Skocz do zawartości
mataman

Endurance GT3 series by MRL

Rekomendowane odpowiedzi

Zamysł był taki aby zrobić serię na podstawie kalendarza WEC. Tam 24h są tylko na Le Mans i tak będzie tutaj.

Nie widzę jakoś prototypów , a i tory są z serii GT a tam tak jak mówiłem , Nordschleife i Dubai są wyscigami 24h.

@marcin-2013_s męczyć? Ściganie w nocy to jest kwintesencja wyścigów wytrzymałościowych , jak ty się meczysz po zmroku to lepiej odpuść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę jakoś prototypów , a i tory są z serii GT a tam tak jak mówiłem , Nordschleife i Dubai są wyscigami 24h.

Prototypów nie ma, bo nie. Tory są takie jakie były możliwe plus mój wybór. Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być tak to dlaczego jest Północna Pętla a nie tor GP?, Jaki jest sens jechania po tym torze bez pełnego cyklu? Totalna bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polo508  Gdyby od razu było ustalone, że pół wyścigu będzie w nocy to na pewno bym nie dołączył bo nie lubię scigania w nocy, jeżdżę z widokiem z kokpitu i uważam że widoczność w nocy jest kiepska dla tego nie mam z takiej jazdy przyjemności. Tak znacząca zmiana na dwa dni przed wyścigiem byłaby nie w porządku wobec uczestników, uważam że powinieneś był poruszyć ten temat dużo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman nie skończę zmarnowałem czas na szykowaniu seta pod nocne ściganie którego nie będzie , baa ja zawsze takie ściganie szykuje pod nocne okrążenia (tak jak w Le Mans batalie z tobą wygrałem właśnie nocą gdzie z nawiązką odrobiłem całą stratę jaką miałem) , więc teraz sobie mogę seta wsadzić do kosza bo do niczego mi się nie przyda, a zmarnowanego czasu mi nikt nie odda.

 

polo508  Gdyby od razu było ustalone, że pół wyścigu będzie w nocy to na pewno bym nie dołączył bo nie lubię scigania w nocy, jeżdżę z widokiem z kokpitu i uważam że widoczność w nocy jest kiepska dla tego nie mam z takiej jazdy przyjemności. Tak znacząca zmiana na dwa dni przed wyścigiem byłaby nie w porządku wobec uczestników, uważam że powinieneś był poruszyć ten temat dużo wcześniej.

 

Nawet nie wiesz jak śmiesznie to brzmi ;) Widoczność w nocy jest wystarczająca,  jeśli uczysz się toru na jakieś wizualne markery to nawet nie mamy o czym gadać. 

Tutaj ma działać automatyzm , na każdym kolejnym okrążeniu masz jechać na pamięć , powinieneś tor znać na tyle żeby być w stanie go przejechać z zamkniętymi oczami , zasłanianie się widocznością jest mega słabe bo każdy ma takie same warunki.

Zresztą w CARS widoczność i tak jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman nie skończę zmarnowałem czas na szykowaniu seta pod nocne ściganie którego nie będzie , baa ja zawsze takie ściganie szykuje pod nocne okrążenia (tak jak w Le Mans batalie z tobą wygrałem właśnie nocą gdzie z nawiązką odrobiłem całą stratę jaką miałem) , więc teraz sobie mogę seta wsadzić do kosza bo do niczego mi się nie przyda, a zmarnowanego czasu mi nikt nie odda.

Każdy wyścig będzie kończył się w nocy więc nie płacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ty chyba trochę przesadzasz "śmiesznie to brzmi" to popatrz na swoje posty, ty chyba zapomniałeś że to jest tylko gra czyli zabawa. Nie każdy siedzi całymi dniami przed konsolą żeby uczyć się torów. Mam nadzieję że online będzie lepsza bardziej przyjazna atmosfera niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wyścig będzie kończył się w nocy więc nie płacz.

A co mi po tym że się będzie kończył w nocy? Co mi to ma dac że zrobimy 5 kółek w nocy?

Miałem set który sobie teraz mogę wsadzić gdzieś bo będzie totalnie bezużyteczny.

Teraz to nawet nie wiem czy pojadę 1 wyścig bo nie mam czasu żeby znowu nad tym siedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj poślady ;) Nie gramy o złote kalesony.

