Skocz do zawartości
pablos_83

Ratchet & Clank

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się ukryć, gra się bardzo przyjemnie, naprawdę wciąga, za te pieniądze warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim grom pokochałem konsole. W ogóle dziwne uczucie jak wrzucasz grę do PS4 i nie ma pierdyliard giga day one patcha. A jak już wyszedł patch to 80 MB. Chcę więcej takich gier, bo to kiedyś była esencja konsolowego grania. Chyba kupię sobie Nintendo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale chyba już jestem za stary na ta grę ,po co najmniej 20 próbach przepłynięcia kanałów  na 3 planecie poddałem sie i włączyłem dark soulsa 3 (bo łatwiejsza :)  )

tez tak mieliście ze wam brakuje powietrza i nie umie się dopłynąć do powierzchni ?

chyba będę musiał dać córce jak przyjdzie ze szkoły dać ,żeby mi przeszła ten moment ( kiedyś było - tata przejdź mi , a teraz na odwrót )

 

ja gram z dziećmi od przedwczoraj (tzn ja gram a one oglądają i komentują :D) i dzisiaj te kanały powtarzałem z 10 razy ale w końcu się udało. nie wdawaj się w żadne walki tylko cały czas płynnie skokami do przodu (R1). jak Cię choć raz gdzieś zatrzyma bo niedoskoczysz albo dziabnie Cię jakiś potworek to już raczej nie zdążysz więc nie trać czasu tylko się utop :D. ostatnie nurkowanie musi być zaczęte jak najdalej i prosto do rury u góry płyń :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z dziećmi od przedwczoraj (tzn ja gram a one oglądają i komentują :biggrin:) i dzisiaj te kanały powtarzałem z 10 razy ale w końcu się udało. nie wdawaj się w żadne walki tylko cały czas płynnie skokami do przodu (R1). jak Cię choć raz gdzieś zatrzyma bo niedoskoczysz albo dziabnie Cię jakiś potworek to już raczej nie zdążysz więc nie trać czasu tylko się utop :biggrin:. ostatnie nurkowanie musi być zaczęte jak najdalej i prosto do rury u góry płyń :)

przeszła mi to moja córka i jak zobaczyłem jak zapindala to połapałem ze r1 dużo daje :) oj ja glupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde o jakich kanałach wy mówicie panowie? Właśnie przeszedłem tą epicka platformówkę i oprócz ostatniego bossa to nie miałem najmniejszych problemów . Choć przyznaję grałem na easy.

Graficznie bajka , fajnie by było zagrać w crasha bandicoota w podobnej oprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem tą epicka platformówkę i oprócz ostatniego bossa to nie miałem najmniejszych problemów . Choć przyznaję grałem na easy.

no to niezły z Ciebie kozak... :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaksowana. Miazga, to co się dzieje na ekranie... mióóóód, Dragon's Crown na sterydach. Momentami nie widać co się dzieje. Grooveitron i barany strzelające z dupy :biggrin: Oby zremasterowali ToD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem tę przyjemność odpalenia gry i... o rany! Co za miodny tytuł! Gierka czekała na mnie na pułeczce od 21 kwietnia, ale najzwyczajniej w świecie nie miałem czasu w nią zagrać. Wczoraj znalazłem jakieś dwie godzinki i jazda.

Co tutaj można powiedzieć? Piękna grafika, humor, fajna historia, przystępny dubbing i przede wszystkim - niesamowicie grywalna! W przeszłości grałem tylko w jedną część(bodajże dwójkę) na PS2, ale jak słyszy się te wszystkie dźwięki 'wciąganych' śrubek, czy dźwięki borni, to gęba aż sama się cieszy. Poziom trudności też mnie pozytywnie zaskoczył. Myślałem, że będzie to kolejny samograj, ale gierka nie jest taka prosta. Nie da się iść na pałę i niszczyć wszystko, jak leci.  :) Super, super. Mam nadzieję, że nie był to jednorazowy wyskok Insomniacu, a zrobią jakąś kontynuację. Jakieś 140zł w dniu premiery? Grzech nie brać. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dodali Areny. Tak byłoby 10/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają platyne, jak wam się udało zrobić trofeum związane z kula dyskotekowa? moja córka 5 razy już przeszła grę, za 5 razem zabijając nawet

