Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Taa? Naprawdę? Widać ze Ty grasz z kolegami chyba przy piwie z wyłączonym PE ,bo jeżeli nie dostrzegasz że w dywizjach a friendly lobby działa to identycznie to jesteś ślepy ,albo nie grałeś w ten tryb.

Ale gdy gram z kumplami online gra nie robie mnie w ch... aż tak drastycznie jak w filmiku który jest podlinkowany pod postem.

Online Division dzisiaj popołudniu ja Sevilla przeciwnik Barcelona.

Moja dominacja gość wydaje się być słaby ale czuć, że mam pod górkę. Sporo kombinacji i 1-0 ale następne kilkadziesiąt sekund moja obrona głupieje i oczywiście 1-1 później prowadzę i nagle po golu znów obrona dostaje jakiegoś szoku i tracę 2 szybkie bramki w tym dziwny Pinball i samobój.

Oczywiscie starałem się grać spokojnie i piłką ale jak grać skoro nie wchodzi nawet takie coś?

I to nie jest odosobniony przypadek :D

https://youtu.be/ewlVTnFpscE

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bardzo dużo na friendly lobby i wiem o czym mówię. Gramy tymi samymi zespołami zawsze ,albo na takim samym poziomie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w myclub nie moge dolaczyc do competitions?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, obejrzyjcie sobie kilka meczy na żywo i zobaczcie jak zawodowcy pudłują, nawet z 5 metrów zdarzy się komuś nie strzelić w światło bramki . Pozdro

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie ze szfagrem udało się zaliczyć kanapę z Pesem.

I w pewnym momencie myślałem, że to skutek ilości browarów, ale nie - to się wydarzyło naprawdę :-)

Strzeliłem sobie samobója w serii jedenastek (nie w trakcie meczu!) :-)

https://youtu.be/r4_oRA9xI4w

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy najwczesniej moga sie pojawic specjalni agenci? nazbieralem troche GB i nie wiem czy czeakc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tuż przed ćwierćfinałami ligi mistrzów. Ale któż to może wiedzieć.

W czwartek Data pack 3 z euro 2016 dla tych którzy mają fula.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz ujmując truegrand to nangłupszy czlowiek w internecie. Każdy kto ma inne zdanie od niego dostaje odpowiedz od granda "naucz sie czytac ze zrozumieniem". Smutne bo zazwyczaj rozmówca jest logiczny, grand nie lapie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz ujmując truegrand to nangłupszy czlowiek w internecie. Każdy kto ma inne zdanie od niego dostaje odpowiedz od granda "naucz sie czytac ze zrozumieniem". Smutne bo zazwyczaj rozmówca jest logiczny, grand nie lapie nic.

No bo jak można mieć inne zdanie lub nie zgadzać się z czymś co ewidentnie jest, i nawet sam producent do tego się przyznaje? Gdzie jest twój obiektywizm wtedy gdy ktoś podważa fakty?

Widzę, że też wypowiadasz się nie grając w PESa ONLINE, a jedyne twój kontakt z grą jest u kumpla w trybach offline.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat by już dawno zdechł, gdyby nie pisanie o minusach gry:D Nikogo nie chcę bronić, ale TrueGrand tylko tutaj przedstawia coś konstruktywnego. Mimo, że to krytyka. Reszta tylko jakieś parsknięcia. Ale dobra, mniejsza o to. Dzisiaj chyba EURO 2016? Ciekawe jak to będzie wyglądać:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj Euro I ponoć spore zmiany w gameplay. To wynika z wczorajszego wywiadu z A. Bhattim.Ale po ostatnich wypowiedziach tego pana ludzie dochodzą do wniosku, że to fachowiec od PR a nie ktoś kto ma jakiś realny wpływ na grę :)

No ale to nie zmienia faktu, że są nadzieje na dobre granie i każdy kto ma fulla dostanie dziś Euro 2016 i dla wszystkich data pack 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wam waży patch? Ja miałem 1.5 czy 1.6 GB i nie ma Euro 2016, na innych forach ludzie mieli pacza ponad 3 GB a jeszcze inni 500 MB. Czyżby Konami dawało pacze w częściach regionami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 GB mi się pobierało. 


Było jakieś info, że nie będzie stadionów? Bo jestem w szoku. Śmiechłem z licencji. Dobrze, że nazwiska naszych orłów poprawne:) Już wiadome, czemu to za darmoche było:D

Nawet jak Francję wybrałem, to nie mam meczu otwarcia na Stade de France:)

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 GB mi się pobierało. 

