Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

W ME we Wroclawiu odebrałem bez problemu - ul. Krakowska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznańskim Media Expert pokazuje, że jest na sklepie ale nie wiem czy gra jest fizycznie wystawiona na półki.

 

 

I JAK, GRACIE JUŻ?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na płycie kopiuje minimum 16,8 GB aby się odpalić i pobiera 227 MB patcha 1.02 i jazda.

 

Się ogra dziś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

W Poznańskim Media Expert pokazuje, że jest na sklepie ale nie wiem czy gra jest fizycznie wystawiona na półki.

 

 

I JAK, GRACIE JUŻ?

 

HTC 10

 

 

Jestem właśnie w media w komornikach przy a2- pusto :38_worried: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do media expert w malcie-maja na stanie ale nie na polkach 

nie dadzą przed 1 marca-nawet słyszałem rozmowę chłopaka z kierownikiem ze nie ma takiej opcji

czyli zależy od sklepu i szczęścia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć znajomości...

Bierzesz grę, płacisz a zaprzyjaźniony sprzedawca paragon wystawia 1.03

 

N6 & TT

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, rejpsnake68 napisał:

Trzeba mieć znajomości...

Bierzesz grę, płacisz a zaprzyjaźniony sprzedawca paragon wystawia 1.03

 

N6 & TT

 

 

 

Dokładnie! albo robi się tak jak pisze Snake, alb o robisz jak ja :24_stuck_out_tongue: Czyli dobrze żyjesz, z przedstawicielem SCEP, pijasz wódeczkę z kim trzeba i grę i tak masz czy chcesz czy nie :24_stuck_out_tongue:

 

EDIT: Tak swoją drogą to Polska dziwny kraj, tu jak powiesz ze dasz 50 zł to nikt się nie schyli bo się nie opłaca, a jak postawisz 0,5l wódeczki (która wychodzi za 20 zeta maks) to masz "las rąk" chętnych do pomocy...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kolos28 napisał:

@DigitalMan_PL

I jak wrażenia?

Grasz już?

 

HTC 10

 

 

Woli się chwalić lub żalić, że musi płacić alkoholem, żeby dzień wcześniej zagrać...I taki ważny się czuje:listek:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
58 minut temu, Tomi915 napisał:

Woli się chwalić lub żalić, że musi płacić alkoholem, żeby dzień wcześniej zagrać...I taki ważny się czuje:listek:

 

Jak coś boli to spadaj :24_stuck_out_tongue: 

 

O flaszcze bylo w edicie,  tak przy okazji... A skoro nie potrafisz ogarnąć sobie gry którą chcesz wcześniej, to musisz swe frustracje kierować do tych którzy mają coś czego ty nie masz... Słabo...

 

BTW: flachy bym za Horizona nie dał... I nie dzień a 2 słabiaku...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sru z tymi przepychankami!

 

Napisz jak wrażenia z gry 😊👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digi pracuje w jakims elektro sklepie i tylko dwa dni przed premiera :jaro: i jeszcze bedzie yeebal za to nadgodziny w niedziele :jaro: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

digi pracuje w jakims elektro sklepie i tylko dwa dni przed premiera :jaro: i jeszcze bedzie yeebal za to nadgodziny w niedziele :jaro: 

 

A gówniak  ma już prawo głosu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczność wątku sięga zenitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem skąd hejt bo komuś udało się kupić grę wcześniej... Kurcze, jeszcze dzień i też pogracie!

Ja tam bez spiny poczekam aż będę mógł pograć w mojego pre-ordera a póki co ściąga się na dysk 😊👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Jestem po troche ponad 3h gry. System walki i polowania sa naprawde niezle. Roslinnosc piekna, oswietlenie tez. Jak na razie gra bardzo przypomina Cien Mordoru (rozwoj postaci, skradanie, nawet polowanie i poruszanie sie). Chce sie grac dalej, to na pewno. Nie chce wiecej pisac, zebym komus nie zaspoilerowac.

 

Gra chodzi i wyglada bardzo ladnie (gram na zwyklej PS4). Przed rozpoczeciem jest mozliwosc wyboru jezyka oraz napisow.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Pograłem wczoraj chwilę i jest świetnie , w sumie to pierwsza gra jaką kupiłem od kilku miesięcy (Fifa rak ale i dzięki temu portfel odpoczął od gierek na pre heh ) i co tu dużo mówić wygląda na to że Guerilla odrobiła w końcu lekcje jeżeli chodzi o bardziej złożony gameplay , nie śledziłem newsów i takiego craftingu się nie spodziewałem szczerze mówiąc . Ciężko coś napisać bo początek ale świat jest piękny , trochę Avatar trochę Matrix przez te czerwone ślipia u robotozaurów :) Są opcję dialogowe i iluzoryczne wybory widać że jest kilka "plemion" w innych klimatach niczym w Grze o Tron , spoko .

Wygląda na to że gierka jest bezpieczną mieszanką kilku hitów , ale mi to absolutnie nie przeszkadza . Rok temu U4 jednak to był jednorazowy strzał , tutaj widać że będzie można coś porobić i po głównym wątku , przynajmniej taką mam nadzieje .

 

 

Najważniejszy akapit dla fanów plejstejszyn !!!! Gram na premierowym PS4AmatorBiedaEdyszon nie czyszczonym i z nie zmienioną pastą , na wygrzanej kilkuletniej plazmie Panasa - Gra imo wygląda zajebiśćie szczególnie roślinność :) Jak Sony będzie tak pilnować jakości swoich exów i nie będzie dysproporcji , plejka 2k13 będzie jeszcze u mnie długo leżała , póki nie padnie :)

Buhaha ,, bardziej złożony gameplay'' . 

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


No między tym a Killzone nawet SF jest ogromna różnica , piaskownica vs korytarzyk ( KZ zawsze multi stało ) dialogi vs filmiki , crafting skille bronie armory .... Jak to nie jest najbardziej rozbudowana gra Guerilla mimo że gro jest zerżnięte z innych gier to ja nie wiem co nim jest , może izometryczny KZ na PSP lol . 


Nie wiem po co ogólnie odpisuje takiemu trollowi który nazywa subiektywną opinię "wypocinami" , no ale niech raz jedyny będzie heh 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra czerpie co najlepsze z takich produkcji jak U4, W3, FC, oraz TR to ja mogę spać spokojnie gdyż do tego trzeba dodać świetnie wykreowany świat i zapewne nie tylko.

Przekonam się jak sam zagram, póki co HZD pobrane na dysk i czeka na premierę 😀👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wszystkim co czekają dzień minął szybko.....

W końcu dziś mamy "śledzika"

 

N6 & TT

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokładnie oby dzień wam zleciał raz, dwa i zanurzajcie się w ten świat (może i nie Rewolucyjny, ale za to PRZYJEMNY jak cholera).

A tym co hejtuja bo ich boli, że ja gram (czy inni) a Oni nie też coś mam na pocieszenie:

masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jednak recenzenci nie zostali przekupieni, jak to wielu krzyczało na innych forach (GoL itp):D Jak się na grę nie napalałem, tak teraz po opiniach graczy człowiek się nie może doczekać jutra;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komus udalo sie moze dzisiaj zakupic?:)

pytalem w rtv agd i empik ale chyba sciemniaja mi ze nie posiadaja i dopiero jutro beda mieli dostawe

saturn ma ale boja sie sony i kar(50 tys. maja jak zostana złapani na sprzedazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×