Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, bany4KHDR napisał:

 

imo nic specjalnego. Wyglada troche jak kobieta wiking z duza iloscia testosteronu, pyzowata, mizerny sexapil, znalazl bym mase bardziej interesujacych postaci w grach

Przypomina trochę młodą Beatę Szydło.

ta-dziewczynka-rzadzi-polska_25008036.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie... Horizon ma mieć 16 gb Day One patch. Czyli jednak hype przesłonił wszystkim oczy a gra to jak się okazuje dziurawa kupa, którą muszą już pierwszego dnia łatać... Wstyd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niekoniecznie. MOZE to takie zabezpieczenie na tych co kupią wcześniej za sprawa naruszenia zasad sprzedaży :) . 

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsument nie musi znać daty premiery. Wchodzi do sklepu i kupuje towar. Nie można go za to karać niedopracowanym produktem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez juz graja bez tego patcha to co ona niby ma zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pewnie platne DLC typu pobieraja wszyscy, grają wybrani za pol roku

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra z otwartym światem trzeba jakoś ten świat załatać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba trzeba się już do tych patchy przyzwyczaić. Ale mimo wszystko zdecydowanie wole to niż miliard dlc.

Poza tym w sumie łatanie gry to normalna sprawa. Lepiej, że naprawią to co znaleźli przez ten miesiąc od razu niż jakbyśmy musieli czekać na niego kolejny miesiąc po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od horizona, mafia byla grą która na premierę nie byla gotowa a latka wyszła dlugo po i youtube zalała fala filmów o błędach, nie stworzonych sytuacjach itd i wiemy jaka mafia dostala opinie, wiec lepiej niech bedzie łatka i ogarnie większość błędów, aby można spokojnie pograć na premierę.

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nóżka napisał:

O nie... Horizon ma mieć 16 gb Day One patch. Czyli jednak hype przesłonił wszystkim oczy a gra to jak się okazuje dziurawa kupa, którą muszą już pierwszego dnia łatać... Wstyd!

oj cisniesz. 

Owszem patch day one sa denerujace - ale serio ludzie przejrzyjcie na oczy tzw GOLD czyli build ktory spelnia okreslone wymogi (co wcale nie znaczy ze jest wolny od bledow) to cos co puszczaja do tloczni, potem robia liste prio bledow (w gold nie powinno byc krytycznych) ze statusem medium i low i lataja to i pracuja dalej nad gra. 

Tu chodzi o kase, przesuniecie o miesiac czy dwa wyslania plyty do tloczni to przesuniecie premiery gry o kolejne 3 (dajmy ze tloczenie, drukowanie, pakowanie i dystrybucja to miesiac). 

Serio teraz newsem to jest gra bez day one patch a nie informacja o tym ze takowy sie pojawi. 

 

Takie czasy, a i to nie jest nowoscia bo pod koniec poprzedniej generacji juz to bylo dosc powszechne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby dać deweloperowi czas aż gra będzie gotowa to pewnie do końca roku byśmy gry nie zobaczyli bo zawsze można coś poprawić.

Patch nie zawsze oznacza naprawę błędów ale np. lepsze oświetlenie, lepsza optymalizacja, poprawione modele itp.

PS4 jest na rynku prawie 4 lata i dziwi mnie jeszcze taka reakcja niektórych na info o patchu premierowym.

 

Na NeoGaf pojawiają się pierwsze relacje graczy na temat gry, opinie (nawet bez patcha :P) na razie są bardzo pozytywne i o dziwo historia nie jest wypełniaczem ale jest wciągająca i cały czas chce się więcej.

 

UPDATE: reżyser gry nic nie wie o żadnym patchu , więc to jakieś info wyssane z palce.

 

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wczoraj to był taki mały troll post przed snem z mojej strony, bo mnie osobiście naprawdę wszelkie day one patche nie przeszkadzają. :24_stuck_out_tongue: 

Chciałem sprawdzić reakcję ludzi przy Horizonie, bo takie FF XV było niedawno hejtowane za swojego 10gb patcha po premierze, i zastanawiałem się czy przy Horizon na które wszyscy są napaleni (ja również) taka wiadomość również wywoła negatywne emocje, czy może jako że tu już mowa o innym tytule niż FF to nagle ludziom przestanie to przeszkadzać. :1_grinning:

Bądź co bądź okazało się to być plotką, którą parę serwisów puściło w eter.

