Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że tryb wysokiej wydajności wcale nie odblokowuje frameratu. Trzyma zablokowane 30fps, ale co z tego, skoro tryb wysokiej rozdzielczości też posiada rzekomo stabilne fpsy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzekomo tylko jest stabilny, ewentualne spadki są bardzo rzadkie i o 1 góra 2 fpsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując cyfrową wersję w przedsprzedaży będę mógł już dziś grę pobrać?

Rozumiem, że gry nie da się odpalić aż do 1 marca tak?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ruszylo u mnie pobieranie, okolo 45mint dokladnie 41GB

 

Tak jest licznik o 24:00 z wtorku na srode bedzie mozna odpalic czyli jutro wieczorem;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piotrekj66 napisał:

wlasnie ruszylo u mnie pobieranie, okolo 45mint dokladnie 41GB

 

Tak jest licznik o 24:00 z wtorku na srode bedzie mozna odpalic czyli jutro wieczorem;)

 

Weź idź się zmasturbuj to Tobie ciśniene puści, bo normalnie gdzie nie wejdę (SB, temat o Horizon) wszędzie twoje fapy o tym, że nie pobiera albo pobiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już pobiera. Oby gra okazała się tak dobra jak w recenzjach piszą. Cieszy, że jest dobra optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja sam mam male zboczenie i lubie czasami patrzec na pasek postepu czekajac az tresc sie pobierze...

Ale wasze posty nic nie wnosza.... jesli jeszcze kolejne XX osob ktore zakupily cyfraka napisze ze im tez sie pobiera poza podzieleniem sie tym faktem nic absolutnie nic nie wniosi to do watku, ani dla osob ktore zainteresowane sa opiniami na temat samej gry. 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra i nowe posty o pobieraniu i o tym żeby nie pisać o tym, że wam się jeszcze chce :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zapomniał, że cyfrę można wcześniej pobrać, to sobie przypomni jak wejdzie tutaj:D Gdyby PiotrekJ66 tego nie napisał, to bym przegapił i zapomniał włączyć konsole:P A ktoś wie, czy będą jakieś DLC do tej gry? Albo Season P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Passa nie ma, DLC na razie nie ma info ale podejrzewam że przynajmniej jedno większe DLC powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech wam będzie doleję oliwy do ognia:

 

17022321_1647097898650163_65652153758507

 

Smacznego :24_stuck_out_tongue: w MediaExpert już jest :24_stuck_out_tongue:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to we Wroclawiu we wszystkich media expert i MM gra jest juz dostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to niech wam będzie doleję oliwy do ognia:

 

17022321_1647097898650163_6565215375850756256_n.jpg?oh=34442d86bab29dd146e100fb80fac897&oe=5933F7C2

 

Smacznego :24_stuck_out_tongue: w MediaExpert już jest :24_stuck_out_tongue:

 

Również udało mi się dorwać już grę, a i nawet pograć 2h. Jak na razie to jest dobrze. Grafika robi wrażenie jak na konsole i całość chodzi płynnie. Gram na ps4 fat. Mapka wydaje się naprawdę spora i jak na razie niewiele widziałem. Fajnie się strzela z łuku, a i mobki nawet lekko wymagające jak w dużej grupie są. No nic trzeba grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie pre-order w wersji zwyklej bez dodatkowej zawartości to chyba jakies nieporozumienie hihi

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kolos28 napisał:

Kupowanie pre-order w wersji zwyklej bez dodatkowej zawartości to chyba jakies nieporozumienie hihi

 

HTC 10

 

 

 

Żaden preorder, to normalna kopia która będzie dostępna od 1... (dla wszystkich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

@DigitalMan_PLKoronkowy przykład jak zachowuje się "Człowiek Skurwiel" w akcji. Ja czekam na grę i mam nadzieje, że będę się świetnie bawił.

 

ale co bo mam 2 dni wcześniej niż inni i już boli?? A jak mialem W3 na 5 dni premierą to też nagle byłem ten najgorszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci, żeby podjechać do ME ale jednak chyba kupię cyfrowkę bo leniwy jestem i znudziło mi się żąglowanie płytami 😆😂😂😂

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dzwoniłem przed chwilą do ME i MM i powiedzieli, że nie mogą sprzedać przed 1.03

Pewnie zależy od regionu i sklepu 

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×