Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

 

Napisze na razie tyle: ta gra wygląda pięknie!

 

Na dziś to tyle jutro dalej będę grał 😀

 

 

 

 

dc71484dd4faf846800076a3467b7c1a.jpg2bd410da8a603ca6d03cd22199e7744b.jpgd76c5586c05d513898ecb8061f04b403.jpgcd18606d64f6fcff27c0643171033067.jpg6d308c75d871034a1a49ab3256ec7c30.jpg885275db69dd629af3a037ceccddaa35.jpg

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ze 20 min żeby wzrok przyzwyczaić do 30 klatek i potem jest miodzio

 

edit. kilka screenow w 4K

 

Spoiler

cnkKgiV.jpg

 

C3PIBoY.jpg

 

VzcSWXW.jpg

 

edit 2. filmik FHD  (krajobraz, wielkosc mapy, tryb foto)
 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika zajebista, aż czekać co pokaże nowy GoW, czy TLOU 2. No szykuje się rano porządne granie. Oby było dobre pier*****cie z fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ta gra jest ladna ... i to na premierowym prosiaku amator edyszyn ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, pograj z 10 godzin i daj znać jak z grywalnością, oczywiście bez spojlerów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na tym najwyższym poziomie ? Ładny musi tam być hardcore :) Jacyś weterani monster hunter się odnajdą pewnie heh 

 

 

 

A co mi tam też napiszę 

ALE GRAFA :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam na najwyższym poziome trudności, zawsze największa frajda i satysfakcja jak trzeba kombinować.

Podejrzewam że w takiej produkcji poziom Very Hard będzie odpowiednio wyważony więc tym bardziej powinno się fajnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Panowie grać na trybie wyższej rozdzielczości czy większej wydajności? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wyższej rozdzielczości konsola trzyma klatki równo więc jeśli to prawda to chyba ten tryb lepiej.

Oba tryby działają w 30kl/s.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku pierwszych misjach. Nieco ponad 3h gry za mną. Póki co...historia bardzo fajna. Gameplay bardzo mi odpowiada, muzyka i dźwięki też spoko. Grafika - wow. To chyba najładniejsza gra tej generacji obok Uncharted 4. Pięknie to wszystko wygląda.

Jedno ale...co na Boga mnie podkusiło by włączyć polski język...w opcjach nie widzę by można było zmienić...pewnie zmiana jezyka konsoli pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Panowie - ja się jaram :1_grinning: Po kilku godzinach śmiało mogę stwierdzić, że trafili w moje klimaty jesli chodzi o fabule - mieszanka prehistorii + nowoczesności troche mnie przerażała, ale koniec koncow jest cos oryginalnego. Graficznie nie trzeba komentować - mamy grafike lepsza niz w uncharted. Fabuły nie chce zdradzać, ale przyznam, że miło mnie zaskoczyły opcje dialogowo - czasami są rozbudowane, a spodziewałem sie totalnej prostoty. Na minus głowna bohaterka - troche mnie irytuje, ale kto wie - może ją polubie. Ide grać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo fabuła bardzo przypadła do gustu, te stare matrony którym wydaje się że stare maszyny stworzone przez człowieka to jakieś bóstwa, i te roboto zwierzęta jak z filmu więzień labiryntu. Strasznie ciekawy jestem tego jak to się potoczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polowanko na maszyny robi mega frajde, szczegolnie jak jest ich troche wiecej. AI maszyn na propsie, potrafia czasem ominac pulapki i caly misterny plan wpissdu :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę napisać... nic tylko wskoczyć na Bieguna i pogalopować w stronę zachodzącego słońca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zapomniałem dodać - gram na slimie, czyli jestem ten gorszy :24_stuck_out_tongue: gra i tak wyglada pięknie - działa tez płynnie. Jeśli chodzi o grzanie konsoli to kilka razy włączyły się wyższe obroty, bidulka chyba używa swojej calej mocy :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tak dobrze działa i obłędnie wygląda, że aż dziw, że jeszcze się moja konsola, którą mam praktycznie od premiery nie spaliła, a chodzi bardzo cichutko:D Im dalej tym lepiej, a najlepsze pewnie przede mną. Gra ma to coś, że człowiek nie może się oderwać od konsoli. Na razie nawet nie mam się do czego przyczepić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikelsgrom1 napisał:

Gra tak dobrze działa i obłędnie wygląda, że aż dziw, że jeszcze się moja konsola, którą mam praktycznie od premiery nie spaliła, a chodzi bardzo cichutko:D Im dalej tym lepiej, a najlepsze pewnie przede mną. Gra ma to coś, że człowiek nie może się oderwać od konsoli. Na razie nawet nie mam się do czego przyczepić.

