu setki razy, ze grając z ogarniętą paką gra jest dobra.

Tu narzekania są na MyClub i Online Division czy na brak filtrów do tego momentum obrzydzajacym w/w tryby. Byli tu juz tacy co nie rozróżniali gry online od offline...

Czytam te twoje posty i czasami brak słów. Ty widać w ogóle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te twoje posty i czasami brak słów. Ty widać w ogóle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Ojej serio? Januszu?

Jest mi smutno: (

Czepiasz się mnie od zawsze czlowieku, podważasz każdy post, ale jeszcze nigdy nie napisałeś nic konstruktywnego! Żadnego kontr argumentu :O Co ci jest? Jesteś trolem? Idiotą? Wkurzyło cię, że wypieprzylem cie z friend listy ?

Janusz !

Opowiedz mi swoja historie!

Btw

TY także miałeś kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Bo ja o grze online a ty, że : Grand! Pierdolisz bo na kanapie gra się super T_T. No Janusz ogarnij się !

Kup grę, przynajmniej poznaj tryby tej gry przed próbą dyskusji. Bo wpaść do kumpla aby zagrać kilka meczy przy piwie na kanapie nie "upoważnia" cię do dyskusji o trybie np Online Division! bo offline a online to różne rzeczy. Friendly match lobby to inna gra, MyClub inna a Exhibition match na kanapie to jeszcze inne granie do cholery! T_T zrozum to ty i inni którzy potrafią tylko nawrzucać, ale bez żadnych argumentów. OT aby doyebać

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.

Ludzie, dzieci...

Po ile wy macie lat? 12? 14?

Co te gry robią z ludźmi...

Kupiliście sobie po grze i ta elektroniczna zabawa takie emocje w was wzbudza, że sobie na jakimś forum "do gardeł skaczecie"?

Dorośnijcie, otwórzcie oczy.

W życiu jest masa problemów.

A tu jeden z drugim się przekrzykują o swoje racje.

Godne podziwu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.

Ludzie, dzieci...

Po ile wy macie lat? 12? 14?

Co te gry robią z ludźmi...

Kupiliście sobie po grze i ta elektroniczna zabawa takie emocje w was wzbudza, że sobie na jakimś forum "do gardeł skaczecie"?

Dorośnijcie, otwórzcie oczy.

W życiu jest masa problemów.

A tu jeden z drugim się przekrzykują o swoje racje.

Godne podziwu ;-)

Weźmiemy to sobie do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia jest ok.

Ale Tobie nie wychodzi.

Za kilka lat jak poczytasz na co czas marnowałeś to sam za siebie się będziesz wstydził...

W przyszłym tygodniu update PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawracanie ludzi w internetach to nie jest dobry pomysł, gwarantuje :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia jest ok.

Ale Tobie nie wychodzi.

Za kilka lat jak poczytasz na co czas marnowałeś to sam za siebie się będziesz wstydził...

W przyszłym tygodniu update PESa.

Nie mam czego się wstydzić. Na temat PESa było już wszystko powiedziane. A to, że lubię pogadać/pisać o filmach które oglądam czy o grach w które gram imo jest OK, nie widzę w tym nic wstydliwego.

Dyskusja o PES obecnie zeszła na dalszy plan a jest o "opozycji" która broni gry, hmm bardziej chodzi o pocisk w moją osobę a nie o obronę gry. Problemem jest to, że są to ludzie którzy nie grają w PESa a chcą o nim dyskutować a nawet nie dyskutować tylko piszą nie jest tak jak ty piszesz! nie bo nie i ch... Albo ty piszesz o trybie Online Division a gość wchodzi i pisze co ty w ogóle za brednie Piszesz! Byłem u kolegi i grałem na kanapie było super więc ty jesteś głupi a gra supcio haha !!

Niedługo wejdzie jakiś inny gość i mi napisze, że jestem głupi bo wybrałem Kena i pokonała Blanke bez żadnego momentum, ręce opadają :D

Są barany którzy w zaparte twierdzą, że PES w żadnym trybie nie ma momentum a Konami na Twitterze followuje twita gdzie w tutorialu o defensywie jest jasno powiedziane, że kluczem jest pokonać momentum! kluczem jest nie popełniać błędów gdy momentum jest po stronie przeciwnika.

Gra jest dobra i cholernie skillowa ale tylko w trybie friendly match lobby I offline PvP.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny co ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Bylo mówione tu setki razy, ze grając z ogarniętą paką gra jest dobra.

Tu narzekania są na MyClub i Online Division czy na brak filtrów do tego momentum obrzydzajacym w/w tryby. Byli tu juz tacy co nie rozróżniali gry online od offline...

Przecież napisałem, że gram właśnie myclub. To tam trafiam zwykle na ludzi, którzy grają fajną piłkę, zwykle, nie zawsze.

 

Skoro piszesz, że Konami na Twiterze oficjalnie informuje o momentum, to oczywiście ono występuje. Jak o tym pomyślę to rzeczywiście mógłbym tym tłumaczyć niektóre momenty w meczu, gdy np. zdarza mi się cisnąć gracza z ratingiem 800+, czym mogę być zdziwiony :) Ale na koniec dnia jakoś mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak kto postrzega tego PESa.