Było jakieś info, że nie będzie stadionów? Bo jestem w szoku. Śmiechłem z licencji. Dobrze, że nazwiska naszych orłów poprawne:) Już wiadome, czemu to za darmoche było:D

A wiadomo czy skład Polski będzie zaktualizowany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak można mieć inne zdanie lub nie zgadzać się z czymś co ewidentnie jest, i nawet sam producent do tego się przyznaje? Gdzie jest twój obiektywizm wtedy gdy ktoś podważa fakty?

Widzę, że też wypowiadasz się nie grając w PESa ONLINE, a jedyne twój kontakt z grą jest u kumpla w trybach offline.

idioto idioto pisałm ze gre miałem i tak bardzo nie spodobała mi sie w multi ze po tygodniu sprzedałem. Czego ty ku.rwa w tym nie rozumiesz?

I jak cie nie miec za najgłupszego człowieka w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idioto idioto pisałm ze gre miałem i tak bardzo nie spodobała mi sie w multi ze po tygodniu sprzedałem. Czego ty ku.rwa w tym nie rozumiesz?

I jak cie nie miec za najgłupszego człowieka w sieci?

Ale ta gra jest już zupełnie inna w tej chwili i zmieniała się już kilka razy. Więc piszesz o czymś o czym nie powinieneś się wypowiadać bo masz marną wiedzę na temat jej stanu.

Ja wypowiadam się o grze w którą z przerwami ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu którzy po mnie jeżdżą gram. Dziś po przerwie i po nowym paczu ponownie dam jej szansę i czy się to tobie podoba czy nie wyrażę swoją opinię. Mam nadzieję jak i wielu na świecie, że pozytywnà.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie do tych, którzy już testują nową aktualizację. Czy dodatek EURO2016 można rozgrywać online mistrzostwa czy po prostu zmarnowany potencjał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze, że zmarnowany potencjał, bo przecież za chwilę komuś tu żyłka pęknie, pewnie komuś kto grę sprzedal dzień po premierze.

Euro 2016 jest w formie CUP. Tak naprawdę dodali tylko grafikę i nową czcionkę. Turniej rozgrywany offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowany potencjał. A myślałem, że wrócę do gry na dłużej. Mieć licencje i nie zrobić stadionów? Kpina. Otoczka też gówniana. Ogólnie, to każdy mógłby sobie to wszystko wgrać z pendrive i na to samo by wyszło. Najgorsze jest, to że pewnie jakaś część osób kupi wersje pudełkową sygnowaną EURO 2016, a tu taki zonk:D No chyba, że jeszcze mają w planach coś pomajstrować w tym trybie, ale znając ich to wątpię. Dno! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem dno i dwa metry mułu. Na serio żal w jakim kierunku ta seria poszła. Konami chyba na szybko chce nachapać kasy ile się da, a potem mają na ludzi wywalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre w styczniu i po tyg sprzedałem. Testowalismy tą samą wersje. Z 10 dyw awansowałem do 6, mając prawie same zwycięstwa. Grałem Bayernem w ataku Robben i Lewy. Cały czas trójkąt i nikt nie potrafił tego przecinać. Przegrywałem jak przeciwnik strzelił mi min 3 gole.

Tyle ze to bezsens. Na średnie kluby które preferuje losowalo mi Bayern, bardzo ciezko kogos na manual znalezc, online tez niestabilny.

Moja ocena to 2+/6 za znośnego singla (tempo -1). Ok wiec przestan pierdoooolic ze nie grałem i sic sic sic ze jade po tobie bo ty krytykujesz gre. Smieszne bo ja tego PESa uwazam za o wiele wieksze scierwo niz ty.

Wespnij sie na wyzyny intelektu: zarzut do ciebie jest taki ze non stop piszesz to samo to samo czaisz typie tooooo samooooo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie warto się tak stresować przed Świętami Wielkanocnymi. Na rozluźnienie atmosfery proponuję pomalować pisanki hehehe ja już rzadko do PESa zaglądam czasem pyknę w dywizję kilka meczy wieczorem i tyle bez spiny i podniety. Jestem bardzo ciekaw jak będą reklamować kolejną edycję. Chyba, że zaskoczą nowym silnikiem to by była bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×