Skocz do zawartości
pablos_83

Ratchet & Clank

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię się przestawić na te 60 klatek, w FPS rozumiem, w reszcie za szybko ta kamera lata :-D, za płynnie, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwy konsolowy gaming. Kolorowe, piękne do tego najlepszy gatunek czyli platformówka a nie szarobure gów... niegrywalne typu watch dogs lub inne the ordery które niszczą branże konsolowa wręcz ją obrażają. Grę biorę w ciemno. Wygląda to zachwycająco. Branża powinna wrócić do kolorowych platformówek. Niestety masówka woli do bólu nudne pif pafy. Smutne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy vincent, ale nie widziałem jeszcze tematu, w którym byś nie narzekał. Temat o kolorowej platformówce, a Ty przywołujesz ni z gruchy, ni z pietruchy Watch_Dogs i jeszcze twierdzisz, że niszczą branżę. Madre mia...

 

Więcej uśmiechu i optymizmu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka owszem wygląda jak must have, jedynie nie podoba mi się nowa broń "pikselator", kojarzy mi się z minecraftem. : (

No i ten węgiel w wagonie...

:) Niech tylko utrzymają te 60klatek, do premiery jeszcze mogą to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy vincent, ale nie widziałem jeszcze tematu, w którym byś nie narzekał. 

No w tym temacie na temat tej gry np nie narzekałem :) A co do zaciągu syfu od EA, ubisoftu czy wspomnianego potworka od sony the order zdania nie zmienię. Takie gry psują branżę w moim mniemaniu ale to wywód na dużo większą ilość tekstu.  Cieszmy się że w końcu wychodzi gra która daje wiarę w ten konsolowy rynek który jest coraz gorszy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gry, które nie są platformówkami i mają zajebisty szarobury, ponury klimacik niszczą konsolowe granie?

 

Może powinieneś się przerzucić na WiiIU?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Insomniac nie mowili kiedys ze wycofuja sie z 60FPS na rzecz grafiki? Patrzac po tym jak gra wyglada i ze w koncu zrobili gre w natywnej rozdzialce obawiam sie ze bedzie 30, ale jwsli uda im sie wyciagnac 60 przy tym co prezentuje gameplay to czapki z glow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak animowany film. Biorę w ciemno. Sama nazwa zwiastuna - A game based on a movie based on a game, mówi o tym, że z gra będzie kipić humorem.


Co do 4 w nazwie tematu, to niej ets to po prostu Ratchet & Clank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Będzie beng ! Wygląda mega dobrze, jak bajki disneya, biorę również w ciemno. Tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 4 w nazwie tematu, to niej ets to po prostu Ratchet & Clank?

 

Poczatkowo miala to byc 4ta czesc, ale ostatecznie Insomniac zdecydowali ze to bedzie reboot serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Insomniac nie mowili kiedys ze wycofuja sie z 60FPS na rzecz grafiki? Patrzac po tym jak gra wyglada i ze w koncu zrobili gre w natywnej rozdzialce obawiam sie ze bedzie 30, ale jwsli uda im sie wyciagnac 60 przy tym co prezentuje gameplay to czapki z glow :)

Dokładnie. Gra będzie w 1080p/30 klatek.

 

http://www.dualshockers.com/2015/06/10/new-ps4-exclusive-ratchet-screenshots-and-box-art-revealed/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może powinieneś się przerzucić na WiiIU?

Gdyby WiiU miało wsparcie developerów third party to nawet bym sie nie zastanawiał. Niestety bez tego ta konsola nie istnieje bo jednak trafiają się te szarobure hity. Jest ich mało ale są. Te największe i najlepsze musza się równiez pojawić na wii u jesli tak niema to taka konsola jest martwa dla mnie ale gdyby ta konsola miała to wsparcie i była tak samo mocna to ps4 jak i xbox by dla mnie nie istniały no ale nintendo postanowiło znowu same siebie zamordować. Wolno im ale ode mnie wsparcia za tak spartaczone wsparcie developerów third party nie mają co liczyć. Exami niszczą sony(w tej generacji tylko bo wcześniej to sony było naprawdę potężne jeśli chodzi o ten aspekt) jak i xboxa ale to za mało. Musi być te wsparcie jednak developerów third party. Jeśli w następnej generacji nintendo zrobi konsolę tak silną że bedzie można na niej wydawać gry od zewnętrznych studiów to ja nie mam się nad czym zastanawiać tylko od razu kupuję ich konsolę.