wszystkich kula a trofka jej nie wpadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny szpil i kwintesencja starej szkoły konsol , mayhem momentami większy niż w Doom :) Moje pierwsze spotkanie z Rachetem bo jakoś przy premierze kiedyś myślałem że jestem za stary na takie gierki i męczyłem w tamtym roku zdaje się Vice City i Fontline namiętnie olo także dla mnie jak nowość , piękna kolorowa graficzka i zbieranie śrubek heh obok U4 najlepszy ex PS4 z tego co teraz ogrywam z zaległości , brawo Sony za powrót do tej serii :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Overwatch kupiłem Ratcheta i kurde ale ta gra jest genialna, pograłem 2h i cały czas miałem uśmiech na twarzy.  Świetny dubbing, grafika ladna i czuje ze będzie to fajna przygoda która umili czas do Overwatch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem tą grę lata teamu i w zasadzie nie miałem zamiaru jej kupować ale traf chciał że akurat trafiła się za stówkę uzywka 3 przystanki tramwajem ode mnie :)

Po Dark souls 3 chciałem jakiejś lekkiej krótkiej przyjemnej gierki i chyba Ratchet idealnie się wpasuję .

Tym bardziej że ostatnia platformówka w jaką grałem to ......hmmm ... trine 2 na ps3 ?

No cóż kiedyś konsole takimi grami stały dziś tylko Action wydmuszki hajpowane w mediach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecena na sklepie na 99zł, zastanawiam się czy nie kupić bo gra ciekawa jak piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszedł już patch 1.04? 

 

Pytanko do łowców :platyna:  Czy po ukończeniu gry - można potem dowolnie wracać do lvl czy miejscówek i robić pucharki typu "znajdź złote śruby" albo ten pucharek gdzie trzeba sprawić, żeby wrogowie zaczęli tańczyć? Poczytałem trochę w necie i ponoć patch 1.03 sporo naprawił ale coś o 1.04 wspominano...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na grę i muszę przyznać że gra jest świetna. Grafika piękna, fajny dubbing aż chce się grać w takie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tomi915 napisał:

Czy wyszedł już patch 1.04? 

 

Pytanko do łowców :platyna:  Czy po ukończeniu gry - można potem dowolnie wracać do lvl czy miejscówek i robić pucharki typu "znajdź złote śruby" albo ten pucharek gdzie trzeba sprawić, żeby wrogowie zaczęli tańczyć? Poczytałem trochę w necie i ponoć patch 1.03 sporo naprawił ale coś o 1.04 wspominano...

O ile dobrze pamiętam to jest misja po wejściu do której już nie można podróżować między planetami. Potem załącza się NG+ co tutaj się nazywa trybem wyzwań, który i tak trzeba skończyć dla trofika więc czy śrubki wyzbierasz za pierwszym czy drugim podejściem to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona jak byla promka po 99pln troche polezala.

Chcialem najpierw film obejrzec - obejrzalem (en) i powiem ze film nie porwal, brakowalo humoru, calosc jakas plaska choc ladna graficznie.

 

Odpalilem gre (en, pl dub sprawdze przy drugim podejsciu) i powiem ze od wyjscia z garazu pierwsza scena gra powalila mnie graficznie, jest pieknie, nie czuc przejsc miedzy CG z cut scenek do gry. I tak wiem ze grafa nie jest najwazniejsza - ale milo gra sie w gry tak sliczne jak R&C.

 

Oczywiscie pokrecilem w kolo garazu zeby moc sie do czegos doczepic (screen wrzuce pozniej) i fakt jesli staniemy blisko murku, czy innej wiekszej rzeczy i zaczniemy krecic kamera ze finalnie uzyskamy widok zza ucha Ratcheta to z tej perspektywy tekstury sa nie ostre :24_stuck_out_tongue:;) to jest juz moje czyste czepialstwo i absolutnie nie rzutuje na gre - bo jak pisalem ta wyglada rewelacyjnie.

 

Balem sie tez (mimo wysokich ocen) ze gra bedzie filmem z wrzuconymi miedzy cut scenki gameplayem. Ale tutaj (a jestem gdzies chyba w polowie - wylalem z kanalow i porobilem cos na kolejnej planecie) widac jakim kastratem byl film, w grze jest wiecej watkow, wiecej sie dzieje, historia jest jakas lepsza bo bardziej rozbudowana.

