Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe...chyba najlepsze co widziałem na obecnym E3. Ciekawa fabuła, oby całe tło i główny wątek dał radę no i...nie obraziłbym się na multi lekko w stylu The Last Of Us. Powolne i taktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robi wrażenie, coś jak Enslaved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techniczny majstersztyk, tylko fabularnie takie oderwanie od rzeczywistości, przed nimi spore wyzwanie, wytłumaczenie idei mechanicznych dinozaurów w świecie bez elektryczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wybornie. Obok Dooma największe pozytywne zaskoczenie tegorocznego E3  :)

Edytowane przez wan_zen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wan_zen:

 

U mnie tak samo, najwiekszy opad szczeny jesli chodzi o tegoroczne targi, w sumie to smiem watpic ze to nie byl gameplay, az za dobrze to wyglada ;)

 

11538158_10153455403486803_2881194324456

 

11415530_10153455403491803_1611230814009

 

11313132_10153455403476803_1484702458302

 

11221495_10153455403566803_8227444632969

 

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby znowu nie skończyło się na pięknej wydmuszce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby znowu nie skończyło się na pięknej wydmuszce. 

Nie zrozum mnie zle, sam bywam sceptykiem niemniej to co zobaczylem przyznam bylo dobre. Jesli chodzi o kazda  jedna gre na  tych targach mozna powatpiewac i powiedziec "oby tylko  tego nie zepsuli"

 

 

@wan_zen:

 

U mnie tak samo, najwiekszy opad szczeny jesli chodzi o tegoroczne targi, w sumie to smiem watpic ze to nie byl gameplay, az za dobrze to wyglada ;)

 

No na filmie masz napisane: Ten trailer byl zgrywany bezposrednio z PS4.

Typowa zagrywka marketingowa - czyli nie masz nigdzie informacji o tym ze to jest gameplay. W mojej opinii wyrenderowany na silniku gry filmik odpalony na PS4, i pewnie pare skyptow ktore odpowiadaly za czesc "grywalna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle, sam bywam sceptykiem niemniej to co zobaczylem przyznam bylo dobre. Jesli chodzi o kazda  jedna gre na  tych targach mozna powatpiewac i powiedziec "oby tylko  tego nie zepsuli"

Spoko. Tylko, że gry GG w singlu jakoś mega mocne nie były. Zwykła rzemieślnicza robota, dlatego powątpiewam. Na tym trailerze też nie widzę nic rewelacyjnego poza grafiką. Babka strzela sobie z łuku w słabe punkty przeciwnika. Nic nowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Killzone: Shadow Fall na e3 też pozamiatało, a później wydali średniaka. 

 

Ale do tej giery Guerilla zatrudniło paru gości od Wiedźmina 3, więc może jednak być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydka z twarzy ta bohaterka :< taka no małpia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydka z twarzy ta bohaterka :< taka no małpia

To chyba celowa zagrywka. Mają przypominać ludzi z lasu i się udało. Cieszy mnie że chyba głównym orężem będzie łuk. Od giwer to mnie już głowa boli w grach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się...ta gra na pierwszy rzut oka przypomniała mi Monster Huntera. No i ten tekst "my nie jestesmy pierwszymi którzy polowali"...toż to ewidentny ukłon w stronę fanów MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydka z twarzy ta bohaterka :< taka no małpia

Łysy biały facet, ah zapomniałem napakowany łysy biały facet. Nie. Głowna bohaterka idealnie pasuje do tego świata. Nex Gen is here :biggrin:

 

Też miałem skojarzenia z MH. Chociaż trochę boli mnie, że to kolejny Open World. I jak tu zapytać się kolegi, w której jest misji :)

Edytowane przez Blik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby data 2016 oznaczała wiosnę, a nie jesień. Jedna z gier na które czekam najbardziej z tych pokazanych na E3, zapowiada się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi troche design postaci przypomina ten z serialu THE100 (polecam:P)

 

mi też od razu podpasował klimat i chyba gierka jest numerem 1 na który wyczekuje :)

No może poza dodatkiem do Guild Wars 2 ale to na PC'ta;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że zatrudnienie pisarza odpowiedzialnego za new vegas oraz ludzi z CD red od questów naprawdę przyniesie dobry rezultat. 

Gra wygląda świetnie, gameplay fajny, ale nadal obawiam się czy gra nie będzie tylko wydmuszką ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem spokojny ta firma to nie ubi. Tyle w temacie :-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Horizon: Zero Dawn is single player only, weather systems, day/night cycles

 

 

dobra wiadomość- przynajmniej się skupią na historii a nie multi :biggrin:

 

więcej info z redit: 

 

 

 

Here's more information from the PlayStation livecast.

This is a project that the team of Guerrilla Games in Amsterdam has been working of for now 4 and an half years, when the work on Killzone 3 was wrapped, Mathijs and a small team of 20 people began brainstorming, doing prototypes and concepts about this new IP. Eventually the team at Guerrilla shipped Killzone Shadowfall and a bigger team began working on what we’re seeing now.

Horizon: Zero Dawn is set in a post-post-apocalyptic world, 1,000 years after the disaster in which the nature has entirely reclaimed the land, humans are no longer the dominant species and instead the “Machines” are the ones who rule the world. HUmans are grouped in tribes and one of the main factors of the game is the contrast between primitive tribes and advanced technological machines.

Aloy is the main character, she’s around 20 years old and is a machine hunter. She’s one of the best hunters of her tribe and she’s very agile. Mathijs goes on saying that “she has to be very clever” because in the game there is a lot of strategy involved, in the way you find out how to defeat these machines via their weak points. From hunting these machines you get the loot to craft new weapons, ammonition and tools.

Horizon: Zero Dawn is a “seamless open world”, and the game will have “a large variety” of machines, they go from small, like the “watchers” shown in the gameplay trailer, to the big ones and everything in between. The game is in Pre-Alpha but it looks already stunning. In fact, Hermes says that they have been pushing their art and tech “to the max” in terms of graphics. What helped the team in accomplishing all of this, is that they had a PS4 engine and accumulated experience with Killzone: Shadowfall as a launch title.

Since Horizon: Zero Dawn is an open world action RPG, Ryan asks what the RPG component in the game will be and Mathijs explains that you hunt small machines to be able to collect resources to then hunt bigger ones. The game will have a lot of quests, in fact the one we saw in the demo was one of the story quests.

 

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×