 

Podobno pojedyncze osoby którym już udało się dorwać swoją kopię i grają, bardzo zachwalają optymalizację gry, grafikę i samą rozgrywkę. Wygląda na to, że mamy kawał solidnego kodu, jeszcze przed premierą i ewentualnymi patchami/fixami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, Nóżka napisał:

Chciałem sprawdzić reakcję ludzi przy Horizonie, bo takie FF XV było niedawno hejtowane za swojego 10gb patcha po premierze, i zastanawiałem się czy przy Horizon na które wszyscy są napaleni (ja również) taka wiadomość również wywoła negatywne emocje, czy może jako że tu już mowa o innym tytule niż FF to nagle ludziom przestanie to przeszkadzać. :1_grinning:

Akurat w przypadku FF XV chodziło przede wszystkim o próbę łatania fabuły gry dodawaniem cutscenek w ostatniej chwili i jestem pewien, że jeśli do Horizona również twórcy dodawaliby filmiki przerywnikowe w day one patch'u spotkałoby się to z taką samą reakcją graczy, jak w przypadku FF XV.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nóżka napisał:

Podobno pojedyncze osoby którym już udało się dorwać swoją kopię i grają, bardzo zachwalają optymalizację gry, grafikę i samą rozgrywkę. Wygląda na to, że mamy kawał solidnego kodu, jeszcze przed premierą i ewentualnymi patchami/fixami.

 

 

 

Ciekawią mnie własnie pierwsze opinie ludzi, ktorzy gre kupili wczesniej :22_stuck_out_tongue_winking_eye: chociaz boje sie czytac zeby na spoilery fabularne nie na trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Almarcino napisał:

 

Ciekawią mnie własnie pierwsze opinie ludzi, ktorzy gre kupili wczesniej :22_stuck_out_tongue_winking_eye: chociaz boje sie czytac zeby na spoilery fabularne nie na trafic

Na NeoGaf jest wątek spoiler free z opiniami ludzi który grają: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1344476

 

Co do długości gry to jakiś dziennikarz wkleił że (prawdopodobnie) sam wątek fabularny zajął mu:

36h

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem gdzieś na pudelku że łatka ma mieć tylko 250mb, jestem zawiedziony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie jak zwykle, odczekanie z zakupem tydzień po premierze, bez rozwolnienia. Oby TAK nie było i będzie dobrze:

 

test.jpg

Edytowane przez Tomi915
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.02.2017 o 13:56, shemaforash napisał:

Na NeoGaf jest wątek spoiler free z opiniami ludzi który grają: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1344476

 

Co do długości gry to jakiś dziennikarz wkleił że (prawdopodobnie) sam wątek fabularny zajął mu:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

36h

 

 

Dzięki, w sumie odświeżam od kilku dni i sporo pozytywnych opinii :1_grinning: Chyba jednak będzie hit.

Kilka bezpiecznych opinii dla tych co tak jak ja się boją spoilerów :24_stuck_out_tongue:

 

Spoiler


Combat is nice and fluid and feels kind of like new TR. you can unlock specific skills that slow down time, get stealth kills, gather more resources; standard skill tree stuff but a lot of these skills seem super useful. Your melee attacks work great when being charged, dodging is fast and fluid. I still don't have traps, should get there soon.

 

 

Spoiler

The dialogue option is really nice, and feels Mass Effect, minus the reactions as in so far if you choose this over that it won't play a major role later. The facial animation looks super odd, as characters tend to jerk a bit around and like one of the other user said they look "dopey

 

Spoiler

about 10-12 hours in. Fuck this game is amazing!!!! Guerilla's really done it. A fantastic fantastic AAA+ open world. dayummmnnn

 

Spoiler

The game reminds me a lot of Red Dead Redemption right now.

 

Spoiler

The graphic are incredible. It's like uncharted 4 level graphics but on a bigger scale.

 

Spoiler

It feels like a good Mix of Witcher, Far Cry, Uncharted, and Tomb Raider if I'm honest.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i jestem w kropce. Mam w cholerę gier do ogrania ponad to po ponad półrocznej przerwie chciałem wrócić do Wiedźmina. Korci mnie ta gra coraz bardziej. Ma kapitalny setting. Ogromne brawa dla Sony za nowe IP. Tego nam trzeba.