Stary ty chyba trochę przesadzasz "śmiesznie to brzmi" to popatrz na swoje posty, ty chyba zapomniałeś że to jest tylko gra czyli zabawa. Nie każdy siedzi całymi dniami przed konsolą żeby uczyć się torów. Mam nadzieję że online będzie lepsza bardziej przyjazna atmosfera niż tutaj.

Nie przejmuj się ;) Polo zawsze tak jęczy, na starcie ligi Clio było to samo. Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligę Clio odpuscilem , jeżdżę byle dojezdzic , na pewno nie mam zamiaru siedzieć nad tym beznadziejnym samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kobita skoro takie fochy? :)

 

A tak serio to Mata wyznacza reguły i albo się do nich stosujesz albo nie (Mata, miej w sobie więcej Nervusa ;) ). Można proponować rozwiązania ale miej Polo na uwadze, że najważniejszy tutaj nie jesteś. Ja osobiście mogę jechać cały wyścig w dzień.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo przeciez nikt nie zmusza Cie do scigania, mozesz nie brac udzialu.

Mataman organizuje, to on decyduje nie wiem w czym problem.

A co do twoich argumentow, to teraz mamy jechac w nocy zeby Tobie bylo latwiej?

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc tą bezsensowną dyspute nt nocy i dnia, zapraszam dziś na trening. O 21 stawiam pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sloty, pierwszy bezchmurne niebo, pozostałe losowo. Progres rzeczywisty.

Data - aktualna

Godzina startu - 13

Progres czasu - x5

Po treningu próbowałem ustawić pokój wg zaleceń i nie ma progresu czasu x5? Jest x2 i x10.

 

Trening się odbył, ale odpadło kilku kierowców. To było zamierzone, czy gra postanowiła przerwać zabawę?

Wynik nie jest najważniejszy (to był trening), więc jak są jakieś zastrzeżenia, to poproszę o info. Złe nawyki trzeba tłumić od razu, "nie walczymy o złote kalesony"!!!

 

PS:  4. marcin-2013_s - BMW Z4 GT3 - tempo rewelacja  :thumbsup: 

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w szoku, że można pojechać Z4 w takim tempie.

Marcin zdradzisz nam jakiś sekret?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po treningu próbowałem ustawić pokój wg zaleceń i nie ma progresu czasu x5? Jest x2 i x10.

 

 

 

Trzeba dojechać do końca suwakiem i cofnąć, wtedy mnożnik się zmienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening się odbył, ale odpadło kilku kierowców. To było zamierzone, czy gra postanowiła przerwać zabawę?

 

Ja odszedłem sam. Nie wywaliło mnie.

 

 

 

Wynik nie jest najważniejszy (to był trening), więc jak są jakieś zastrzeżenia, to poproszę o info. Złe nawyki trzeba tłumić od razu, "nie walczymy o złote kalesony"!!!

 

 

Od razu mówię, że nie piszę po to aby jakieś kary szły czy coś... Po prostu uwaga na sobotni wyścig. :)

 

Po starcie w pierwszym albo drugim zakręcie zostałem uderzony. Chyba przez matamana bo mnie puszczał? :P Trzeba jednak pamiętać, że to nie jest Clio/Ginetta po takim uderzeniu zostają uszkodzenia mechaniczne. Dodając do tego fakt, że wyścig ma dwie godziny to pamiętajcie żeby się pilnować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomnę, że nie będę na Silverstone, idę na wesele  :drinks:

Życzę miłego ścigania i poproszę o relację z wyścigu  ;)

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem kilka kółek po Silver i żałuję, że nie dam rady na sobotę. Bardzo fajnie się tam jeździ, przegoniłem RUFa, SLSa, Z4 i chyba to Beemką jechało się najlepiej. Z ciekawości, jakie czasy tam robicie plus minus na suchym (zobaczę ile odstaję :) )?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyso to było okrążenie kwalifikacyjne z małą ilością paliwa, na mokrym już nie było tak dobrze z Leniem nie miałem szans.

Edytowane przez marcin-2013_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po starcie w pierwszym albo drugim zakręcie zostałem uderzony. Chyba przez matamana bo mnie puszczał? :P

Nie spodziewałem się tak ostrego hamowania z Twojej strony ;)

@cienglasz, rekord wczoraj to 2:01, z pełnym bakiem robi się 2:04

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyso to było okrążenie kwalifikacyjne z małą ilością paliwa, na mokrym już nie było tak dobrze z Leniem nie miałem szans.

 

Co nie zmienia faktu, że ja nie umiem zejść poniżej 2.03 a twój czas to chyba lekko ponad 2.01 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×