Jest to absolutny kanapowy top tak jak za starych odsłon.

Nie mam nic do tego, że występuje różnica zdań - to normalne.

Ale śmieszą mnie dialogi, w których "problem" dźwigacie do rangi życia i śmierci prawie.

Ciśnienie Wam przy klawiaturach skacze.

Ja to nazywam efektem pokolenia wskrzeszonego gimnazjum :-)

Za mało w życiu swoimi siłami ktoś osiągnął. Wszystko podane na tacy. I zaczyna się szukanie problemu tam gdzie go nie ma.

Tak samo śmieszne są wpisy małolatow krytykujące grafikę w grach.

Widać jak na dłoni kto urodził się po premierze Quake3.

Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem wpis bombika i truegranda i to ten drugi nie potrafi czytac ze zrozumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem wpis bombika i truegranda i to ten drugi nie potrafi czytac ze zrozumieniem :)

Następny mój fan, co bym nie napisał będzie pocisk w moją stronę i tak już 2 lata, nawet na innym forum, pozdrawiam :)

Jak tam Fifa 16 Matinx?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, że teraz dales ciala i nie zrozumiales co kolega napisal.

Jak szukasz ludzi, ktorzy tylko się będą z Tobą zgadzali, to jakies kolko wzajemnej adoracji zaloz.

Próbujesz byc kontrowersyjny na siłe, czesto moim zdaniem piszesz glupoty i wyglada to jak wyglada.

Fifa 16 bardzo spoko, podoba mi się, dzięki :)

PS. co do bycia "fanem" - nic do Ciebie nie mam. Tylko nie wiem po co szukasz na sile zaczepki u kazdego. Jak dasz z tym spokoj, to bedzie wszystko ok :)

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, że teraz dales ciala i nie zrozumiales co kolega napisal.

Jak szukasz ludzi, ktorzy tylko się będą z Tobą zgadzali, to jakies kolko wzajemnej adoracji zaloz.

Próbujesz byc kontrowersyjny na siłe, czesto moim zdaniem piszesz glupoty i wyglada to jak wyglada.

Fifa 16 bardzo spoko, podoba mi się, dzięki :)

PS. co do bycia "fanem" - nic do Ciebie nie mam. Tylko nie wiem po co szukasz na sile zaczepki u kazdego. Jak dasz z tym spokoj, to bedzie wszystko ok :)

Przecież grasz w Fifa 16 (przynajmniej tak było) a nie w PESa, skąd wiesz czy i kiedy pisze głupoty? Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gralem ze znajomymi (co wg Ciebie jest genialne - dla nas nie), bo czytam fora typu evo-web, bo ogladam youtuberow typu pesep, bo lubie pesa mimo wszystko i czekam az go w koncu zrobia dobrego (czekam mniej wiecej od pesa 6) i pesa kupuje co roku (jedynie ta edycja jest wyjatkiem), wiec cos tam o tej grze wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Nie masz PES 2016, to głównie tacy po mnie cisną o czym już wspominałem. To dobrze, że grałeś w PES 6 czy 2015 ale to inne gry co by nie było. A ta genialność kanapowa jest trochę dyplomatyczna aby nie narazić się na hejt totalny.

A propos nowego Pesa to jakąś na dniach jest jakaś konferencja cygana Bhattiego. Ciekawe co powie o przyszłości PESa.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam i nie musze miec, zeby wiedziec co w trawie piszczy. Wystarczy, ze mam znajomych, ktorzy ta gre katuja i potrafia sie obiektywnie wypowiedziec i ogolnodostepny internet + ogranie dema i gra z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie opierasz się tylko na recenzji z gry-online <bravo>

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand

 

Widać jaki jest twój poziom. W żadnym poście Cię nie obraziłem a Ty twierdzisz, że jestem idiotą hmmm ciekawe. Co mam pisać konstruktywnego jeżeli każdy wie jaki jest ten pes. Twoje posty po prostu rażą w oczy.

Jakby coś się ciekawego zmieniło w pes to bym napisał swoje odczucia.

Pisałem kilka stron wstecz czy ktoś ma ochotę zagrać na manual bo wtedy czuć piłkę. Strzały z daleka są miodne lecz ciężko wypracować sobie sytuację, po prostu trzeba się wprawić.

 

Na moje powinieneś dać sobie spokój z tym tematem ponieważ obrażasz ludzi.

P.S. Z twoich postów płynie totalna gimbaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,parę zrobiłem rage qiut grając non stop sredniak vs bayern, pate razy rozlaczylo dziwnie i courtesy rating mam B i non stop trafiam na jakiś zlagowwnych graczy? Czy to jakieś fatum?

Kiedy wyskoczy na A? Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie "upoważnia" cię do dyskusji o trybie np Online Division! bo offline a online to różne rzeczy. Friendly match lobby to inna gra, MyClub inna a Exhibition match 

Taa? Naprawdę? Widać ze Ty grasz z kolegami chyba przy piwie z wyłączonym PE  ,bo jeżeli nie dostrzegasz że w dywizjach a friendly lobby działa to identycznie to jesteś ślepy ,albo nie grałeś w ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×