Tylko wielka szkoda Obsydian. Wybrali fatalny moment na premierę Tormenta. Na PS4 mało kto go kupi z powodu premiery Horizon.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie wiem po co te dywagacje na temat Day One patchy. Co Wy, wczoraj się urodziliście? Jesteśmy na takim etapie elektronicznej rozrywki, że to jest norma od dobrych paru lat więc ja nawet nie wiem jaki sens jest dyskutowanie dalej o tym w 2017 roku. Powinno się przyjmować taką wiadomość z całkowitym zobojętnieniem. Co do gry - o matko, jak ja na to czekam. Czekam od momentu zapowiedzi, czyli targów E3 2015. Pre-order na kolekcjonerkę złożony, jedynie co może stłumić mój hajp i kupno tej gry w premierę, to niskie oceny i recenzje, które powinny wysypać się już jutro (ogólnie recenzje, nie że koniecznie złe). Guerilla Games jest jak sinusoida. Raz zrobią bardzo dobrą grę, raz średniaka ze słabiutką fabułą. Wierzę, że tym razem jednak dostaniemy naprawdę udaną produkcję. Pracowali nad nią prawie 7 lat, w dodatku zatrudnili parę osób do pisania scenariusza. Na zwiastunach i gameplayach wygląda bardzo dobrze, opinie jutubersów po 3 godzinach gry również bardzo pozytywne. Wszystko zdaje się dobrze rokować, ale jak jest faktycznie dowiemy się bardzo niedługo. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jestem w kropce. Mam w cholerę gier do ogrania ponad to po ponad półrocznej przerwie chciałem wrócić do Wiedźmina. Korci mnie ta gra coraz bardziej. Ma kapitalny setting. Ogromne brawa dla Sony za nowe IP. Tego nam trzeba.

Tylko wielka szkoda Obsydian. Wybrali fatalny moment na premierę Tormenta. Na PS4 mało kto go kupi z powodu premiery Horizon.

Zamówiony Horizon i Torment :) A kupka wstydu wysoka jak Wieża Babel. 😂

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem po co te dywagacje na temat Day One patchy. Co Wy, wczoraj się urodziliście? Jesteśmy na takim etapie elektronicznej rozrywki, że to jest norma od dobrych paru lat więc ja nawet nie wiem jaki sens jest dyskutowanie dalej o tym w 2017 roku. Powinno się przyjmować taką wiadomość z całkowitym zobojętnieniem. Co do gry - o matko, jak ja na to czekam. Czekam od momentu zapowiedzi, czyli targów E3 2015. Pre-order na kolekcjonerkę złożony, jedynie co może stłumić mój hajp i kupno tej gry w premierę, to niskie oceny i recenzje, które powinny wysypać się już jutro (ogólnie recenzje, nie że koniecznie złe). Guerilla Games jest jak sinusoida. Raz zrobią bardzo dobrą grę, raz średniaka ze słabiutką fabułą. Wierzę, że tym razem jednak dostaniemy naprawdę udaną produkcję. Pracowali nad nią prawie 7 lat, w dodatku zatrudnili parę osób do pisania scenariusza. Na zwiastunach i gameplayach wygląda bardzo dobrze, opinie jutubersów po 3 godzinach gry również bardzo pozytywne. Wszystko zdaje się dobrze rokować, ale jak jest faktycznie dowiemy się bardzo niedługo. 

Mysle ze sklanialbym sie ku wersji jest znacznie lepiej niz myslimy. Skoro recenzje wysypia sie jutro czyli 2tyg przed premiera to znaczy ze Sony/Guerilla sa strasznie pewne swojego nowego IP.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Twinskillers napisał:

Zamówiony Horizon i Torment :) A kupka wstydu wysoka jak Wieża Babel. 

Też mam już oba dawno zamówione :24_stuck_out_tongue: Cały czas się zastanawiam, od czego zacząć. Chyba trzeba najpierw przemielić Horizon najpierw, bo jeśli nowy torment będzie chociaż w połowie tak dobry jak stary, to zanim go skończe będzie już Horizon: One Dawn :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×