 

A ratchet? No niszczy te szarobure syfy które wymieniłem a jest ich jeszcze w cholerę.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda że zrezygnowali z 60fps, pierwsze ratchety na ps3 były w 60 klatkach i świetnie wyglądały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma kosztować 40$ (dollarów), jak przekształci się to na nasze złotówki? Z innego forum wiem, że np Puppeteer n ps3 tyle kosztował ale nie wiem ile w dzień premiery kosztował u nas :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma kosztować 40$ (dollarów), jak przekształci się to na nasze złotówki? Z innego forum wiem, że np Puppeteer n ps3 tyle kosztował ale nie wiem ile w dzień premiery kosztował u nas :).

139zł bodajże, ale w PL każda cena może być możliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ratchet? No niszczy te szarobure syfy które wymieniłem a jest ich jeszcze w cholerę.

 

Przyznam szczerze ze jesli chodzi o Ratcheta to ogralem tylko All 4 one, wielu narzekalo ze pod coop ze to ze tamto. Mnie wszedl idealnie a lokalny kanapowy coop uwazam za plus i z moja kobieta dalej w ratcheta gramy i absolutnie sie nam to nie nudzi.

 

Co do Twoich pogladow - tak masz prawo wygladac opinie, ale jesli bedziesz odwolywal sie do masy innych tutulow w watku o grze o Ratchecie moze sie z tego zrobic offtop ktory jak ktos zechce posprzatac wyladuje w koszu.

Wiec popracuj odrobinke nad forma wypowiedzi ;)

 

Pamietaj takze o tym ze gracze sa rozni, lubia rozne rzeczy a granie powinno nas laczyc a nie dzielic. To na czym nam wszystkim zalezy i mysle ze z tym sie zgodzisz to duzy wybor gier. Tak zeby   ci ktorym podobal sie the order mieli cos dla siebie, ale takze aby ci ktorzy polubili czy to Sly Coopera czy Ratcheta nie byli pominieci. Dzieki temu dla kazdego cos dobrego kazdy cos wybierze dla siebie.

 

Co to tej odslony - przyjrze sie jej z uwaga bo nie ukrywam ze licze na to ze ta gra to bedzie spory fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby ta gra miała co-opa kanapowego to wow. Moja kobieta już tuptałaby nóżkami z radości. Gusta gustami, ale przyznać trzeba że lekkie i przyjemne gry ogrywam z wielką chęcią bo ile można ciągle zabijać wrogów, żołnierzy itp? Trzeba sobie zrobić jakąś odskocznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby ta gra miała co-opa kanapowego to wow. Moja kobieta już tuptałaby nóżkami z radości. Gusta gustami, ale przyznać trzeba że lekkie i przyjemne gry ogrywam z wielką chęcią bo ile można ciągle zabijać wrogów, żołnierzy itp? Trzeba sobie zrobić jakąś odskocznie.

 

Slowo klucz roznorodnosc :) zarowno mechanik, jak i tematow :) to jest to czego gry potrzebuja.

I nie mowie tu o EA sports i klepaniu tego samego tylko w innej dyscyplinie co rok ;)

Jesli masz PS3 to polecam sie rozejrzec za Ratchet & Clank: All 4 one - mimo iz to 720p to fun i solo i w grupie (max 4 graczy) jest przedni :)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowo klucz roznorodnosc :) zarowno mechanik, jak i tematow :) to jest to czego gry potrzebuja.

I nie mowie tu o EA sports i klepaniu tego samego tylko w innej dyscyplinie co rok ;)

Jesli masz PS3 to polecam sie rozejrzec za Ratchet & Clank: All 4 one - mimo iz to 720p to fun i solo i w grupie (max 4 graczy) jest przedni :)

Ograłem to już dawno temu z dziewczyną. Dlatego chciałbym kanapowego co-opa w nowym Ratchecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×