Skocz do zawartości
pablos_83

Dishonored Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wszystkie bronie Corvo. Musisz najpierw znaleźć wszystkie blueprinty w grze. To wpadnie naturalnie, wraz z progresem fabuly. Nie ma bata, żebyś to ominął, po prostu później skorzystaj ze wszystkich broni.

 

BTW na City Trials też się porywasz? Good luck ;)

Wykorzystałem wszystkie bronie jeszcze raz podczas 8 misji i dupa... Ogólnie chyba mam zbugowane trofea bo kilku innych także nie mogę zrobić.

A jeszcze mam pytanie co do trofeum NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK:

Jak mam zaprowadzić jednego z braci do łaźni skoro jeden i drugi cały czas siedzą w swoich pokojach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie masz chyba jakieś bugi, bo z tego co pamiętam, w trakcie fabuły jeden z nich po prostu schodzi tam na dół. Możesz też spróbować przesłuchać gościa, który zabawia się z dziwką w pokoju obok (wersja no-kill). Może to sprawi, że skrypt zaskoczy. A jak nie, to restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś musi być nie tak bo przykładowo jak przechodziłem grę drugi raz to 3 misję musiałem zrobić praktycznie dwa razy a czemu:

Wystąpił chory błąd podczas 2 zadania pobocznego na terenie destylarni: po wejściu na teren jeden ochroniarz od razu został zabity nie wiadomo czemu a drugi ochroniarz od razu zaczął mnie atakować co spowodowało, że nie mogłem przejść misji bez wykrycia/zabójstwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×