Gameplay no to jest czasami mayhem. Poziom chaosu bywa duzy, zabawki do ekterminacji dobre, levelowanie broni ciekawe, karty mily dodatek. No wszystko sie klei...

Gra moze nie jest odkrywcza, nie proboje lamac schematow, ale ma grywalnosc/miodnosc bawie sie swietnie.

 

I wiem ze pewnie bez znudzenia przejde ja jeszcze raz tym razem z PL dub zeby ocenic jak ten wypadl.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pierwsze przejscie po angielsku za mna.

Jesli mialbym sie do czegos przyczepic to do ostanich poziomow.

Skradanie nie bylo zupelnie oczywiste a i pare prob bylo potrzebnych zeby oczyscic pokoj zeby nie zaliczyc zgona

ostania sekwencja na szynach tyle barw ze nie zauwazylem 3 razy pod rzad elementow do ktorych mozna przyczepic linke

Ostania walka jesli ma sie kompletnie over power bron to max 90 sekund.

 

Balem sie ze gra bedzie dosc wiernie oddawala film tymczasem na jej szczescie jest bardziej rozbudowana, sa scenki ktorych nie bylo w filmie choc calosc jest ciut chaotyczna (szczegolnie jesli widzialo sie film) nie wszystko idealnie sie klei.

 

I teraz zeby nie bylo nie ma gier idealnych. A poziom zadymy i chaosu czasami byl niesamowity, bronie fajnie pomyslane, ulepszenia takze.

 

Tak wiec finalna ocena po pierwszym przejsciu 8/10 gra bardzo dobra.

 

Mala przerwa i zalicze drugie podejscie tym razem po polsku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra pierwsze przejscie po angielsku za mna.

Jesli mialbym sie do czegos przyczepic to do ostanich poziomow.

Skradanie nie bylo zupelnie oczywiste a i pare prob bylo potrzebnych zeby oczyscic pokoj zeby nie zaliczyc zgona

ostania sekwencja na szynach tyle barw ze nie zauwazylem 3 razy pod rzad elementow do ktorych mozna przyczepic linke

Ostania walka jesli ma sie kompletnie over power bron to max 90 sekund.

 

Balem sie ze gra bedzie dosc wiernie oddawala film tymczasem na jej szczescie jest bardziej rozbudowana, sa scenki ktorych nie bylo w filmie choc calosc jest ciut chaotyczna (szczegolnie jesli widzialo sie film) nie wszystko idealnie sie klei.

 

I teraz zeby nie bylo nie ma gier idealnych. A poziom zadymy i chaosu czasami byl niesamowity, bronie fajnie pomyslane, ulepszenia takze.

 

Tak wiec finalna ocena po pierwszym przejsciu 8/10 gra bardzo dobra.

 

Mala przerwa i zalicze drugie podejscie tym razem po polsku.

 

 

Którą broń najlepiej rozwijać i jak? :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którą broń najlepiej rozwijać i jak?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Cieżko powiedzieć.

Gra wymusza korzystanie z różnych broni i to jest fajne, ja ulepszałem te bronie które mi bardziej leżały.

Warto tez zebrać karty żeby dostać broń od handlarza, jeśli tą pózniej rozwiniesz to siejesz zniszczenie i pożogę.

Drugie przejście cos na kształt new game plus to juz pestka bo masz bronię i szybko możesz je rozwinąć do pełnego potencjału.

Zawsze można pofarmic żeby mieć więcej punktów na upgrade broni, ale uważam ze to może zepsuć trochę zabawę podczas pierwszego przejścia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj dosłownie 20 minut, bo internet mam jaki mam i od powrotu z pracy te pierwsze 7,5 gb, pozwalające coś tam zagrać, ściągnęło mi się jakoś o 22.50...

Jaka ta gra jest makabrycznie przyjemna to głowa mała... Prześliczna, wygląda jak film animowany nawet na bieda ps4 i bieda 40". Polski dubbing nie gryzie w uszy, nawet się kilka razy zaśmiałem. 

Zapowiada się absolutnie genialna i wesoła rozgrywka. W sumie nie pamiętam, kiedy ostatnio grałem w coś tak radosnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×