 

No cóż,w jednym ze statusów przyburaczyłeś i wogóle i jak "darliśmy wtedy koty" tak niemniej jednak będąc userem na poziomie przyznam Tobie 100% rację... ;)

Gra cudo nawet na starem amator kąsoli :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też popykałem 3h i miód. 

Czekałem na takiego dobrego sandboxa. Historia zapowiada się ciekawie, roboty w grupie robią gnój i trzeba się skradać a nie Rambo-madafaka. Dialogami też jestem zaskoczony i ogólnym klimat - na plus. 

Kolejna świetna gra (po Nioh), którą kupiłem przy zerowym wcześniej zainteresowaniu, bez hype, czytania newsów itd. Dla takich exów warto mieć konsolę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prosiak w menu mapy to wyje niemiłosiernie mam go od tygodnia także niestyrany 

w ogóle to jest głośno ale mam inna percepcję przez xbox one którego praktycznie nie słychać 

przez ten hałas sprzedałem 2 lata temu ps4 ale teraz taka posucha na one a na ps4 wychodzi masę gier ciekawych ze wróciłem 

moje marzenie zeby Sony skopiowało chłodzenie i pada od MS -wygląd bez znaczenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest piękna graficznie stałe 30 fps aż chce się grać widac lenistwo deweloperów bo konsola jako tako ma moc  (mowie o zwykłej ps4) o gowa i days gone sie nie boje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku pierwszych godzinach, dawno nie miałem opadu szczeny przy grafice, wszystko robi mega wrażenie.

Najbardziej cieszy mnie sprawnośc działania menu, skonczyłem niedawno DLC do Wieśka 3 więc kto grał wie o czym mówię :24_stuck_out_tongue:

Walka daje mega frajdę, gram na Very Hard więc jakiekolwiek akcje typu Rambo nawet na dwóch przeciwników kończa się szybkim zgonem :)

AI zachowuje się bardzo fajnie, zabiłem robota i nagle zleciało się kilka zeby zobaczyć o co kaman.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem linkę do zjeżdżania tuż na samym początku gry, to od razu mi się ta gra skojarzyła z najnowszymi Tomb Raiderami ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy słowa ode mnie. O grafice się nie rozpisuje, bo już wszystko zostało powiedziane - dolna część pleców pęka w poprzek i klaszcze, i to bez żadnego pro. Tam to jest kilka razy więcej gry pewnie, bo i jakieś klatki i jakieś piksele, więc pewnie plecy pękają na osiem części :24_stuck_out_tongue:

Co do fabuły, to jestem mega pozytywnie zaskoczony, że będziemy się próbowali dowiedzieć czegoś więcej, niż tylko skąd się wzięły mechastwory. Mimo, że już po krótkim intrze (które zaskakująco płynnie przechodzi w ekran startowy gry) wiadomo o czym mówię, to dla osób nadwrażliwych na spoilery nie będę pisał o co chodzi.

Te cztery stworzątka z blachy, które spotkałem są niesamowite. Każdy się zachowuje inaczej, każdy wygląda kompletnie inaczej a do tego potrafią być niesamowicie wredne.

Dużo rzeczy do zbierania, dużo ulepszeń postaci i ekwipunku, ulepszenia broni i różne bronie same w sobie.

Pograłem jakieś 3h i zdarzył mi się jeden babolek. Zaciąłem się na wiadrze, które trzeba było sprawdzić :) Na szczęście przeładowanie stanu gry postawiło mnie w tym samym miejscu, tyle że dalej od wiadra :24_stuck_out_tongue:

No i najważniejsze - cholernie przyjemnie się w to to gra. Walka daje niesamowitą przyjemność, zwiedzanie ruin, szukanie dzienników z przeszłości... Megamiód i tyle :)

Szkoda tylko, że dwie gry, na które czekałem w tym roku (Horizon i Torment) wyszły dzień po dniu... Torment poczeka, przynajmniej go połatają :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×